Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

baraga1904 05:59, 15 mar 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...a fotki będą??? no muszą byc...
makkasia 14:03, 16 mar 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Niedoczekanie nasze
ściskam i czekam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Konstancja30 14:35, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Nawet historycy nie sa w pełni zgodni czy Leo to chłop 100%... Jedno jest pewne to austinka w rok po posadzeniu. AniaDS nie każe ciąć ostro mlodych austinek. Silne pędy przytnij max o 1/3, słabe cieniutkie mozesz ostrzej potraktować, moje austinki sadzone w czerwcu 2013 niemal nie cielam bo bardzo cieniutkie sa


Madżen bardzo ładnie gracje przetrwały ... jeszcze nie ścinałam bo mnie załamanie chwilowe podody zatrzymało ... u nas wczoraj nawet mały gradzik był uprzejmy się rozgościć ... w panice żon okrył leciutko austinki ... gdy na niebie zrobiło się czarno a na ziemi biało pełna mobilizacja i niepokój "czy one dadzą radę ?" ... o zgrozo w tym samym czasie pacholę gdzieś na miejską komunikacje czekało a ja nawet nie pomyślałam czy wzięła czapkę ... chyba zwariowałam ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:37, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
malkul napisał(a)
Czekomy na wianek


Gosiu ... pięćdziesiąta piata próbna aranżacja została z rozmachem rozwalona ... proces twórczy trwa ... coś tam w telefonie uwieczniłam ... jak stanie się cud i ten gooopi kabelek od telefoniku się odnajdzie to wkleję ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:39, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)
Iza.. melduję, że królowe awansowały do arystokracji.. wysadzone z plebsu..... mam nadzieję, że przeżyją


Ania bojam sie ale zaraz idę na rabaty mimo woli ... może jakimś cudem trafię na relację z eksmisji królowych ... widziałam jak przesadzasz bukszpany i jak wspominasz ... ale ciągle mi cos ucieka ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:46, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Evchen napisał(a)
Cmokam


buźka ... ewka jak ja się za Tobą stęskniłam !!!
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:48, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
baraga1904 napisał(a)
...a fotki będą??? no muszą byc...


makkasia napisał(a)
Niedoczekanie nasze
ściskam i czekam


jak już powyżej wspomniałam ... to nie ja winna ... kabelek wcięło ... za to ja cmokam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 14:49, 16 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


Madżen bardzo ładnie gracje przetrwały ... jeszcze nie ścinałam bo mnie załamanie chwilowe podody zatrzymało ... u nas wczoraj nawet mały gradzik był uprzejmy się rozgościć ... w panice żon okrył leciutko austinki ... gdy na niebie zrobiło się czarno a na ziemi biało pełna mobilizacja i niepokój "czy one dadzą radę ?" ... o zgrozo w tym samym czasie pacholę gdzieś na miejską komunikacje czekało a ja nawet nie pomyślałam czy wzięła czapkę ... chyba zwariowałam ...


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 14:51, 16 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza z telefonu też można wklejać bez kabelka
Aż nas skręca z ciekawości
Grabom pękaja pąki? Bo moim pojedynczym sztukom już powolutku tak
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 14:56, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ziemia jest ... oczywiście starym zwyczajem ogłosiłam na wątku Madżenki (ja to mam od dwóch lat ... ja próbuję z tym walczyć ... Madżen próbuje to znieść ... jest ciężko ) ... nie jest taka jak ta, która ściągała tłumy jesienią (pewnie dlatego, że wszystkim dawaliśmy kontakt ... o święta naiwności) ... jest brązowa ... śmierdzi tylko tak samo ... "starsi" mówią, że nie jest źle ... ... a nie fiem ... zobaczymy co powiedzą roślinki ...

tulipany zdecydowały się na wynurzenie ... ... tzn nie wszystkie ... te w niezapominajkach chyba mają za zimno i za mało słoneczka pod kamienicą ... nic to jestem gotowa cały aranż przetargać przed dom ... nie takie rewolucje robi się w ogrodniczkowaniu ...

z nasionkami i sianiem jestem do tyłu ... a miałam się w tym roku nie zagapić ...

będzie wiosenne podejście do oswajania jaskrów ... chciałabym by z 10 choć jeden ... no sami wiecie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies