Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 22:46, 06 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Jagoda, nie masz już miejsca haha, pokazuj swój ogród, co tu zmieniać? dowiesz się jak wrzucisz fotki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Malgosik 22:48, 06 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Jagodaa napisał(a)
Witam wszystkich serdecznie ,

Na imię mam Jagoda i trafiłam tu przypadkiem, szukając czegoś ogrodowego w sieci, prosto do Waszych pięknych ogrodów. Sama namiętnie komponuję swój od około 8 lat. Jestem totalną amatorką, co pewnie wielu z Was zauważy . Znajomi dziwnie na mnie patrzą, bo od marca do listopada ciągle latam w roboczych rękawiczkach, robię setki obchodów moich rabat tygodniowo i zamiast chodzić na plotki, ciągle grzebię w ziemi. W tym roku mam na swoim koncie wielki sukces: brak na składzie nadprogramowych roślin kupionych "przy okazji"- bo takie ładne, a przecież tyle miejsca... tylko co z nimi zrobic?

Postaram się na potwierdzenie moich zmagań wkleić jakieś zdjęcie, a z biegiem czasu opisać swój ogródek, tak, jak robicie to Wy w swoich wątkach. Dodam, że ogrom pracy jeszcze przede mną, a zdążyłam już się zorientować, że tutaj jakoś szybciej i milej to wszystko idzie, niż wtedy, gdy z dylematami zostaje się w pojedynkę

Pozdrawiam Was ze swojego ogródka!

Jagoda




Pięknie
____________________
Ogród na glinie
elf 11:31, 07 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Witam Serdecznie zapalonych ogrodników. Na ogrodowisku zalogowana jestem już kilka miesięcy ale ze wzglęgu na ciążę i późniejszy pobyt w szpitalu dopiero dziś spokojnie mogę się przywitać - kołysząc jedną ręką malutką Oleńkę
Kocham ogród zarówno ten przydomowy - kwiatowy jak i ten warzywny.
Postaram się w najbliższym czasie założyć swój wątek na forum i wrzucić kilka fotek mojego ogródka.

pozdrawiam
ellf
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
Gardenarium 13:20, 07 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Pozdrawiamy Elfa, mamy już Elfika - może się zaprzyjaźnicie?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1209-puste-pole-z-wysepka-kwiatowa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karolinka 15:44, 07 sie 2012


Dołączył: 07 sie 2012
Posty: 28
Dzień dobry wszystkim małym i dużym ogrodnikom a przede wszystkim Danusi. Mam duzy sentyment do Komorowa, w którym mieszkałam do 2008roku)
____________________
Karolinka - Ogrodowiskowy zawrót głowy
Gardenarium 19:15, 07 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Och Karolinko i zamieniałaś na Chotomów? Byłybyśmy sąsiadkami
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karolinka 20:49, 07 sie 2012


Dołączył: 07 sie 2012
Posty: 28
Gardenarium napisał(a)
Och Karolinko i zamieniałaś na Chotomów? Byłybyśmy sąsiadkami


Danusiu - nie żałuję swojej a właściwe wspólnie z mężem, podjętej decyzji. Wręcz przeciwnie.... a w Komorowie wciąż odwiedzam mamę
____________________
Karolinka - Ogrodowiskowy zawrót głowy
due 11:30, 09 sie 2012

Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 51
Wskoczyłam tu co prawda na chwilę za namową Moniki 352, ale zamierzam zostać na dłużej - jeśli pozwolicie? Jak wszyscy tu obecni też jestem ogrodowo zakręcona, co prawda już od najmłodszych lat, bo zawsze kochałam kwiaty i przyrodę, ale dopiero teraz jestem w trakcie zakładania ogrodu a wcześniej uprawiałam kwiaty na tarasie. Mój taras był w Gdyni, a teraz mieszkam w Pogórzu koło Gdyni i uwielbiam swoją (pustą jak na razie) działkę i poranny budzik w postaci śpiewu ptaków, które przesiadują na pobliskich łąkach.
Na pewno założę swój wątek i zaproszę Was do mojego skrawka nieba, ale to później bo teraz nie mam się czym pochwalić i muszę wracać do pracy.
Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco,
Ewa
____________________
Ewa http://www.ogrodowisko.pl/watek/2219-tu-dniem-swym-zmeczona-przysiadam-na-chwile
justine17 18:36, 09 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Witam!
Znalazłam to forum przypadkiem dzisiaj,szukałam coś w necie nie pamiętam co i wyświetlił mi sie wątek Asi i tak się wciągłam w oglądanie ogrodów co chwilę oglądałam inny.
Ogrodnictwem zaczęłam się interesować rok temu jak założyłam swój ogród,na projektowaniu się nie znam po prostu sama cos tam sadzę jak mam natchnienie.
To chyba tyle oglądałam tu już tyle przepięknych ogrodów jestem pod wrażeniem.
Pozdrawiam.
Izabela
____________________
Izabela
Gardenarium 18:19, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Ewo i Izabelo, witajcie, ach jak fajnie, że Wam wskoczyły nasze ogrody. Przegląd niektórych znajduje się w wizytówkach, gdzie się nie komentuje, możecie popatrzeć na style ogrodowe a potem "wgryźć" się w Nasze ogrody

http://www.ogrodowisko.pl/forum/48-wizytowki-ogrodow
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies