Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 21:37, 09 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Ten wątek służy nam do przedstawiania się. Mówimy tu o swoich pasjach, jakie rośliny nam się najbardziej podobają, jak trafiliśmy na Ogrodowisko i o wszystkim, co nam leży na sercu.

Jeśli zakładamy swój wątek, prosimy o link do niego, a jeśli nie to może kiedyś ??

Tess mnie uprzedziła, ale mam nadzieję że mi wybaczy zmianę tytułu i mój wpis na początku, bowiem wypada mi napisać pierwszy post.

Z założenia miał to być tylko jeden wątek, ale niekoniecznie, może będzie potrzeba zakładania innych? Pokaże czas.

A więc w imieniu zespołu Ogrodowiska witam więc wszystkich ogrodowo zakręconych, którzy do nas trafili.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Tess 21:38, 09 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Przybiegłam się przywitać Witajcie wszyscy Ogrodomaniacy
Wprawdzie nie jestem już całkiem nowa na forum (piszę od jakiegoś czasu, choć staż w porównaniu z innymi króciutki mam. Ale jak tylko dziś zauważyłam, że dołożono zakładkę "Powitania" (na marginesie: bardzo cenna inicjatywa i bardzo potrzebna) - witam się z tymi wszystkimi, których ogrodów jeszcze nie zwiedzałam i z tymi wszystkimi, u których jeszcze nie pisałam

Krótko o mnie: kobieta, w wieku, którego się już nie ujawnia
Wszystkie ogrody uwielbiam Wszystkie mi sie podobają: i te uporządkowane, i te nieco "zapuszczone", i nowoczesne, i tradycyjne. Wszystkie rośliny chciałabym mieć (wiem, już wiem, że nie można mieć wszystkiego). Praca w moim ogrodzie jest "lekiem na całe zło".
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Moniika 21:38, 09 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Teresko! Po Twoim powitaniu zaczęłam się zastanawiać czy ja tez jestem juz w wieku "którego się nie ujawnia" ... Chyba tak ... Chociaz zupełnie się tak nie czuje! Pozdrawiam serdecznie Monika
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 21:38, 09 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Chociaż ogród Twój to ja juz dobrze znam !!! Oglądało się go nie raz nie dwa... Tylko wirtualnie ale i tak bardzo miło
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
JulkAd 21:38, 09 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Ja choć jestem na forum od kilku dni i witałam się na soim wątku ze wszystkimi, to jest okazja, żeby teraz raz jeszcze wszystkim powiedzieć Dzień dobry, a właściwe Dobry wieczór
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Monte 10:55, 10 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 3
Witam. Jestem tu od wczoraj. Od 2 lat, czyli dokładnie wtedy kiedy wyprowadziłam się poza Warszawę odkryłam w sobie pasje jaką są roślinki i ogród. Mam fioła na tym punkcie. Nie wygląda on tak pięknie jak Wasze ogrody. Wszystkie roślinki są młodzitkie ale z czasem mam nadzieje że urosną i mój ogródek będzie równie okazały.
____________________
Kasia
pawelec 14:15, 10 lip 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 23
Dzień dobry...

po dłuższym czasie ukrywania się, postanowiłem się w końcu przywitać może coś o sobie.... hmmm.... na imię mam Paweł, mam lat ekhm....no właśnie i mieszkam w Warszawie.
Działeczkę mam (a raczej moi rodzice mają) niedużą bo niecałe 700m2. Mam w planie doprowadzić ją do ładu ale nie mam jakoś pomysłu i tu licze na podpowiedzi doświadczonych ogrodowiczan

pozdrawiam serdecznie wszystkich
____________________
Pod orzechem
stychaz 16:16, 10 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Witam Wszystkich

Powiem nieskromnie, że nie dużą działeczkę to mam ja - całe 30 m2 Grzebanie w ziemi, wyrywanie chwastów, koszenie trawy, kopanie, a najbardziej chyba cięcie, jest tym co pozwala mi odpocząć psychicznie. Sadzenie roślin daje mi satysfakcję gdy pięknie rosną i rozkwitają oraz uczy pokory gdy na siłę próbuję robić coś wbrew naturze.

Uwielbiam ogrody nowoczesne, w których kwietne łąki ograniczane są strzyżonymi formami a wśród nich znajdują się architektoniczne dodatki.
Ulubieni projektanci: Andrew Sturgeon, Tom Stuart-Smith.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
kamila 17:06, 10 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 16
To jest ostatnia moja realizacja.Napracowałam sie przy tym strasznie, ale myślę że było warto bo efekt mi się podoba.Choć jeden fakt mnie troszeczkę rozczarował mianowicie przebijająca trawa przez włókninę.Teraz pewnie będę musiała ją spalić jakimś środkiem
____________________
Pozdrawiam Kamila
kamila 17:11, 10 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 16
link text
____________________
Pozdrawiam Kamila
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies