Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "Baśniowy" Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

"Baśniowy" Ogród

Zeta 11:54, 08 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Piesek cuuudowny....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Rench 13:09, 08 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086

Witaj Basiu,a na jakich stokach naszych szusujesz?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Basia_1987 17:10, 08 sty 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
asc napisał(a)
Ale fajny piesio

Kabel roślince nie mógł zaszkodzić.. kabel nie wydziela ciepła.. a korzonki go przerosną.. ja mam kable powtykane i powrzucane jak popadnie .. Poza tym mogły paść listki, a roślinka wiosna odbije....
U mnie część żurawek rośnie ładnie, a cześć.. nie. taki ich urok... Dobrze rosną te stare odmiany..a z nowymi to tolotek... Rosną 2 lata a potem raz dwa i pozamiatane..

Aniu dzięki, dobrze wiedzieć,że kabel nie wytwarza ciepła, a byłam pewna,że jest inaczej Teraz wiem,że mogę sadzić koło lampek Od nośnie żurawek znasz może nazwy odmian, które masz u siebie i dobrze zimują i ładnie rosną?
____________________
" Baśniowy" ogród
Basia_1987 17:13, 08 sty 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
mira napisał(a)
Basiu dizękuję serdecznie za życzenia noworoczne
przesyłam równie serdeczne i wszwelkiej pomyślności w 2013 no i udanych realizacji
ogrodowych !

pozdrawiam

Dziękuję za wszelkie życzenia , a co do realizacji to na razie układam sobie je w głowie , a jak będzie w praktyce i w portfelu to się okaże
Gabrysia_ napisał(a)
Witaj Basiu
Zwiedziłam sobie Twój ogród,ładny
Czy tam z tyłu chyba przy tarasie masz posadzone tuje na pniu?

Pajęczyna zimowa super!

Witaj Gabrysiu, tak to zwykła tuja na pniu.

Gosiniak napisał(a)
Oj ta pajęczyna, bosko to uchwyciłaś, a psiaczek jak marzenie, słodka mordka i pewnie niewiniątko z niego
A nad literkami to i ja siedzę, niektóre to sama muszę sobie przypomnieć..haha

Taaak niewiniątko w skórze diabełka, mam nadzieję,że na wiosnę nie przewróci ogrodu do góry nogami aczkolwiek bez pewnych strat w jej wykonaniu pewno się nie obejdzie

Rench napisał(a)

Witaj Basiu,a na jakich stokach naszych szusujesz?

Tradycyjnie sezon rozpoczynamy w Karlikowie a tak to zazwyczaj Magóra,Puławy czasem Laworta
____________________
" Baśniowy" ogród
Milka 17:01, 09 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Ostatnio mało udzielam się w moim nudnym wątku spowodowane jest to jak zwykle - brakiem czasu
Z dzieckiem gorliwie uczę się pisania literek i cyferek a oprócz tego w domu mam drugie małe dziecko:

Jak śpię jestem pokorna jak baranek,ale to tylko pozory



ale cudny piesio! w tym wieku to faktycznie jak drugie dziecko, co to za rasa...labrador?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 18:34, 09 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basia_1987 napisał(a)

Ale fajny piesio

Kabel roślince nie mógł zaszkodzić.. kabel nie wydziela ciepła.. a korzonki go przerosną.. ja mam kable powtykane i powrzucane jak popadnie .. Poza tym mogły paść listki, a roślinka wiosna odbije....
U mnie część żurawek rośnie ładnie, a cześć.. nie. taki ich urok... Dobrze rosną te stare odmiany..a z nowymi to tolotek... Rosną 2 lata a potem raz dwa i pozamiatane..

Aniu dzięki, dobrze wiedzieć,że kabel nie wytwarza ciepła, a byłam pewna,że jest inaczej Teraz wiem,że mogę sadzić koło lampek Od nośnie żurawek znasz może nazwy odmian, które masz u siebie i dobrze zimują i ładnie rosną?

Najlepsze są te przy ciurkadełku... ale jak zwykle nazwy nie znam.. przyjedziesz to sobie weźmiesz zaszczepek... to są olbrzymie kępy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 09:09, 10 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basiu pieska masz ślicznego. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Basia_1987 10:32, 10 sty 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
irena_milek napisał(a)

Ostatnio mało udzielam się w moim nudnym wątku spowodowane jest to jak zwykle - brakiem czasu
Z dzieckiem gorliwie uczę się pisania literek i cyferek a oprócz tego w domu mam drugie małe dziecko:

Jak śpię jestem pokorna jak baranek,ale to tylko pozory



ale cudny piesio! w tym wieku to faktycznie jak drugie dziecko, co to za rasa...labrador?

Nie to owczarek podhalański Słyszałam,że labradory strasznie kopią w ogrodzie.
Lecę okryć w ogrodzie parę bukszpanów, ja jak zwykle mam spóźniony zapłon
____________________
" Baśniowy" ogród
Milka 12:16, 10 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne te owczarki a co u was nie ma śniegu? bo śnieg to najlepsza poduszka dla buksików
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basia_1987 22:05, 10 sty 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Jest Irenko,ale tamtej nocy i tej strasznie u nas wieje zimnym,"przeszywającym "do kości wiatrem a te bukszpany głownie stożki są na przeciągu, więc wolę nie ryzykować i okryć, tym bardziej,że to ich pierwsza zima u mnie, więc troszkę się martwię
____________________
" Baśniowy" ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies