Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

Magda70 14:27, 29 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Beacia...a gdzie zaginęłaś??
Aaaaa już sobie przypomniałam kim zajeta jesteś...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 22:33, 29 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953

quote=wiunia napisał(a)]Witam Cię Beato, podczytuję u Ciebie od czasu do czasu i jak bardzo identyfikuje się z Tobą w ostatnich rozterkach dotyczących ogrodu to tylko ja wiem mam takie same odczucia i przemyślenia, więc myślę sobie, że to taki moment, który wszystkich kiedyś dopada, szczególnie jak nie ma tzw. "możliwości" żeby zamówić wykonanie aranżacji ogodu od A do Z, ale wieksza frajda jak samemu "tymi ręcami" wszystko od A do Z w ogrodzie- prawda? Choć często nie wszystko wychodzi jakby się chciało to i tak satysfakcja jest - no powiedz sama? Pozdrawiam i lecę do kilku stron wstecz u Ciebie, bo przez prace "słoikowe" mam zaległości


Witaj Wiuniu...fajnie, że znalazłaś czas żeby do mnie zajrzeć....tym bardziej teraz sezon ogórkowy...niestety już tak jest, że chęci to jedno a możliwości finansowe drugie...ale cóz począć...można co prawda siąść na czterech literach i nic nie robić, i tym samym nic nie mieć, ale można też tak jak my, własnymi ręcyma...jest to długa droga, czasami okupiona wieloma wyrzeczeniami, ale nie narzekam...no, może czasami...

pozdrawiam



ewa004 napisał(a)
Dobra Beata koniec sentymentów ,cycki do przodu i ....sadzimy dalej


całe szczeście, że humorek Ci wrócił i zapał do pracy...buziaki


Anita1978 napisał(a)


A co do sadzenia, to trzeba mieć też czas, żeby się nacieszyć tymi nasadzeniami, także nie wszystko naraz....może i jest na forum wiele ogrodów dokończonych i takich jak z katalogu, ale mnie podobają się takie swojskie, mające w sobie "to coś", nie muszą wszystkie być jak spod igły....
A najważniejsze, że ogród ma nam dać relaks, spokój, wyciszenie....

Ja w tym roku sporadycznie coś dosadzam, dzisiaj 4 trawki, bo były z przeceny i takie bidule, że je odreanimuję . A tak ro wrzuciłem na luz i cieszę się z tego, co już mam


hej Anitko...Ty masz piękny ogród i wszystko u Ciebie rośnie jak szalone,tylko się cieszyć...przedemną jeszcze masę pracy i obawiam się, że będzie to proces długi i żmudny...ale nie narzekam....grunt to odnaleźć w tym wszystkim siebie...ja też wrzucam na luz, choć może nie powinnam



ewa004 napisał(a)
Anitko ja też sadze etapami ,bo po pierwsze nie mam koncepcji na całość, a po drugie nie stać mnie na to
Cieszę się z każdej nowej roślinki,ale problem jest taki że nie ma konkretnego planu


Ewa, jak to nie masz planu?...no przecie u ciebie plany rozbiórkowe, a potem nasadzeniowe...plan jest tylko wszystko by się chciałało tu i teraz...pozatym Tobie to chyba plan nie potrzebny, zobacz jak fajnie , spontanicznie i bez większego planu wyszła Ci ta rabata różana...masz wyczucie, zazdraszczam tego...pozdrawiam


Tess napisał(a)


No, za a pewien ogród to kawalerka by nawet była


to prawda, że niektóre ogrody na tym forum warte są tyle co mieszkania...pozdrawiam Tess
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 22:34, 29 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)
Beacia...a gdzie zaginęłaś??
Aaaaa już sobie przypomniałam kim zajeta jesteś...


Madziula...jestem, jestem...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kaisog1 22:47, 29 lip 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kawalerka to pikuś! Co w niektórych to luksusowe wille się kryją i samochody z górnych półek

Buziam Beatko
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
MilenaP 23:36, 29 lip 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Ja też buziaki zostawiam Betka :-!
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 20:50, 30 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
http://pinterest.com/search/pins/?q=green%20and%20white%20garden
http://pinterest.com/search/pins/?q=White%20garden

wklejam ku pamięci od Tereski
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 20:51, 30 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gosiu, Milenko ściskam Was kochane
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewa004 22:03, 30 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Beatko macham do cie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
beta 22:13, 30 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ewuś...ja też macham...oglądam własnie po raz kolejny Ogród z lustrem i szczena mi opada...ten ogród to ideał....niedościgniony co prawda, ale popatrzeć można
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewa004 22:38, 30 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
no własnie ideał ........,ale dlaczego niedościgniony ???????
Beatko pomalutku dasz rade i ja dam ....ale muszę wygrać w totka bo inaczej cienko to widzę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies