Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 15:11, 05 sie 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443


____________________
Zapraszam na kawe
sylwia_slomc... 16:02, 05 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Współczuję suszy, choc gdyby nie trawnik to po roślinach na fotkach jej nie widać Podlewanie ratuje im życie. Wiem co to znaczy bo u nas przez trzy miesiące od marca do lipca nie padało wcale...no raz posiąpiło pół godzinki i to było tyle. Dopiero ostatnio dwa dni deszczowe się trafiły, ale rośliny już były na oparach dosłownie. Życzę deszczu jak najszybciej takiego dobrego dla roślin.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
daszum 16:15, 05 sie 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
KasiaBawaria napisał(a)



Śliczne są i tyle

U mnie ponownie będzie piesek seter irlandzki
Za miesiąc będzie u nas.
Już szukam psiego przedszkola, żeby mi nie wszedł na głowę, jak moje kochane jamniki.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Nowa12 21:35, 05 sie 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Rabaty jak zawsze ślicznie się prezentują. A trawnik to w sumie najsłabsze ogniwo ogrodu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
gogo 11:14, 06 sie 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
U mnie też sucho, ale rośliny jakoś dają radę.
Twoje też trzymają się nieźle, ale trawnik rzeczywiście suchy
Ja też mam opuchlaki i co dziwne dobrały się do wysokich rozchodników
Mam też ogryzione liście żurawek, ale nie wygląda to źle.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaBawaria 16:54, 06 sie 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
sylwia_slomczewska napisał(a)
Współczuję suszy, choc gdyby nie trawnik to po roślinach na fotkach jej nie widać Podlewanie ratuje im życie. Wiem co to znaczy bo u nas przez trzy miesiące od marca do lipca nie padało wcale...no raz posiąpiło pół godzinki i to było tyle. Dopiero ostatnio dwa dni deszczowe się trafiły, ale rośliny już były na oparach dosłownie. Życzę deszczu jak najszybciej takiego dobrego dla roślin.


Czyli u was tez susza. Musze koniecznie zainstalowac dwa duze parasole z przodu trawnika, gdzie wszystko wypalilo. Tam gdzie mam drzewa, trawnik zielony, bo cien jest. A poludniowa strona cala spalona.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 16:55, 06 sie 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)
U mnie też sucho, ale rośliny jakoś dają radę.
Twoje też trzymają się nieźle, ale trawnik rzeczywiście suchy
Ja też mam opuchlaki i co dziwne dobrały się do wysokich rozchodników
Mam też ogryzione liście żurawek, ale nie wygląda to źle.


U mnie zurawki wypadly z doniczek, bo opurchlaki obgryzly im cale korzenie. Podlewasz u siebie? U nas bylo kilka dni 37 stopni .Przy tej temperaturze, to podlewanie malo co daje.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 16:56, 06 sie 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Nowa12 napisał(a)
Rabaty jak zawsze ślicznie się prezentują. A trawnik to w sumie najsłabsze ogniwo ogrodu .
Tak, to prawda. A u mnie na glinie to juz wogole bo wysuszona ziemia to jak skala sie robi.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 16:58, 06 sie 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
daszum napisał(a)


Śliczne są i tyle

U mnie ponownie będzie piesek seter irlandzki
Za miesiąc będzie u nas.
Już szukam psiego przedszkola, żeby mi nie wszedł na głowę, jak moje kochane jamniki.


Kiedys bardzo chcialam miec setera. Ale one tez maja niezly insynkt lowiecki i potrzebuja w tym kierunku dobrego podejscia i zajecia im czasu. Jak Eddiemu Trening z dummy polecam Za to czarny Madras jest moim cieniem, bardzo latwym psem. Nie wazne czy jestesmy z grupa psow czy sami, jeden gwizd i jest przy mnie gotowy jak zawsze do pracy uwielbiam tego psa w pazdzierniku czekaja nas pierwsze wystawy.
____________________
Zapraszam na kawe
daszum 22:55, 06 sie 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Kasiu, wiem że to pies z silnym instynktem łowieckim i potrzebuje dobrego treningu.
Syn zobowiązał się, że będzie go szkolił, ja oczywiście również.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies