Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

A_gawa 21:31, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
KasiaBawaria napisał(a)











Kasiu, zechcesz mi podpowiedzieć jak przygotować ziemię pod takie rośliny? Zastanawiam się czy kilka z nich urosłoby u mnie. Chciałabym posadzić je pod Doorenbosami. Jak myślisz? Dadzą radę?

W moim ogrodzie królują różne odcienie zieleni. Bardzo mnie to już zmęczyło i chciałabym kolorów, tylko nie wiem jak się do tego zabrać.

Kasiu, przepięknie u Ciebie. Ojojojjj....
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
KasiaBawaria 21:33, 18 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gdzies tam jest, ale nie jest podlinkowana. dziekuje za mile slowa, ale to pewnie tez wplyw ogrodowiska i tutejszych ogrodow
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 21:35, 18 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A_gawa napisał(a)


Kasiu, zechcesz mi podpowiedzieć jak przygotować ziemię pod takie rośliny? Zastanawiam się czy kilka z nich urosłoby u mnie. Chciałabym posadzić je pod Doorenbosami. Jak myślisz? Dadzą radę?

W moim ogrodzie królują różne odcienie zieleni. Bardzo mnie to już zmęczyło i chciałabym kolorów, tylko nie wiem jak się do tego zabrać.

Kasiu, przepięknie u Ciebie. Ojojojjj....

Oj nie wiem czy mozna bo to kwestia i ziemi i stanowiska.Brzozy wypijaja sporo wody a to rosliny lubiace sucho, wiec juz nie jest zle ale to rosliny potrzebujace duzo slonca- u mnie rosna na skarpie, na poludniowym stanowisku. Nie wiem jaka masz ziemie wyjsciowa, jeszcze nie doczytalam
A planowac trzeba cale rabaty- najlepiej powtarzajac dana rosline w kilku miejscach.Tu mam 4 miejscach ostrogowce, pomiedzy sa szalwie, biale i fioletowe i stipy.Wszystko pomieszane i w duzej ilosci.
____________________
Zapraszam na kawe
A_gawa 21:53, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
No, to jakiś początek w głowie. Mam duży ogród i czasami mnie to przerasta, a ziemia czysty piach.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
KasiaBawaria 21:55, 18 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To moze w innym miejscu, bo na piachu brzozy wszystko wypija.A nie o to chodzi by ciagle z konewka biegac. Wstaw fotke stanowiska na watku, na pewno wiele osob pomoze U mnie glina wiec musialam rozluznic piaskiem i zwirkiem.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:57, 19 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Agawa- dla ciebie Eddie to Doodle
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 11:14, 19 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
A_gawa 15:16, 19 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
KasiaBawaria napisał(a)
Agawa- dla ciebie Eddie to Doodle


Nie no! Padłam! Hahaha! Jaki kochany Niuchacz. I jak grzecznie siedzi. Przytulas słodki.

Dobra. Zmotywowałaś mnie - wstawię, może ktoś jakimś rzuci pomysłem.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
KasiaBawaria 15:50, 19 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wstawiaj, wstawiaj koniecznie.
Eddiego mama jest goldenkiem
____________________
Zapraszam na kawe
A_gawa 15:55, 19 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
KasiaBawaria napisał(a)
Wstawiaj, wstawiaj koniecznie.
Eddiego mama jest goldenkiem


Odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo ciepłą osobą. Cudownie.

Moja jest goldenką całym serce, duszą i umysłem. Oj, co za typo z niej.

Szkoda, że tak daleko mieszkasz, można by razem czasem pójść wyganiać się po lesie czy coś.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies