Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

monitka 13:24, 09 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
nika dzisiaj jest pięknie rano był przymrozek za to teraz świeci piękne słońce!

Lista się robi propozycje Danusi napewno wykorzystam. Z tej rabaty zacienionej nie rezygnuję ona będzie, tyle że w późniejszym czasie. Priorytetem dla mnie są te już istniejące (od zachodu i południa) bo część jest bez nasadzeń i kory no i chwasty tam szaleją.

arcobaleno krajanko i koleżanko z forum M witaj w moich skromnych progach
Twój ogród, taras, dom są super. Jestem cichą podglądaczką Twego bloga - cuda i piękne zdjęcia tam pokazujesz. Zawsze pozytywnie się naładuję po odwiedzinach u Ciebie.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Joanka 21:14, 09 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witaj Monitko.
Fajna działeczka, możliwości co niemiara
Podoba mi się rysunek Ell, co do roślin słuchaj Danusi a będzie super

Będę podglądać Twoje zmagania w ogrodzie. Powodzenia.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 22:23, 10 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Monitko - limelight urośnie na słońcu spokojnie, tylko musi mieć duuużo wody
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monitka 22:57, 10 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witaj Joanko
Na rysunku Ell zamierzam się wzorować. Jutro jak pogoda pozwoli to biorę miarkę w dłoń i pomierzę sobie orientacyjnie rabaty. danusi wskazuwki są bezcenne - oczywiście, że będę słuchać naszego guru

Sebek bardzo się cieszę że do mnie zajrzałeś. Po tym co napisałeś jest nadzieja, że bedę paść swoje oczy pięknym widokiem pijąc kawkę na tarasie
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 22:20, 11 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dzisiaj była u nas piękna pogoda, wiosenna, w słoneczku było bardzo ciepło.
Wybrałam się dzisiaj z młodszą córcią do teatru dla dzieci a potem do parku. Było super, krokusiki na szczecińskich Błoniach coraz śmielej wychylają się z trawy. W pełni rozkwitu, trawa pomiędzy platanami jest dosłownie usiana krokusami. Piekny widok, mam nadzieję, że uda mi się go uchwycić i pokazać Wam.



U mnie w ogrodzie też już widać oznaki wiosny
pierwszy kwiat na miodunce

orliki

jakieś niebieskie kwiatki nie mam pojęcia co to

no i moje krokusiki
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
majkel0326 14:21, 12 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Ślicznie Wiosna zawitała do Ciebie na dobre Monitko. U mnie jeszcze nic nie kwitnie,moje krokusy zawsze jakoś późno się budzą.Ale orliki też mi już wychodzą
____________________
Maja - Moje roślinki
anula_wn 21:03, 12 mar 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Monitko, zajrzałam do Ciebie i co widzę ! krajanka jakże mi miło.
Twój ogród daje wiele możliwości, będę zaglądać i kibicować !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
monitka 08:30, 13 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
majkel wczoraj zauważyłam jeszcze jakieś miniaturowe iryski

anula_wn żebym ja jeszcze te możliwości widziała...coś tam powoli mi się klaruje ale to bardzo mglista wizja.
No rzeczywiście, ja też nie zauważyłam że my krajanki miło mi że do mnie zajrzałaś
A ja od rana znowu siedziałam w Twoim ogódku i wyczytalam jaką masz świetną sąsiadkę!
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Basiaw 12:44, 13 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Witaj Monitko
Ależ u Ciebie tych zwiastunów wiosny, jak w kwietniu prawie Jakoś nie miałam nigdy przekonania do miodunek a tu widzę, że to taka wdzieczna roślinka i tak wcześnie cieszy oczy, muszę ją przeprosić.

Masz ładny dom, ładne otoczenie, początki ogrodu już są i jestem pewna, że pod wpływem tutejszych autorytetów stworzysz perełkę
Pozdrawiam!
____________________
Nasz mały, zielony świat
monitka 14:29, 13 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witaj Basiu, fajnie że do mnie zajrzałaś dziękuję za pochwały i wiarę w to że podołam - to motywujące do działania.
Miodunka fajna jest szybko kwitnie, rozrasta się w ładną kępę, łatwo ją dzielić, jak przekwitnie to dekoracją są ładne liście. Dostałam kiedyś kępkę od znajomej i tak mi się spodobała że mam już parę kępek

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies