Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

mbrek 17:47, 20 kwi 2018

Dołączył: 20 kwi 2018
Posty: 17
Dzień dobry Wszystkim Forumowiczom,

Mam na imię Manuela.
Odkąd pamiętam lubiłam zapach ziemi. Wychowałam się na warzywniaku uprawiany przez babcię i dziadka.
Smaku tych pomidorów nie zapomnę nigdy ehhhh....
Ale prawdziwie zakochała się w ogrodach gdy wraz z mężem wybudowaliśmy dom.

Ciesz się, że będę z Wami online...
Obserwuję Was od kilku lat, ale jakoś tak nigdy się nie zalogowałm...
Tak więc jestem i bardzo się cieszę, że będę mogła z wami popisać i czerpać z Waszej nieocenionej wiedzy na legalu.


Aha, założyłm dzisiaj wątek, i nie ukrywam,że dopiero doczytałam, że pominęłam część oficjalną z powitaniem. Oto link:
https://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=✓&q=zielony+poplon&search_in=posts&commit=Szukaj
Hexovale 16:30, 24 kwi 2018

Dołączył: 24 kwi 2018
Posty: 1
Witam serdecznie!
samsabat 11:59, 25 kwi 2018


Dołączył: 25 kwi 2018
Posty: 33
Witam Wszystkich serdecznie, ogrodnik ze mnie żaden, ale może uda mi się uzyskać wiedzę która to zmieni
____________________
historia ogrodu w zdjęciach https://photos.app.goo.gl/ISQN5pvjkJSL50ss2
MarcinEs 12:27, 25 kwi 2018

Dołączył: 25 kwi 2018
Posty: 1
Witam
Stałem się członkiem forum na prośbę mojej partnerki.
Co prawda ona ma już ma niemałą wiedzę na temat kwiatów, natomiast mnie zaczęły interesować drzewa. Chciałbym zasadzić drzewo i to nie jedno w naszym pięknym ogrodzie.
Mam nadzieje, że dowiem się tutaj wielu ciekawych informacji.
Pozdrawiam
____________________
www.terazbhp.pl
adriano 19:14, 25 kwi 2018

Dołączył: 25 kwi 2018
Posty: 7
Cześć wszystkim,

mam na imię Adrian, mieszkam i pochodzę z Krakowa. Przydomowy trawnik z kilkoma nasadzeniami chciałbym kiedyś nazwać ogrodem, stąd rejestracja.
musia 21:00, 25 kwi 2018

Dołączył: 24 kwi 2018
Posty: 13
Pozdrawiam z Katowic, a ogród jest w Węgierskiej Górce.

W nasadzenia mam niestety niewielki wpływ (tymczasem). Trudno wchodzić na teren teściowej ;>. Powolutku jednak sadzimy i zmieniamy.

Przeczytałam dogłębnie kilka wątków, reszta przede mną.

Uczę się, bo ręki do roślin dotychczas nie miałam.
Pixel 13:59, 04 maj 2018

Dołączył: 04 maj 2018
Posty: 2
Witam ogrod Piotra i Sylwi Stara Wieś gm.Nadarzyn trochę działamy już drugi rok
zigi 10:18, 10 maj 2018

Dołączył: 10 maj 2018
Posty: 1
Witam z centrum kraju. Ogród dopiero będzie ale czytam was od dawna i mam kilka ulubionych na których planuję się wzorować. Pozdrawiam Krzysiek.
anas 22:00, 14 maj 2018

Dołączył: 23 mar 2017
Posty: 5
Witajcie zaczynam moja przygodę z ogrodem i strasznie się cieszę na myśl. że nie będę z tym juz sama.
Tyle pomysłów,możliwości i tak samo wiele wątpliwości i pytań obiecuję,że się nimi z Wami podzielę ☺
Pozdrawiam
anas 22:01, 14 maj 2018

Dołączył: 23 mar 2017
Posty: 5
Witajcie zaczynam moją przygodę z ogrodem i strasznie się cieszę na myśl. że nie będę z tym juz sama.
Tyle pomysłów,możliwości i tak samo wiele wątpliwości i pytań obiecuję,że się nimi z Wami podzielę ☺
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies