Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 10:26, 13 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Aurelllia napisał(a)
Bardzo fajny piesio - na rozweselenie w ponure dni idealny



Oj tak- do tulenia nadaje sie idealnie
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 10:30, 13 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaBawaria napisał(a)


Ile ma lat?

Niedługo 13, to duży pies, wielkości rottka.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 13:57, 14 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Milka- zycze ci, zeby jeszcze dlugo z wami byl w dobrym zdrowiu

A ja w koncu sprzedalam swoje akwarium, w ktorym wymienilam rok temu filtr na wiekszy i teraz zamowilam nowe, troche wieksze i z pokrywa. I bedzie za kilka dni urzadzanie od nowa
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 07:25, 15 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To pokaż proszę
W imieniu Soni, dziękuję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 08:49, 15 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jeszcze jest w drodze Najgorsze, ze zarazilam akwarystyka moje dzieci kazde z nich chce akwarium. Ja mam je niezmiennie od 33 lat. Swoje pierwsze dostalam na 5 urodziny i od tego czasu nie mialam ani chwili przerwy
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 06:47, 29 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ale mialam wczoraj przeprawe. Jechalam na jazde konna i w polowie drogi, na drodze szybkiego ruchu, przy 110 km/h zgaslo mi auto..nie mialam praktycznie ani hamulcow, ani wspomagania, ani okna nie dzialaly, ani wycieraczki czy swiatla a bylo juz ciemno i padal deszcz..okazalo sie, ze wygasla umowa z adac i nie mialam auta holowniczego. Dobrze ze dodzwonilam sie do jednych znajomych, ktorzy dojechali do mnie te 20km i odcholowali do pobliskiego miasteczka, gdzie auto odstawilismy na parking.W taka pogode i bez swiatel czy wycieraczek nie dalo sie jechac dalej. A dzis urodziny syna i auto potrzebuje a maz od kilku dni z drugim autem 600km dalej, w Köln.
Moje ramirezki








____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 06:54, 29 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Seslerie cudnie wygladaja z tymi czarnymi klosami










Proso nadal cudne
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 07:07, 29 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
O mama mia, dobrze, że tak się to skończyło. Nawet na drodze z normalnym ruchem, po ciemku stoisz jak przeszkoda dla innych. Cud, że nikt na Ciebie nie wpadł. Czy wiesz już co było przyczyną tej usterki? Banalny bezpiecznik?


Popsioczyłabym na współczesne skomputeryzowane auta, ale lata temu w dużym fiacie, na drodze bez oświetlenia doświadczyłam podobnego horroru. Wtedy obyło się bez holowania


Ramirezy cudne
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 07:10, 29 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek nie wiem- to bylo wczoraj wieczorem a auto musi najpierw zostac za dnia odholowane do warsztatu. Bezpiecznik na pewno nie.Obawiam sie ze auto nadaje sie tylko na zlom. Piszczalo mi od jakiegos czasu i na przegladzie niczego nie znaleziono.Mowili, ze im nic nie piszczy. Obstawiam albo przegryzienie weza do chlodnicy przez kune albo zerwanie sie paska rozrzadowego. Nawet bagaznika nie dalo sie otworzyc a w srodku pies. Masakra.W czasie holowanie jeszcze zerwala nam sie linka.
____________________
Zapraszam na kawe
Anda 07:29, 29 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33386
O rany, dobrze, ze do wypadku nie doszlo. Wspolczuje Ci bardzo tego stresu. Przynajmniej komorke mialas na chodzie.
Nam sie kiedys tak samo zdarzylo ale w czasie dnia. Tylko komorek wtedy nie bylo jeszcze. Z tego co pamietam to zepsulo sie cos wytwarzajacego prad w samochodzie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies