Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Bogdzia 19:11, 08 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
mira napisał(a)


Dzięki, rów też mi się nie podoba i mnie sfrustrował, u mnie wszystko wywalili bo ponoć się nie dało ciut dalej kopać a u sąsiada się dało hmm
moja róża Pilgrim przed bramką pięknie się rozrosła, miejsce jej slużyło i cieszyłam się na kolejny sezon a tu masz ciachnięte korzenie- teraz się moczy bo wkopać się nie da









a to już po mojej stronie, fajnie tam się wylewa powojnik - to dalej tak będzie



Piękności.Z powojnikiem prześlicznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgnieszkaW 19:37, 08 lis 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Miro, o rowie wszystko poczytałam, mam nadzieję, że dzięki twojej pomocy za rok znów będzie pięknie Róże pięknie u Ciebie wyglądają, ale to chyba fotki z lata? Czytam, że zdrówko wraca powoli do normy? Bardzo się cieszę, odpoczywaj przez zimę kochana, by wiosną znów ruszyć do ogrodu - tym razem w pełni sił, czego Ci życzę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgataBC 19:55, 08 lis 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ja Twoją pracownię podziwiałam jak tylko trafiłam na ogrodowisko.
Piękna abisynka
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny u mnie !
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
baraga1904 19:58, 08 lis 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...na Pilgrima miałam kiedyś ochotę tylko ze on duży rośnie, ale kwiat ma cudny
Madzenka 22:41, 08 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Poczytałam o problemach z kolanem... Na pocieszenie trzmielina i buki zachwycają kolorami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
hanka_andrus 12:09, 09 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Miruś, Dziękuję za życzenia na mojej stronie, ściskam serdecznie.



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 13:18, 09 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mira napisał(a)


deprecha - za dużo oglądam ogrodowiska muszę to ukrócić bo już wczoraj stwierdziłam, że nie muszę mieć ogrodu
wieczność czeka zapewne a ogród żyje



Taki piękny masz i deprecha Cię zbiera? Eeeee - głowa do góry - kolano wróci do dawnej formy, a wiosną zakwitną setki cebulowych i od razu siły witalne wrócą Na szczęście masz letnie zdjęcia - jak na nie popatrzysz zły humor od razu powinien minąć I tego życzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 15:03, 10 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Śliczne fotki wstawiłaś, z letnimi kolorami
rzeczywiście narozrabiali, a tak wspaniale było, nie wpadaj w depresję, wymyślisz coś na nowo, bo masz pięknie i w świątyni coś wydumasz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
EPODLAS 17:41, 10 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Oskrzydlona mnie zachwyciła, to chyba najpiękniej przebarwiający się krzew na jesień Piękna ostatnia fotka różyczki. Jaka delikatna i pastelowa. Cudo.
____________________
Mój ogród
mira 19:28, 11 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
marzena napisał(a)
ta róża Pilgrim bardzo piekna, czy to akualne zdjęcie ? ale chyba nie...

no z trzmieliną oczywiście niczego nie sugeruję, to było tylko pytanie, ja mam 2 oskrzydlone, rosną sobie nie za szybko, ale w tym roku już fajnie sie przebarwiły... natomiast Twoja jest bardzo duża i dlatego pytałam


Róża Pilgrim prezentowana to oczywiście z szczytu kwitnienia czyli z czerwca, aktualnie moje Pilgrimy poprzesadzane i mam nadzieję że śpią - jedna przy furtce a druga po stronie ogrodu dalej i mają się wzajemnie przewieszać - zobaczymy

a moja trzmielina jest mała

tu z 4 listopada a teraz to już wspomnienie liści - nie nacieszyłam się długo kolorem, dni przeleciały
no ale jakieś zmiany może, mi wystarczy tylko podpalić

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies