Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

Milka 13:15, 26 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Podziwiałam nasadzenia, czyli już powoli planik realizujesz u mnie trawa też do wymiany, co roku sobie obiecuję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
beta 13:30, 26 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953


kaisog1 napisał(a)
Ogrodnictwo to odmiana zakupoholizmu Tak odnośnie przemyśleń mi się nasunęło
Poza tym każdy ma chwile zwątpienia Ja teraz jestem na takim etapie - "nie dam rady, nie ogarnę!" I juz zaczęłam sama się z tego śmiać bo przecież SAMA do tego wszystkie dążyłam


Gocha, no co Ty !?...przecież Ty to wszystko sama swoimi łapkami ogarnęłaś...jeżeli nie Ty to kto!?...nie moge sie już doczekać tego Waszego Kubusiowa

MartaS napisał(a)
Beatko głowa do góry

masz już czym się cieszyć, ogród pięknieje z dnia na dzień, a każdego łapie jakiś dół czasem dasz radę
a Gosia ma rację że ogrodnictwo to odmiana zakupoholizmu ostatnie grosze człowiek wyda na jakiegoś pachruścia


wiesz Martuś, to może nawet nie to że ja mam doła, tylko czasami myślę czy ja z motyką na słońce się nie porwałam...tak się momentami czuję...ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie siedziec i nic nie robić....więc jest jak jest

irena_milek napisał(a)
Podziwiałam nasadzenia, czyli już powoli planik realizujesz u mnie trawa też do wymiany, co roku sobie obiecuję


Irenko...podziwiać to można u Ciebie...pięknie masz...kochasz kwiaty a one Ciebie...ja tak pomalutku na tyle ile możliwości pozwalają...w tym roku nie spinam się jak w tamtym...a trawa to mój nr 1 na przyszły rok...musowo o nią zadbać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Milka 14:00, 26 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ja też powoli, bo zmieniam a trawa i u mnie za rok nr 1, ale czy się uda? no bo u mnie las i ona leśna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wiunia 15:33, 26 lip 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Witam Cię Beato, podczytuję u Ciebie od czasu do czasu i jak bardzo identyfikuje się z Tobą w ostatnich rozterkach dotyczących ogrodu to tylko ja wiem mam takie same odczucia i przemyślenia, więc myślę sobie, że to taki moment, który wszystkich kiedyś dopada, szczególnie jak nie ma tzw. "możliwości" żeby zamówić wykonanie aranżacji ogodu od A do Z, ale wieksza frajda jak samemu "tymi ręcami" wszystko od A do Z w ogrodzie- prawda? Choć często nie wszystko wychodzi jakby się chciało to i tak satysfakcja jest - no powiedz sama? Pozdrawiam i lecę do kilku stron wstecz u Ciebie, bo przez prace "słoikowe" mam zaległości
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ewa004 16:35, 26 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Dobra Beata koniec sentymentów ,cycki do przodu i ....sadzimy dalej
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Anita1978 17:39, 26 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
monitka napisał(a)
Ewa ty chyba chcesz klapsa! Sorki Beatko że u Ciebie
Popatrz na pierwszą fotę ze swojego wątku a potem zajrzyj w swój kącik. Jak ci nie przejdzie to popatrz na rabatę różaną. Ślicznie jest, daj roślinom czas się rozrosnąć a zobaczysz jak się bujną i cię zaskoczą. Ewa, no...


Z tym się zgadzam na 100%
Rośliny zaczynają szaleć w 3 roku, tak jest u mnie.... Busz się zrobił...
Także cierpliwości, najpierw idzie w korzenie, potem w to , co nad ziemią...
____________________
ogródek Anity
Anita1978 17:45, 26 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
ewa004 napisał(a)
Dobra Beata koniec sentymentów ,cycki do przodu i ....sadzimy dalej


A co do sadzenia, to trzeba mieć też czas, żeby się nacieszyć tymi nasadzeniami, także nie wszystko naraz....może i jest na forum wiele ogrodów dokończonych i takich jak z katalogu, ale mnie podobają się takie swojskie, mające w sobie "to coś", nie muszą wszystkie być jak spod igły....
A najważniejsze, że ogród ma nam dać relaks, spokój, wyciszenie....

Ja w tym roku sporadycznie coś dosadzam, dzisiaj 4 trawki, bo były z przeceny i takie bidule, że je odreanimuję . A tak ro wrzuciłem na luz i cieszę się z tego, co już mam
____________________
ogródek Anity
ewa004 22:40, 26 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Anitko ja też sadze etapami ,bo po pierwsze nie mam koncepcji na całość, a po drugie nie stać mnie na to
Cieszę się z każdej nowej roślinki,ale problem jest taki że nie ma konkretnego planu
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Anita1978 22:42, 26 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
No tak... W naszych ogrodach rośnie fortuna....
____________________
ogródek Anity
Tess 14:20, 29 lip 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Anita1978 napisał(a)
No tak... W naszych ogrodach rośnie fortuna....


No, za a pewien ogród to kawalerka by nawet była
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies