Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

Ana 20:42, 27 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Monitko - ja dziś w smętowicach kupiłam śliwę wiśniową pissardi :0 Danusia poleca i tę - jest piękna z bordowymi liścmi!

Masz cudne bukszpany i fajny teren do zagospodarowania...a myslalaś o kompostowniku swoim i mini-warzywniaczku? Mi tego bardzo brakuje w ogrodzie, ale niestety mam za mało miejsca...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monitka 20:51, 27 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
No własnie cię o nią w twoim wątku pytałam Mam pissardi ale zwykłą nie szczepioną (wtedy jeszcze ogrodowiska nie czytałam) też mnie urzekła swoimi bordowymi listkami. Może wymienię ją na tą na pniu a swoją posadzę u rodziców.

Ana myślałam o jednym i drugim ale mam problem z usytowaniem warzywnika. Jedyne miejsce gdzie mógłby być to teren za domem. To jest od wschodu i obawiam się że warzywka mogą mieć za mało słońca. Chciałam tam posadzić tylko trochę borówek i truskawek do poskubania ewentualnie trochę sałaty, pietruszki itp. Większe uprawy mam na działce rekreacyjnej rodziców
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Ana 21:01, 27 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
aaa, to zazdroszczę działki rodziców mi brakuje warzywek...ale w tym roku planuję choć herbarium zrobić....

O kompostowniku myslę cały czas, ale ja z kolei nie mam go gdzie schować

mnie pissardi urzekła na żywo, bo byłam zdecydowana na kiku shidare....ale obejrzałam obie, pogadałam z szefem i kupiłam pissardi Ta szczepiona wysoko nie rośnie tak duża jak ta szczepiona przy ziemi....dlatego ja wybrałam, bo mój ogród nie jest zbyt wielki
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monitka 21:14, 27 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ana ziółka też mnie kuszą i pewnie gdzieś je wkomponuję.
Mi z tą Pissardi bardziej o pokrój chodzi. Jak ja kupowałam a wiele zakupów nieprzemyślanych zrobiłam to o tym nie myślałam.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 22:57, 27 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Kolejne oznaki wiosny









ciemiernik podmarznięty trochę ale dwa kwiatki ma - nie wiedziałam że tak pieknie pachną



bratek który wysiał w szparze między ścianą domu a podłogą tarasu



____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Joanka 18:00, 28 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Jaki dzielny ten bratek
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
nika 18:04, 28 mar 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitka napisał(a)


bratek który wysiał w szparze między ścianą domu a podłogą tarasu




Ten bratek mnie powalił Jaka siła do życia
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Ana 18:20, 28 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
ale jak kwitnie
Dopiero w tym roku odkryłam ciemierniki u ogrodnika, ale ich nie kupiłam i teraz żałuję
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
majkel0326 18:24, 28 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Monitko,śliczny ciemiernik Ja jeszcze nie mam żadnego u siebie,ale chyba czas to zmienić,bo bardzo mi się podobają.A bratek obłędny
____________________
Maja - Moje roślinki
justi 18:38, 28 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
No roślinki czasem robią nam niespodzianki. Ja juz pisałam, że u mnie też w szczelinie kwiatki wyrosły. Szkoda, że z tej szczeliny nie da się w całości wyciągnąć, urwie się, próbowałam kiedyś.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies