Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 16:52, 26 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj Dorciu, fajnie że z W-wy będzie okazja się spotkać u mnie lub w okolicy

Ogród będzie piekny, Ogrodowisko Ci to gwarantuje Pomysłów na aranżacje jest mnóstwo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dorka 19:51, 26 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Gardenarium napisał(a)
Witaj Dorciu, fajnie że z W-wy będzie okazja się spotkać u mnie lub w okolicy

Ogród będzie piekny, Ogrodowisko Ci to gwarantuje Pomysłów na aranżacje jest mnóstwo.


Z przyjemnością się spotkam, ponieważ do tej pory oglądałam tylko programy z Twoim udziałem

Będę ciężko pracować, żeby mój ogród był piękny
____________________
Dorota Białołęka
GONIA 14:27, 27 lip 2012

Dołączył: 27 lip 2012
Posty: 1
Witam wszystkich serdecznie i słonecznie. Od paru dni przeglądam to forum i postanowiłam w końcu się ujawnić, zarejestrować. Dlaczego? Bo lubię takich ludzi pozytywnie zakręconych, którzy w jakimś stopniu próbuja upiększyć ten świat. Atmosfera na forum jest iście rodzinna. Ogrody wspaniałe, zarówno te "ukończone" (ogród nigdy do końca nie jest skończony) jak i te w fazie tworzenia, czy marzeń.Mieszkam na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej.Posiadam przydomowy ogródek, w którym się realizuję jako ogrodniczka. Rosną u mnie różne rośliny. Najwięcej mam irysów i liliowców, rosną również jeżówki, floksy, róże, piwonie i in..Tłem dla tych roślin są iglaki, drzewa i krzewy liściaste. Mam nadzieję, że zostanę przyjęta do zacnego grona Ogrodowiska. Małgorzata.
Gardenarium 14:31, 27 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Gosiu, już jesteś przyjęta do naszego grona, bo chcesz pokazać swój ogród

Bardzo nam miło, że zadomowisz się u nas na dobre i zyskasz przyjaciół Czekamy teraz na własny wątek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
piasektt 09:24, 28 lip 2012


Dołączył: 28 lip 2012
Posty: 32
Witam wszystkich serdeczenie !

3lata temu założyłem ogród przy domu (we Wrocławiu), działka 1000m^2 także można odrobinę podokazywać. Ogród powoli nabiera charakteru taki jak sobie wymyśliłem Na ogrodowisko trafiłem już jakiś czas temu ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować na forum !



Jeszcze raz wszystkich Pozdrawiam Maciej
____________________
szafra 10:37, 28 lip 2012


Dołączył: 28 lip 2012
Posty: 26
Witam ,mam na imię Jolanta jestem tu nowa ale myślę że sie tu troszkę pokrecę i zostane z Wami
Wpadłam na forum przypadkiem czytając o ogrodach,tez mam swój ogród a właściwie to mini ogródek mam działeczkę 300m2 na której stoi dom wiec pola do popisu mam naprawde mało i załuję .Myslę że fachowa pomoc ludzi którzy zajmuja sie kwiatami przyda mi sie bardzo MIŁEGO DNIA ŻYCZE WSZYSTKIM !
____________________
Uploaded with ImageShack.us
Gardenarium 14:37, 28 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witam nowych fanów ogrodowiska Dziś czytacie, ale może zdecydujecie się kochani pokazać swoje rośliny i ogrody? Zapraszamy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tengel27 14:52, 28 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Jestem tutaj cichutko już kilka dni, ale wypada się przywitać. Mam na imię Dawid i mieszkam w małej wiosce w województwie Zachodniopomorskim. Pracuję w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach, więc rośliny jakoś tak zawsze są blisko mnie, a ja sobie bez nich nie wyobrażam życia. Poza małym rodzinnym ogródkiem mam maleńką kolekcję kaktusów.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Gardenarium 15:08, 28 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
O Kaktusy, to moja pierwsza pasja Teraz to już wsiąkłam w ogrody na dobre

http://www.ogrodowisko.pl/watek/110-kaktusiarnia-danusi

Dawidzie, skusisz się na pokazanie swojej kolekcji ??, mało na Ogrodowisku kaktusów jest. Będzie więcej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tengel27 15:28, 28 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Danusiu, bardzo chętnie. Aczkolwiek moja kolekcja przy Twojej jest naprawdę niewielka.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies