Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

ewalm 10:57, 30 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
agata_chroscicka napisał(a)


Ewa, to dobrze, że masz motywację - budowa szybciej pójdzie. A moze rób tak jak KasiaWB - zanim budowa ruszyła, to ona już prawie gotowy ogród miała

Włosiny moje dziecko ma słabiutkie - po mnie. Ja w jej wieku też miałam nędzne, ale potem jakoś sie wzięły do galopu i w sumie nie było źle. A jak włosiny słabe to i czesać się dają. Ale prawdę powiedziawszy to jest to ulubiona czynność Marca więc im sie nie wtrącam w ten poranny rytuał


Nie da się wcześniej z różnych względów. Poza tym chyba nie chciałabym sobie odbierać przyjemności tworzenia ogrodu widzianego na bieżąco.

Mała M też bujnych nie ma, ale plączą się bardzo. Pewnie to zależy od typu włosów. Moje np. jak były długie to się nie plątały, są bardzo śliskie.
____________________
Ogródek na trzy lata
agata_chrosc... 16:12, 10 lis 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ayna napisał(a)
Witaj Agato, dzięki za wizytę - mało jestem na Ogrodowisku bo "wykańczam" się przy wykończeniu domu , dlatego mało czasu na inne rzeczy. Staram się zaglądać w miarę możliwości, choć nie zawsze zostawiam ślad.
W Twoim ogrodzie też dawno nie byłam i na pewno mam sporo do nadrobienia . Holandia jest mi bliska, bo moja siostra tam mieszka, więc mam ją całkiem dobrze zwiedzoną. Jednakże dopiero w przyszłym roku planuję wyprawę do Keukenhof (czemu wcześniej tam nie trafiłam???)
Cały czas pracuję nad moim projektem ogrodu i on ciągle ewoluuje... staram się ograniczyć liczbę roślin (co jest trudne ze względu na "wszytskochciejstwo"). Postaram się zamieszczać nowe wersje projektu. Rady dotyczące roślin od osób, które mają je w swoich ogrodach są bezcenne, ponieważ weryfikują nasze założenia. Pozdrawiam


Ayna - życzę wytrwałości
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 16:13, 10 lis 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
ewalm napisał(a)


Nie da się wcześniej z różnych względów. Poza tym chyba nie chciałabym sobie odbierać przyjemności tworzenia ogrodu widzianego na bieżąco.

Mała M też bujnych nie ma, ale plączą się bardzo. Pewnie to zależy od typu włosów. Moje np. jak były długie to się nie plątały, są bardzo śliskie.


Ewa, jak się nie da to trudno. To musisz wytrzymać
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 16:17, 10 lis 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
a ja jesienne fotki ku pamięci dodam. Bardzo był dziś piękny dzień



James Galway - juz trochę mu chyba zimno


i dereń elegantissima - uroczo wkracza w stan spoczynku
____________________
ogród w Holandi
Enya73 16:41, 10 lis 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Jak u Was Agatko jeszcze zielono Strasznie żałuję, że jesienna podróż do Holandii musiała zostać odłożona na przyszły rok. Zastanawiamy się ze znajomymi nad weekendem majowym, aby przyjechać z rowerami i trochę poznać kraj z perspektywy roweru, podobnie jak Danię

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 17:05, 16 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja tez wpadlam jakie masz sliczne stozki
Cisza u ciebie, piszesz ksiazke?
Pozdrawiam cała rodzinkę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewalm 01:05, 25 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Agato, nadszedł już u Was listopad ze swoją prawdziwie listopadową pogodą?
____________________
Ogródek na trzy lata
Alisonek 22:14, 29 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Witaj Agato
dzisiaj miałam okazję pospacerować po Twoim ogrodzie oraz po innych miejscach w które nas zabrałaś. Jako że sama trochę mieszkałam w Holandii, a na stałe mieszkają tam moi rodzice (oni akurat okolice Hagi) to kocham ten kraj bardzo. Jeśli tylko jest taka możliwość to wyjazd do Holandii to najlepsza wycieczka jaką mogę sobie zrobić dlatego dzięki, że pokazałaś tyle miejsc o których do tej pory nie wiedziałam. Na pewno będę chciała jechać do kekenhof na te pola tulipanowe, dzięki Tobie wiem gdzie to jest tak samo dzięki za boskoop, tak blisko tej miejscowości mieszkałam a nie wiedziałam co tam jest ale wtedy też jeszcze nie znałam ogrodowiska, to mnie przynajmniej ratuje
a co do Twojego ogrodu, to mnóstwo wysiłku w niego włożyłaś i widać teraz tego efekty.Ratowanie tego wielkiego bukszpanu i wkomponowanie go w całość wyszło świetnie. Teraz ten zakątek przyciąga każdego, zresztą jak cały ogród. Jeszcze nie raz do Ciebie zawitam.
Pozdrawiam
Alisonek
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
AniaDS 19:56, 01 sty 2014


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Urszulla 21:25, 18 sty 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21802
Wpadłam dzisiaj do Ciebie w poszukiwaniu starej informacji o cięciu róż
i znalazłam, może komuś się przyda więc linkuję
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1583-ogrod-w-holandii?page=516

A przy okazji pozdrawiam Cię w Nowym Roku i życzę spełnienia marzeń i planów ogrodowo-twórczych
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies