Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Tess 20:34, 28 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Toszka napisał(a)
Kredens jest w porządku...kolor tylko taki truskawkowy...hmmmm

Młode mówi, że kolor jest potworny...

Nie przywiązałam się do koloru tego wypełnienia na drzwiach. Jaki byłby lepszy, Twoim zdaniem?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 20:36, 28 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Kasya napisał(a)
Truskawkowy ?
Wg mnie pomidorowy

Bliżej buraczkowego
To jeśli kredens miałby zostać, to jaki kolor połaci drzwiowych byłby dobry/odpowiedni/akceptowalny?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
UrsaMaior 20:38, 28 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8057
Deszczowy niebieski Tzn. taki szarawy niebieski, nie wiem czy kojarzysz o co mi chodzi.
____________________
ogród pod lasem
wiklasia 20:52, 28 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
gołębi szary? - chyba nad takim bym się zastanawiała- to w kwestii koloru kredensika
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
mrokasia 21:22, 28 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Jestem za kredensikiem przemalowanym na szary lub niebiesko-szary lub zgaszony, zszarzały petrol.
Piszę się na kawę w altance .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anka_ 21:27, 28 cze 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Tess napisał(a)

To jeśli kredens miałby zostać, to jaki kolor połaci drzwiowych byłby dobry/odpowiedni/akceptowalny?
Taki jak ta szara ściana.

Teresko na jakim stanowisku rośnie twoja Elata? Bo ja jestem blisko wywalenia swojej Nie wiem czego jej brakuje ale liście ciągle wyglądają na połamane
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
kwartet 21:57, 28 cze 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Teresa u ciebie cisza albo bomba za bąbą leci,jak bym była u ciebie a nie zdjęcia oglądała to by mi sie łepek ukręcił
Ty to chyba piętrowo sadzisz
Altana wyszła mniamuśna, jak kredens zmieni kolor to może z szafą by się zgrał(niezły tłum już się wprosił)
A Izie to chodziło pewnie o to że jedziesz ,zakochujesz się i wiesz że to to i rzadne inne(o drzewo mi chodzi,my to z Izą kochliwe jesteśmy)
Kasia_CS 22:04, 28 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Tess napisał(a)


Chyba się ze mnie naśmiewasz. Kanty kiepskie, więc albo z daleka tego nie widać, albo... wariant opisany w zdaniu pierwszym
Też uwielbiam piwonie. Szkoda, że tak krótko kwitły przez te upały.


No to z daleka nie widać wyglądają świetnie w każdym razie

Ściana ceglana jest boska! Uwielbiam takie klimaty i zarówno kredens pasuje jak i szafa, razem już nie

Kredens fajny by był w szarościach, niebieski też fajny moglby być. Zajrzyj do wątku Anitki z Azylu - ona ma fajne niebieskie drzwi i domek z akcentami niebieskiego - może Cie natchnie na ten klimat kolorystczny
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Toszka 22:22, 28 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Tess napisał(a)

Nie przywiązałam się do koloru tego wypełnienia na drzwiach. Jaki byłby lepszy, Twoim zdaniem?


Dziewczyny fajne kolory proponują
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gruszka_na_w... 23:17, 28 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Tess napisał(a)

No właśnie - śliczne. Są już na liście. Zobaczymy, na ile nieosiągalne.



Swoje kupowałam przez internet, ale od tamtego czasu zrobiły się popularne i w tym sklepie nie maja teraz na stanie. Gosiek33 kupowała ussuryjskiego stacjonarnie, a ona z Twoich rejonów jest.
Dziękuję za zdjęcie buczka. Mój rósł w ścisku i gałązki nie odchodzą mu tak pięknie od pnia.

Edit:
Świetnie zrobiona renowacja kawiarnianych mebelków.
Kredens jest z potencjałem. Trzeba tylko zlikwidować to zestawienie brązu i malinowego.
Można się pobawić w szlifowanie (jeśli kredens jest z litego drewna) i potem opcji jest mnóstwo (postarzanie przecierką na rantach, bielenie albo malowanie mocno rozwodnionym kolorem dla zachowania struktury drewna) albo pomalować akrylową do drewna i metalu (tu popieram Izę pochmurne szarości będą OK)
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies