Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 21:51, 11 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
makkasia napisał(a)
Ja poprosze o zdjęcia wiosennych peryskopów i 16 ton ziemi też nie widziałam, więc poproszę no a boskiego Leo mus sekatorem potraktować pozdrawiam


koniecznie jutro muszę pogadać z aparatem ... coraz więcej ich widać ... los Leo się wyjaśnił ... wszystkie głosy na "ciąć" ... no to też jutro może ... nawet postanowiłam dokonać eksperymentalnej akcji "rozrodczej" i obcięty kawałek z listkiem na czubku spróbuję ukorzenić ... nie wróżę tej akcji spektakularnego efektu w postaci krzaczka Leo Bis ale kto wie ???

jak 16 ton zaleje przedogródek uwiecznię
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:57, 11 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)
Leo to chlop . Trzeba z nim krotko. Latwo zapamietac. Ja mam ten sam problem, bo jak potraktowac krolowe. Wystarczy ze plebsem mieszkaja. Na cebule przyjdzie pora.... to nienormalne co sie dzieje z pogoda. Z jednej strony cieszy, a z drugiej martwi.
Przekaz Adamo ze o nim pamietam... i mysle ze z wzajemnoscia.
I ja tez tkwie w marazmie zimowym.... tyle wolnego nie mialam od lat.... i to gorsze niz brak faktyczny czasu, bo zatracilam zorganizowanie i nic mi sie nie chce.


Ania nie przypominaj mi jak traktujesz królowe ... wiesz co ... Doda to Ciem chyba nigdy nie odwiedzi ... żon pamięta ... pamięta i myśli nawet na głos ... no i nie fiem czy się przyznać ale jak Cię dziś paliły policzki to to Kasia i ja ... no nie bij ... musiałysmy
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:00, 11 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)
Izabello-Konstancjo! Przy 16 tonach ziemi na rabacie, to rośliny będą się pławić w luksusie, niejakim. Leo ciąć.
A inspiracje powinny być już wklejone, żebyśmy mogli przedyskutować - zakładam wielopoziomowe dyskusje o tej rabatce.


litości dla Leośka to nie macie ... Ewuś ciofałam u Ciebie ... ciofałam i nie dobiłam do spisu jakie to róże w koloniach zakupiłaś ... tak czy inaczej moje wyobrażenie o przemianach w ogrodzie nad strumieniem wciąż szybują i szybują ...

co do inspiracji to muszę kolaż zmontować bo w rzeczy samej miotam się od kulki do kwadratu i nie wiem już co kcem ... tak to trzeba na wielu ... wielu poziomach ogrodniczej wyobraźni przedyskutowac
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:05, 11 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
A jaki wianek będzie , się zapytowywuje ? czekam na dyskusje wielopoziomowe ...

buziam i macham wiosennie


duży Magduś bo kupiłam dziś 50 cm podkład wiklinowy ... nawet już pryśnięty na biało ... miotam się czy ma być mono w kolorze czy z mocnym akcentem ... ciesze jak dziecko ... i nie mam pojęcia gdzie dostanie miejscówkę ...

inspirancje jutro muszą do "szopa" trafić ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 08:20, 12 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)


Ania nie przypominaj mi jak traktujesz królowe ... wiesz co ... Doda to Ciem chyba nigdy nie odwiedzi ... żon pamięta ... pamięta i myśli nawet na głos ... no i nie fiem czy się przyznać ale jak Cię dziś paliły policzki to to Kasia i ja ... no nie bij ... musiałysmy


A ja głupia myślałam, że to znów moja mendopauza mnie wali kolorami
Ciumkam Was obie.. i Adasia na dokładkę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malkul 10:32, 13 mar 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Czekomy na wianek
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 12:52, 13 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nawet historycy nie sa w pełni zgodni czy Leo to chłop 100%... Jedno jest pewne to austinka w rok po posadzeniu. AniaDS nie każe ciąć ostro mlodych austinek. Silne pędy przytnij max o 1/3, słabe cieniutkie mozesz ostrzej potraktować, moje austinki sadzone w czerwcu 2013 niemal nie cielam bo bardzo cieniutkie sa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 21:20, 14 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iza.. melduję, że królowe awansowały do arystokracji.. wysadzone z plebsu..... mam nadzieję, że przeżyją
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:20, 14 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bo przeprowadza była brutalna ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Evchen 01:40, 15 mar 2014


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Cmokam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies