Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

majkel0326 20:36, 16 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Tak,czytałam artykuł.Faktycznie,holenderskie są raczej wyższe.Z resztą nie ważna nazwa,ważne,że są piękne
____________________
Maja - Moje roślinki
Sebek 21:58, 17 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Śliczny ten irysek Miałem takie, ale gdzie są i czy będą - kto to wie?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monitka 22:24, 17 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Sebek pewnie jeszcze wyjdą Te moje mizerotki zakwitły po dwóch latach. Na przyszły rok muszę im jakieś towarzystwo dokupić żeby większa kępka była.

Do którego ogródka nie zajrzałam dzisiaj na forum ta praca aż furczała. U nas też tak było. Pogoda była piękna, w samych bluzach po ogródku biegaliśmy. Trochę prac wykonanych przede wszystkim przy trawniku ale i roślinkom też trochę uwagi poświęciłam. Chciałabym już powiekszać rabaty i sadzić, sadzić tak jak wszyscy ale na razie nie da rady. Skupiam się na planowaniu i doglądaniu tego co już mam a to też niesamowicie cieszy
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
bociek 07:04, 18 mar 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Moni, no grzech bylby nie wykorzystac tak pieknego dnia Fajnie, ze troszke podzialaliscie Trawnik wazny jest a z reszta spokojnie, masz przed soba caly sezon, a plan to podstawa
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
majkel0326 09:31, 18 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Monitko,też wczoraj walczyłam z trawnikiem,a dziś mam bąble na rękach od grabienia Ale i tak się cieszę,że dałam radę wstać,nie jest źle
____________________
Maja - Moje roślinki
nika 14:43, 19 mar 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitka napisał(a)
Dzisiaj była u nas piękna pogoda, wiosenna, w słoneczku było bardzo ciepło.
Wybrałam się dzisiaj z młodszą córcią do teatru dla dzieci a potem do parku. Było super, krokusiki na szczecińskich Błoniach coraz śmielej wychylają się z trawy. W pełni rozkwitu, trawa pomiędzy platanami jest dosłownie usiana krokusami. Piekny widok, mam nadzieję, że uda mi się go uchwycić i pokazać Wam.


Pięknie
Z tym miejscem mam same dobre wspomnienia A wiosną jest tam cudownie!
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 14:47, 19 mar 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitka napisał(a)


Do którego ogródka nie zajrzałam dzisiaj na forum ta praca aż furczała. U nas też tak było. Pogoda była piękna, w samych bluzach po ogródku biegaliśmy. Trochę prac wykonanych przede wszystkim przy trawniku ale i roślinkom też trochę uwagi poświęciłam. Chciałabym już powiekszać rabaty i sadzić, sadzić tak jak wszyscy ale na razie nie da rady. Skupiam się na planowaniu i doglądaniu tego co już mam a to też niesamowicie cieszy

Widzę, że nie próżnujesz
I doskonale Cię rozumiem, też już bym chciała sadzić, sadzić, sadzić... No ale najpierw trzeba mieć dobry plan Trzymam kciuki za Twoją wenę
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
monitka 15:00, 20 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
nika z weną kiepsko a do tego jeszcze gościa przez cały tydzień mamy to nawet nie ma jak się wieczorami odizolować i pomyśleć trochę.

Maju no na szczęście u mnie bez bąbli się obyło ale za to zakwasy są

Przedstawiam moje bukszpany to inspiracja nasadzeniami Danusi bo jakiś rok temu trafiłam na stronę z utworzonymi ogrodami i tak mi się to spodobało że nieudolnie przeniosłam do siebie. Dostałam wtedy bukszpany od teściowej i wogóle nie miałam pojęcia co z nimi zrobić. Powiem więcej wtedy mi się wogóle nie podobały...no ale jak dała... Jesienią chciała mni jeszcze dać większego ale powiedziałam że nie chcę, o ja głupia! Trzeba będzie się przeprosić i brać jak najszybciej żeby jakiejś sąsiadki nie obdarowała




Wszystkie czekają w kolejce na cięcie, niestety sekatorem bo innego sprzętu nie mam.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Pszczelarnia 16:01, 20 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pięknie zagęszczone.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
iwbod 16:33, 20 mar 2012


Dołączył: 10 mar 2012
Posty: 53
MYŚLĘ ,ŻE POSŁUCHAĆ MOŻNA KAŻDEGO A POTEM ZROBIĆ TAK JAK TOBIE W DUSZY GRA.KAŻDY DORADZA TAK JAK URZĄDZA SWÓJ OGRÓD W SWOIM STYLU. KTOŚ LUBI TYLKO BIAŁE KWIATY I TOBIE TEŻ TAKIE DORADZA,NIE CHODZI O TO W TWORZENIU OGRODU ,ŻEBY POWIELAĆ CZYJEŚ UPODOBANIA TYLKO SWOJE BO TYLKO WTEDY BĘDZIESZ W OGRODZIE SWOIM SZCZĘŚLIWA.NAJLEPIEJ UCZYĆ SIĘ NA SWOICH BŁĘDACH.
____________________
IWONA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies