Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

malgorzata_s... 15:12, 23 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Izuniu pokaż nam te cuda bo też chcemy oczy nakarmić gdzie foty grzecznie zapytowywuję
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Zielona 15:13, 23 mar 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Iza... czytałam, że wiosennie weryfikujesz listę roślin Chyba każdy tak ma... Ja, pierwsza przeciwniczka róż, namiętnie planuję angielską rabatę z ich udziałem. Podglądam, zapisuję i marzę sobie, że już wkrótce... Dobrze, że wyobraźnie mam. Jej oczyma widzę pełne rabaty... I nawet nie przeszkadza mi, że na razie nieco syzyfowo pielę je tylko... Wspieram Cię zatem i pozdrawiam.
Konstancja30 15:23, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
pierwszy kubik z różami ... tu mam boskiego Leosia i Eden Rose



ujęcie z dalszej perspektywy z opisem gdzie kto bo nic jeszcze nie widać ...



to B ... to b jak brzoza bo 16 ton nieszczęścia gliniastego rozparcelowujemy pod nową ... frontową rabatę ... brzozy są sztuk 3 ... wsadzone sztuk 2 i po tygodniowej burzy mózgu w kwestii gdzie i jak je osadzić wyszła oczywista oczywistość a była koncepcja dwie do jednego dołka (i nie wiem czy tej małej nie dołożę koleżanki bo mysl kusi) ... była koncepcja trzy w trójkącie i to też nie wykluczone ... wszystko zależy gdzie dosadzę tę trzecią ... teraz ważą się losy co im dać w stópki ... co w tle ... czym rozczochrać ... czym ożywić ... łeb pęka



rabata powstaje na wprost wejścia do domu ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:37, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
Ale dużo fotek , szaleństwo ups swoje hiacyntowe cebulki wyrzuciłam na bio ... a tu tak dobrze radzą Dziewczyny .

Z Wieloszką próbowałyśmy ostatnio zerwac taki listek z graba , niby suchy a trzyma się że hej ... lepiej nie ruszać , bo ranka się robi ....
p.s.
Iza skopiowałam sobie od Ciebie linki od Moni , nie gniewasz się ?



Madziu czekam na twoje graby ... ogrodowisko to wielka motywacja i wymiana inspiracji ... doświadczeń zatem kopiujemy i robimy piękniej ...
kilka listków udało mi się oderwać ale mam nadzieję, że reszta poradzi sobie sama
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:39, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)
Moja viva jak u Mandżen ładna, kulista ale mierną ocenę dostała za kwitnienie w porownaniu z ta drugą - waskolistną. Za to kompletnie nie spełniła moich oczekiwań biała Alba - ta to sie dopiero wykłada.........poza tym wydaje mi sie że moja Alba lekko podmarzła ( w taka zimę ??) to co ona biedna zrobi jak bedzie prawdziwa zima....nie wiem czy ją zostawie, daje jej ostatnią szansę, a generalnie nie polecam.

A ziemi ładna kupa, za przeproszeniem, ale tak myśle sobie że fitnes masz juz zapewniony ...łopata, taczka i tak dlej....powodzenia
Miłego tygodnia Kostancjo !


Małgosiu kupa ładna ... ziemia mniej ładna ale damy radę ... ... fitness zapewniony mam nadzieję na piekna linię ramion ...
piekna linia rabat juz ustalona ... ciągle jednak w tej linii co innego wirtualnie rośnie ... ehhh to planowanie nie jest łatwe
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:41, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Joaska napisał(a)
Iza ja na moment, bo fisiek chory , pamiętaj o mnie przy zamawianiu róż bo ja chcem....


o zamawianiu pamiętam ... nie wiem kiedy do niego dojdzie ale na wirtualnej półce są typy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
malgorzata_s... 15:43, 23 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ależ to pięknie geometrycznie wygląda Jak to bujnie wszystko to z taboretów pospadamy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Konstancja30 15:44, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
admete napisał(a)
Iza witam się wiosennie

Pocieszę Cię że u mnie pod cieniem z lasu też wszystko ledwo wygląda z ziemi ...........ale na wszystko przyjdzie pora i będzie cieszyć oko .

Uwielbiam Cię czytać

Pozdrawiam


Aga jak patrzę na tę mocno kolorową już wiosnę w ogrodach to tupię ... tupię i czekam bardziej niecierpliwie ... wiem, że kiedyś i u mnie zakwitnie i chyba wtedy rzucę pracę i będę się gapić ...

podglądam jak znosisz cebulki i uzbrajasz się w masę roślinek ... jak rodzi się projekt ... Aga kawałek pięknego ogrodu tworzysz ...

pozdrawiam i czekam na spotkanie musimy się wreszcie poznać
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:52, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zielona napisał(a)
Iza... czytałam, że wiosennie weryfikujesz listę roślin Chyba każdy tak ma... Ja, pierwsza przeciwniczka róż, namiętnie planuję angielską rabatę z ich udziałem. Podglądam, zapisuję i marzę sobie, że już wkrótce... Dobrze, że wyobraźnie mam. Jej oczyma widzę pełne rabaty... I nawet nie przeszkadza mi, że na razie nieco syzyfowo pielę je tylko... Wspieram Cię zatem i pozdrawiam.


Marta weryfikuję ... szukam ... odkrywam ... zastanawiam się i raz w euforii raz w rozpaczy wiem, ze nic nie wiem ... ...
na frontowej kule biją się z kubikami ... sama już nie wiem co wygra ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:53, 23 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ależ to pięknie geometrycznie wygląda Jak to bujnie wszystko to z taboretów pospadamy


co Ty Gosia kto by tyle czekania na taborecie wytrzymał my w fotelach od zeszłego roku czekamy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies