Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira68 07:53, 11 cze 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Miro ja mam drugi rok i juz nie kwitnie
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Mala_Mi 09:33, 11 cze 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mira napisał(a)
Ania ta lilia to lilia złotogłów - a jeśli chodzi o miejsce to co ? macie zamiar sprzedać pół działki ?

chyba pojadę do tej szkółki bylinowej w tym tygodniu - tak mnie dręczą te jeżówki

Leno pozdrawiam

Pół działki to jakby nasza polisa na okoliczności nieprzewidziane....
A w szkółce mnie męczą nie tylko jeżówki, ale i inne cudeńka.... jeżówki były koło 10zł...cena myślę dobra jak za licencjonowane odmiany..te co u nich kupowałam to po 2 latach są olbrzymiaste kępy
Wygospodarowałam jeszcze kawałeczek rabatki..... Wiem, wiem miesca ma mdo groma...ale chcę meić też przestrzeń..a nie nagracone rabatkami.. npomijam milczeniem kto przy tym bedzie robił. Widziałąś jak mam kupę miejsc..."naturalistycznych"..... i jak na chwilę obecną do sierpnia to nawet nie zerknew tamte strony...bo najpierw praca, by nie trzeba było tej połowy wykorzystać na plan awaryjny ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
KasiaBialofi... 09:59, 11 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Nie wiem czy się opłaca przesadzać teraz. W tym roku jeszcze nie zakwitnie bo za mała. A na jesieni wysadzić trzeba. Ale za to w przyszłym może już będzie taki kwiatek
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
nika 12:14, 11 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
mira napisał(a)
następny mecz to Chorwacja z Irlandią
ja za Chorwacją kibicuję i coś na odstraszenie złych mocy ... chociaż to może na wtorek będzie bardziej potrzebne ..hmm


Miro, niezła z Ciebie "czarownica" Myślę, że gdyby nie Ty, to Chorwacja nie wygrałaby tak wysoko
Świetne to zdjęcie!
A jutro czaruj ze zdwojonymi siłami, bo bardzo to nam potrzebne
P.S. znalazłam bratnią duszę na Ogrodowisku ja też oglądam wszystkie mecze
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Gabriela 21:45, 11 cze 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
mira napisał(a)
a na koniec długiego week róże - zaczynają spektakl ....




i bonica zaczyna

i frezja


Co to za niebieskie kwiatki koło różowej Boniki?
Pięknie zestawiłaś żołtą Fresię z zielonożołtym przywrotnikiem, wspaniałe są takie kompozycje kolorystyczne.
A grujecznik naprawdę jesienią pachnie szarlotką, czy piernikiem, bo już nie pamiętam czym.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
marzena 21:49, 11 cze 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Mira, a wiesz zmobilizowana przez Ciebie, poszłam sprawdzić co z moimi złotokapami... i ...nie kwitna w tym roku ! chyba się zbuntowały za to ostre przycięcie...
____________________
marzena O....!
anna_studio 20:35, 12 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...jak pięknie tu u ciebie.....
tak sobie oglądam, oglądam........te kolory..........łał
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
mira 22:36, 12 cze 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
yesssssssssssss



może być
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
nika 12:08, 13 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Ja tam też nie należę do malkontentów i BARDZO się cieszę, że nie przegraliśmy tego meczu
Kibicuję mocno dalej
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
mira 21:48, 13 cze 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ania byłam w tej szkółce bylinowej - widziałam te jeżówki dostałam oczopląsu - co prawda po dwa liscie miały więc widać nie było nic ale napisy jakie to kolory to szał - Pan miał mieć zdjęcia ale nastepnego dnia
kupiłam za to czekoladowy rozchodnik ! i łososiowy krwawnik i chyba ekstra bodziszka jak zakwitnie pokażę

Kasia dzięki za Ismenę - ale super kwiat - Ty masz w ziemi czy w doniczce /też w ziemi /

Gabrysiu wkoło Bonicki rośnie kocimiętka i jest to fajne zestawienie choć trochę jest problem bo róża zaczyna kwitnienie a kocimiętka kończy i w zasadzie już trzeba ścinać

Nika jak dobrze , że jesteś kibic, od razu mi lepij

Anna_studio

Marzenko ładne masz drzewa oglądałam,
teraz u mnie tak leje, że ogród już chyba płynie, zostną tylko drzewa jako takie bo kwiatki już pewnie powaliło
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies