Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

AniazUroczyska 23:52, 10 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Kasiu, walcz z tym swoim łokciem tenisisty. Mój mąż jakieś 20 lat temu miał ten sam problem. Wydawało się ,że sytuacja jest bez wyjścia, a okazało się ,że zwykła fizjoterapia( masaże, lasery, prądy) przyniosły efekt i od tej pory zupełnie zapomniał, że kiedyś to mu dokuczało. W Niemczech też z pewnością znajdziesz dobrych rehabilitantów lub osteopatów.
KasiaBawaria 08:25, 11 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorii napisał(a)
Wypiła bym kawkę pod tą hortensją


Zapraszam
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:27, 11 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
AniazUroczyska napisał(a)
Kasiu, walcz z tym swoim łokciem tenisisty. Mój mąż jakieś 20 lat temu miał ten sam problem. Wydawało się ,że sytuacja jest bez wyjścia, a okazało się ,że zwykła fizjoterapia( masaże, lasery, prądy) przyniosły efekt i od tej pory zupełnie zapomniał, że kiedyś to mu dokuczało. W Niemczech też z pewnością znajdziesz dobrych rehabilitantów lub osteopatów.


Tylko jeszcze laserow nie mialam. Prady, usg, cieplo, masaze juz tak. Od 1,5 roku i niestety poprawy nie ma.Ale dalas mi nadzieje, bo lekarze mowia, ze jak te terapie nie przyniosa efektow to pozostaje tylko operacja.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:29, 11 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
popcorn napisał(a)
Ależ u Ciebie pięknie Kasia!!!!!


Dziekuje upal i palace slonce robi swoje. Biedny trawnik- miejscami wypalony do ziemi.Dobrze, ze mozna kadrowac


____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 08:34, 11 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Trawa najszybciej dostaje w kość, nie wiem ile hektolitrów trzebaby w nią zainwestować żeby przetrymać lato takie jak to... podlewam rabaty tylko interwencyjnie i świeżo sadzone rośliny i borówki i to tyle...

cudnie zestawiasz rośliny, bardoz mi się podoba!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:34, 11 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jaka to odmiana budlei, ta granatowa? Mam fazę na budlejki hahaha ale tylko karłowe? Powiedz że ona karłowa
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 10:20, 11 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
hehe, karlowe mam dwie buzz velvet i buzz pink. A ta rosnie do 1,60m.Jaka to jest? Nie wiem niestety.
Ale buzz velvet podobna,tylko obficiej kwitnie.U siebie wczoraj podlalam monardy i jezowki oraz sadzce.

____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 12:28, 11 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki za info!

piękne kadry
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 12:38, 11 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Tu masz te miniaturowa.Nie jest mala jak na karla




Z hakonek najbardziej lubie albostriata- nie jest tak pstrokata a jednoczenie nie taka zwykla jak zielona



Az dziwne, ze kiedys nie lubilam floksow.



____________________
Zapraszam na kawe
Basia_KRK 10:36, 13 sie 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)


Kasiu, przebudowa super! elewacja wyszła elegancko, no i w pokojach będzie jaśniej i więcej miejsca Trzymam kciuki za dobrą poprawkę balkonów... ehhh.. czy jest jakaś budowa/przebudowa, na której coś nie zostało spartaczone?

Masz cudne te rozchodniki okzałe! Co to za odmiana z zielonymi liśćmi? Kwitną na biało, czy różowo?
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies