Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

Kondzio 20:54, 18 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
no ślicznie nie wygląda że już jesień hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
beta 20:59, 18 paź 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Agatko, jak u Ciebie wszystko kwitnie!....bukszpany w tle cudniaste...a księżniczka na białym koniu słodka

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewalm 12:57, 23 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
agata_chroscicka napisał(a)


urosły i zapuszczamy - ma być po dziewczyńsku teraz


O, to będzie szarpało przy czesaniu co rano przerabiam ten problem z małą M.
W ogrodzie pięknie Agato. Ja już nie mogę mieszkać tam, gdzie mieszkam. Musze mieć kawałek ziemi. Po prostu muszę.
A w W-wie dzień jest śliczny dzisiaj
____________________
Ogródek na trzy lata
GabiK 15:12, 23 paź 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Agatko, a ta trawa rosnąca do góry to co to jest?
Też lubię długo kwitnące kwiaty. U mnie jeszcze parę jeżówek kolorowych. Twoje dalie są piękne, ale ja już ich nigdzie nie wcisnę.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
agata_chrosc... 14:17, 25 paź 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Kondzio napisał(a)
no ślicznie nie wygląda że już jesień hi hi hi


Kondziu, miło, że wpadłeś
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 14:18, 25 paź 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
beta napisał(a)
Agatko, jak u Ciebie wszystko kwitnie!....bukszpany w tle cudniaste...a księżniczka na białym koniu słodka

pozdrawiam


bukszpany u nas faktycznie dobrze się mają. lada dzień znowu kilka od sąsiada zabieram, tym razem do przedogródka
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 14:21, 25 paź 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
ewalm napisał(a)


O, to będzie szarpało przy czesaniu co rano przerabiam ten problem z małą M.
W ogrodzie pięknie Agato. Ja już nie mogę mieszkać tam, gdzie mieszkam. Musze mieć kawałek ziemi. Po prostu muszę.
A w W-wie dzień jest śliczny dzisiaj


Ewa, to dobrze, że masz motywację - budowa szybciej pójdzie. A moze rób tak jak KasiaWB - zanim budowa ruszyła, to ona już prawie gotowy ogród miała

Włosiny moje dziecko ma słabiutkie - po mnie. Ja w jej wieku też miałam nędzne, ale potem jakoś sie wzięły do galopu i w sumie nie było źle. A jak włosiny słabe to i czesać się dają. Ale prawdę powiedziawszy to jest to ulubiona czynność Marca więc im sie nie wtrącam w ten poranny rytuał
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 14:25, 25 paź 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
GabiK napisał(a)
Agatko, a ta trawa rosnąca do góry to co to jest?
Też lubię długo kwitnące kwiaty. U mnie jeszcze parę jeżówek kolorowych. Twoje dalie są piękne, ale ja już ich nigdzie nie wcisnę.


Gabiku, niestety nie bardzo wiem co to za trawa. Kupiłam bezimienną. To tutaj tez się zdarza i wtedy cena jest bardzo dobra oczywiście.
Ja też mam problem z wciskaniem czegokolwiek. Ale udało mi sie jeszcze w miejsce trzcinników avalanche wsadzić trzy rudbekie, bo chcę aby dawały żólte tło niebieskim marcinkom jesienią. Trzcinniki były za niskie niestety. Dalie wiosną też będą gdzie indziej i moze wtedy moje jeżówki będa lepiej wyglądały pozdrawiam ciepło
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 14:29, 25 paź 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
A u nas wyjątkowo piękna jesień. W zasadzie letnie temperatury - powyżej 20C i słońce. Oczywiście nie może to trwać wiecznie więc dzis już pochmurno, ale ciepło nadal. Łagodnie sie z nami tym razem obchodzą




____________________
ogród w Holandi
Ayna 16:20, 27 paź 2013


Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 179
Witaj Agato, dzięki za wizytę - mało jestem na Ogrodowisku bo "wykańczam" się przy wykończeniu domu , dlatego mało czasu na inne rzeczy. Staram się zaglądać w miarę możliwości, choć nie zawsze zostawiam ślad.
W Twoim ogrodzie też dawno nie byłam i na pewno mam sporo do nadrobienia . Holandia jest mi bliska, bo moja siostra tam mieszka, więc mam ją całkiem dobrze zwiedzoną. Jednakże dopiero w przyszłym roku planuję wyprawę do Keukenhof (czemu wcześniej tam nie trafiłam???)
Cały czas pracuję nad moim projektem ogrodu i on ciągle ewoluuje... staram się ograniczyć liczbę roślin (co jest trudne ze względu na "wszytskochciejstwo"). Postaram się zamieszczać nowe wersje projektu. Rady dotyczące roślin od osób, które mają je w swoich ogrodach są bezcenne, ponieważ weryfikują nasze założenia. Pozdrawiam
____________________
"Ogród japoński po polsku"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies