Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

vita 14:38, 31 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Pięknie masz utrzymane rośliny, kanciki A te górki to co?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Joku 16:18, 31 paź 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Górki widzę z okien, na początku widziałam je siedząc przy stole w jadalni, teraz trzeba wyjść na taras albo na piętro. Tuje sąsiadów i inne rośliny przesłaniają coraz bardziej. Widok na te pagórki był naszym ulubionym jak jeździliśmy z Lęborka do Trójmiasta i z powrotem. Nawet na myśl nam nie przyszło że kiedyś zamieszkamy w ich pobliżu .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 20:22, 09 lis 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Joku napisał(a)
Górki widzę z okien, na początku widziałam je siedząc przy stole w jadalni, teraz trzeba wyjść na taras albo na piętro. Tuje sąsiadów i inne rośliny przesłaniają coraz bardziej. Widok na te pagórki był naszym ulubionym jak jeździliśmy z Lęborka do Trójmiasta i z powrotem. Nawet na myśl nam nie przyszło że kiedyś zamieszkamy w ich pobliżu .
Jolu dobrze, ze masz piętro i z okien rozległą panoramę, która mnie urzekła. Nie pamiętam czy masz na piętrze taras.
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Joku 21:15, 09 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Nie, nie mam tarasu na górze. Ale popatrzeć przez okno na pagórki mogę. Bardzo lubię widok na górki.
Widziałam u ciebie dywan z liści. Przypomniały mi się moje tony liści do zgrabienia w poprzednim ogrodzie. Teraz mam labę . Dzisiaj jeszcze trochę popracowałam w ogrodzie, schowałam meble, donice, przycięłam werbenę. Przygotowana jestem na zimę jak nigdy .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 21:37, 09 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Nie jestem sama

____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 21:57, 09 lis 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Jolu dywanu z liści już nie ma, dziś wygrabiony i zebrane w worki i ustawione do przemiany czekamy na następny wysyp bo nie wszystkie jeszcze opadły.
Dziś też ławki poszły pod dach i z jednej donicy usunęłam pelargonie a posadziłam małe tuje, niech tak czekają wiosny.
Też nie jesteśmy sami mamy pięć takich leniwców, matka i cztery młode, jak zaczną łobuzować to dom w posadach się trzęsie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Basieksp 22:55, 09 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Widok piekny, fajne te górki a kiciuś jeszcze ładniejszy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 23:00, 09 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Cieszę się, że już macie za sobą jesienne porządkui....prawie. Moje jeszcze do
zakończenia w tygodniu. Wszystko pod dach schować, i można będzie zamknąć furtkę.
A kto będzie rządził w tym czasie w ogrodzie, dowiem się w marcu...po śladach jak zwykle. Spokojnych dni w tym roku i w czasie zimy, Na wiosnę czekamn z utęsknieniem.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
zbigniew_gazda 17:53, 16 lis 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11176
Myślałem że górki tylko u mnie są. A tu proszę są i to całkiem pokaźne. Kicia piękna. W domu rodzinnym też zawsze były 2-3 koty. Jak miałem kilka lat- przychodził do mnie z rana pod pierzynę taki czarny. Mruczał pod pierzyną przez jakiś czas. Jak przestał to oznaczało że za kilka chwil nieodwołalnie ucieknie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 18:05, 16 lis 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Znaczy się powietrza mu zabrakło? Mój poprzedni pies, kudłaty podobny do owczarka nizinnego też uwielbiał spać pod kołdrą. Mogło być gorąco na dworze a i tak się pchał. Nie wiem jak on to wytrzymywał. Obecne zoo też się pcha do łóżka ale zdecydowanie woli spać na wierzchu .

Moje górki to taka miniatura tych górek na południu Polski. Ale i tak mnie cieszą.
O, właśnie. U ciebie Zbyszku są górki jakieś czy teren płaski?

Aż sprawdziłam na mapie, ale w Googlach na mapach tego nie piszą .
No, przecież napisałeś, czytam bez zrozumienia .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies