Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 22:08, 13 cze 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
te deszcze do piatku mają przejść i ma być pięknie
moja koleżanka mi radzi zaraz po deszczu pryskać na mszyce i grzyba
sama nie wiem -
co Wy na to?

czy ktoś wie czy można na mszyce połączyć z opryskiem na grzyba i naraz pryskać - te preparaty można zlać i raz pryskać czy tak nie można ?

na hoście zobaczyłam mszyce jak zrobiłam zdjęcie ale pierwszy raz widziałam żeby na hoście załapały się mszyce


a to rozchodnk Matrona, który mi się marzył - już się rozgościł



a to zagadka - ale latwa


a tu z niedzieli zdjęcie - do dziś lilijka Antoniego- po prawej mi nie zakwitła choć pączki ma ładne i po deszczach rozkwitnie


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:31, 14 cze 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
dzisiaj zwariowałam i kupiłam trawkę -


sprawa ma się nie w zakupie i nie w tym, że jedna i nie w tym, że nie ma gdzie posadzić ale w cenie



zanim nastało ciemno i przed kolejnym deszczem




____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:39, 14 cze 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041




rozchodnik -dostałam w tamtym roku i czekma na kwitnienie - taki inny


nie umię wstawiac zdjęć koło siebie - ktoś da mi mała wskazówkę ? - jeszcz sprawdzę
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
KasiaBialofi... 15:07, 15 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Ismenę w zeszłym roku miałam w gruncie i zakwitła jak na tamtym zdjęciu. W tym roku wsadziłam do doniczki i nie wiem czy będzie kwitła bo słabo jakoś sobie radzi. W przyszłym roku znowu do gruntu wsadzę.
Zdjęcia super! A w zagadce nie biore udziału bo widziałam ten okaz na żywo
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Mala_Mi 19:22, 15 cze 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A mnie intryguje ta cena trawki.....
Zagadki roślinki nie znam...... aczkolwiek coś mi to przypomina.... ja w nazwach jestem noga stołowa....
Rozchodnik zielono-żółty....fajny też je mam szkoda, że tylko kwiaty maja brzydsze od tych normalnych.... Chociaż napiszę ianczej..kwaty nie w moim guście.. kolor mdły......
A poza tym śłicznie jak zawsze i fotki piękne....
A do wstawainia zdjeć jest darmowy program..... (poleciła mi go Danusia) i jest naprawdę fajny i można w prosty sposób łączyć zdjecia..nazywa się Photo Scape..... ściągnij go z interentu.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 23:38, 15 cze 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ania co do zagadki to podpowiem że to lilia...a tym rozchodnikiem mnie zmartwiłaś będę wypatrywać i najwyżej zobaczymy z czym należy go połączyć
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Lena 09:11, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Mira napisałam u siebie o Agapantach - polecam!

A zresztą wkleję u Ciebie

Odnośnie Agapanta,myślę że dlatego nie zakwitł bo - ma za dużą donicę..One lepiej kwitną w ciasnej !! Im mają mniej miejsca tym bujniej kwitną. Sadzi się je do donicy tylko ciut większej od kłącza a przesadza dopiero jak już korzenie nie mieszczą się w donicy.
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
mira68 16:51, 17 cze 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Podoba mi się trawka
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Sebek 22:54, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
U mnie też na hostach są mszyce - zdziwiłem się jak je zobaczyłem - i też przy robieniu zdjęcia Oprysku nie możesz łączyć, musisz zachować odstępy kilkudniowe.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Celina 22:11, 18 cze 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Miro
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies