Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

agata19762 09:43, 14 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
sylwia_slomczewska napisał(a)

Agatka jak sama napisałaś powyżej to co najcenniejsze masz, rodzina kochająca to najcenniejszy skarb, tego nic nie zastąpi, a pracę mamy nabytą, zawsze można zmienić. Wiem jakie masz utrudnienia, ale czasy gdy pracy nie było minęły teraz pracowników nie ma. Głowa do góry, masz czas by poszukać. Będzie dobrze zobaczysz
Żyjemy dla ludzi nie dla roboty



Sylwia miło, że myślami jesteś ze mną
W naszych stronach to nie takie proste...czas pokaże.
Człowiek w naszym wieku potrzebuje stabilności ...znowu szukaj ucz się ...męczy mnie taka sytuacja.

W domu było nas siedmioro. Po ślubie poszłam w tym co miałam na sobie. Nie dostałam nic od rodziców. Całe życie kredyty i ciężka praca aby coś mieć.
Dlatego szanuję to co mam. Czasem już brakuje sił...chęci...motywacji...
Zawsze miałam pod górkę z pracą bo za głupie pieniądze pracowałam.
Ale zawsze to jakieś nowe wyzwania, obowiązki itp.
Człowiek bogatszy o nowe doświadczenia.

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 10:50, 14 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
agata19762 napisał(a)



Sylwia miło, że myślami jesteś ze mną
W naszych stronach to nie takie proste...czas pokaże.
Człowiek w naszym wieku potrzebuje stabilności ...znowu szukaj ucz się ...męczy mnie taka sytuacja.

W domu było nas siedmioro. Po ślubie poszłam w tym co miałam na sobie. Nie dostałam nic od rodziców. Całe życie kredyty i ciężka praca aby coś mieć.
Dlatego szanuję to co mam. Czasem już brakuje sił...chęci...motywacji...
Zawsze miałam pod górkę z pracą bo za głupie pieniądze pracowałam.
Ale zawsze to jakieś nowe wyzwania, obowiązki itp.
Człowiek bogatszy o nowe doświadczenia.

Pozdrawiam cieplutko

Agatka nasza przeszłość ukształtowała naszą przyszłość, kto wie jakim czlowiekiem i gdzie byś była gdyby Ci podano wszystko na talerzu.....czasem trudno jest, ale wiem jedno jesteś wspaniałą kobietą, matką, żoną i wiele już w życiu osiągnęłaś, a zawdzięczasz to wyłącznie sobie Zobacz gdzie dzisiaj jesteś wychodzac z domu o niczym. Nie jednemu się to nie udało, a Tobie tak, doceń siebie
to z czym się teraz mierzysz to chwilowy impas, będzie dobrze zobaczysz A jakby co zawsze mozesz agroturystykę otworzyć z taką okolicą, lub sklepik internetowy z roślinkami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Adela 14:02, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Sylwio- mądra kobieto „dobrze prawisz”
Ja jeszcze dodam coś od siebie. Kiedyś, gdzieś znalazłam w necie mądre słowa wypowiedziane przez Św. Jana Pawła II.
Agatko, warto wziąć je do serca, niezależnie od tego na jakim etapie swojego życia jesteś. Mnie one motywują, pomimo, że niedługo kończę siódmą dekadę życia. Oto one:

„Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
Żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
Złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń”

Głowa do góry Może to właśnie ten moment?
Trzymam kciuki i pozdrowienia ślę

P.S. Moje karczowniki chyba oberwały. Nie widzę śladów żerowania, choć to jeszcze nic pewnego
____________________
Ela - Moja ostoja
Milka 06:51, 17 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Też dodam, że Sylwia i Adela, dobrze prawią Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anitka 23:13, 19 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Agatko trzymaj się kochana i myśl pozytywnie. To przywołuje dobre duszki Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale zmiany często wychodzą na dobre, choć na początku wszystko widzimy w czarnych barwach. Masz cudowną rodzinkę, a to najważniejsze.

Jesteś silna babka. Takie wielki ogród ogarniasz pomimo poważnych problemów z nogą. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Mala_Mi 23:44, 30 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
a tu smutek... Ty nie możesz znaleźć dobrej pracy a ja dobrego pracownika.. i tym sposobem dziadujemy i martwimy się o przyszłość .. ie pocieszam, bo sama mam też czarną dziurę.. i totalnie dość wszystkiego. Wracam do pracy..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AnnaMS 00:09, 31 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Agato jestem w podobnej sytuacji, musi nam się dobrze ułożyć, trzymam za nas kciuki, może obie niebawem znajdziemy dobrą pracę, ściskam mocno
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Agania 08:19, 31 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agatko też byłam kiedyś w takiej czarnej dziurze, kiedy masz wsparcie rodziny świat się zawsze zmienia na lepsze
Całuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Aneta1309 08:23, 31 lip 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Agatko ściskam mocno
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
agata19762 21:30, 01 wrz 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
sylwia_slomczewska napisał(a)

Agatka nasza przeszłość ukształtowała naszą przyszłość, kto wie jakim czlowiekiem i gdzie byś była gdyby Ci podano wszystko na talerzu.....czasem trudno jest, ale wiem jedno jesteś wspaniałą kobietą, matką, żoną i wiele już w życiu osiągnęłaś, a zawdzięczasz to wyłącznie sobie Zobacz gdzie dzisiaj jesteś wychodzac z domu o niczym. Nie jednemu się to nie udało, a Tobie tak, doceń siebie
to z czym się teraz mierzysz to chwilowy impas, będzie dobrze zobaczysz A jakby co zawsze mozesz agroturystykę otworzyć z taką okolicą, lub sklepik internetowy z roślinkami


Dzięki wielkie za dobre słowa

Zaglądam na forum ale nic nie piszę...nie mam sił ...chęci

Jutro kończę kolejną rechabilitację.
Za trzy tygodnie mam planowaną operację.
Wczoraj rozliczyłam się z H M...czytaj jestem bezrobotna
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies