Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

romka 19:51, 12 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
witam wszystkich bardzo serdecznie!
mam na imię Sylwia, choć przez kilka lat blogowej przygody www.romka.mojabudowa.pl przyzwyczaiłam sie do romka )
całkiem niedawno wybudowaliśmy z mężem dom na 14 arowej działce, wciąż jest w fazie dopieszczania no i nie mamy jeszcze ogrodzenia ... niestety... warzywka uprawiam od dawna, bo uwielbiam...
wokół domu chciałam trawę... tylko.... bo kosiarką ciach i spokój ... ale już nie chcę!!!! chcę mieć ogród... tujki, krzaczki, roślinki.... bardzo chcę

ogrodowiskową podglądaczką jestem juz od dawna, niezliczone są zarwane noce, kiedy to wędrując z wątku na wątek nie umiałam wyłączyć komputera... ale mam już dość tej anonimowości tak jak mojej trawy... i jawnie chcę komentować i wyrażać ochy i achy nad tym co tu oglądam!!!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Gardenarium 19:57, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Romka,

a co z Twoją trawą jest nie tak? Pomogę pozbyć się problemu. Wklej zatem zdjęcia i swój problem w wątkach o trawnikach

http://www.ogrodowisko.pl/forum/8-trawnik

aaaa, teraz zajarzyłam, że chcesz pozbyć się na trawnika na korzyść rabatek Pochwalam, a więc zakładaj wątek

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
romka 20:03, 12 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
jejku nawet nie sądziłam że od razu moje guru mnie przywita no z moją trawą ogólnie jest ok wszystko raczej, ale to jest TYLKO sama trawa.... i już mi sie znudziła, malutkimi kroczkami, zgapiając po trochę z Waszych ogrodów zamierzam na tej trawie stworzyć swój ogród

poustawiałam sobie profil i muszę się pouczyć się jak to działa

____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Gardenarium 21:07, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No to oczywiście wycinaj trawnik i rób rabaty

dzięki za "guru"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
UlaAneta 21:54, 12 sie 2012

Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 6
Dobry wieczór!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Nasz profil jest podwójny, ponieważ zajmujemy się ogrodem wspólnie (Ula to mama Anety). Pisząca to (to jest Aneta) od dłuższego już czasu jest zakonspirowanym czytaczem forum, planującym oficjalne ujawnienie się od ładnych kilku tygodni. Impulsem, który pchnął nas na forum było spotkanie Danusi w Broniszach, podczas wyprawy po kordylinę (Danusię serdecznie pozdrawiamy!!!) w ostatni piątek.

Mieszkamy pod Warszawą, mamy mały ogródek wiejsko - warzywno - owocowo - kwiatowy, który uprawiamy z ogromnym entuzjazmem, i który (pod wpływem forum) chcemy "nieco" przeorganizować.

A oto wynik wyprawy do Bronisz



Kindzia 07:56, 13 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
romka napisał(a)
jejku nawet nie sądziłam że od razu moje guru mnie przywita no z moją trawą ogólnie jest ok wszystko raczej, ale to jest TYLKO sama trawa.... i już mi sie znudziła, malutkimi kroczkami, zgapiając po trochę z Waszych ogrodów zamierzam na tej trawie stworzyć swój ogród

poustawiałam sobie profil i muszę się pouczyć się jak to działa


Romcia! Witaj! rysiowa się melduje
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gardenarium 08:00, 13 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
UlaAneta napisał(a)
Dobry wieczór!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Nasz profil jest podwójny, ponieważ zajmujemy się ogrodem wspólnie (Ula to mama Anety). Pisząca to (to jest Aneta) od dłuższego już czasu jest zakonspirowanym czytaczem forum, planującym oficjalne ujawnienie się od ładnych kilku tygodni. Impulsem, który pchnął nas na forum było spotkanie Danusi w Broniszach, podczas wyprawy po kordylinę (Danusię serdecznie pozdrawiamy!!!) w ostatni piątek.

Mieszkamy pod Warszawą, mamy mały ogródek wiejsko - warzywno - owocowo - kwiatowy, który uprawiamy z ogromnym entuzjazmem, i który (pod wpływem forum) chcemy "nieco" przeorganizować.



Witajcie Ula i Aneta Już myślałam że się nie pokażecie u nas bardzo miło było Was spotkać, a ja wtedy kupowałam kwiaty cięte i małe hortensje na wymianę w donicach. Zakupy udane były.

Pozdrawiam i może założycie swój wątek, aby przeorganizować śliczny jak widzę po kompozycjach ogród? Donice cudne są
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
UlaAneta 21:06, 13 sie 2012

Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 6


Witajcie Ula i Aneta Już myślałam że się nie pokażecie u nas bardzo miło było Was spotkać, a ja wtedy kupowałam kwiaty cięte i małe hortensje na wymianę w donicach. Zakupy udane były.

Pozdrawiam i może założycie swój wątek, aby przeorganizować śliczny jak widzę po kompozycjach ogród? Donice cudne są



dobry wieczór!


Po pierwsze - bardzo dziękujemy za miłe słowa - z TAKICH ust - ach cóż to za przyjemność!

Jeśli chodzi o opóźnienie w ujawnieniu się - po prostu mieliśmy cały weekend gości - stąd i nie było czasu Wątek - oczywiście - założymy, tylko muszę zrobić dokumentację fotograficzną. Mama już mnie skarciła za szczotkę w tle - więc jest presja)

Planujemy w tym roku przerobić jedną (ale bardzo dużą) rabatę. Wiosną wyglądała przyjemnie, ale teraz - no cóż - potrzebuje KULEK I STOŻKÓW! (że o paru przemieszczeniach nie wspomnę...).
Wrzos 23:03, 13 sie 2012


Dołączył: 31 maj 2012
Posty: 128
To i ja się przywitam, chociaż już troszkę pisałam - jestem Renata. Mam działkę 12 arów niedaleko Częstochowy, na której stoi dom.
Forum odkryłam oczywiście przypadkowo poszukując różnych haseł związanych z ogrodem. Było to półtora roku temu.
Ogrodowisko zachwyciło mnie od razu. Zarwałam niejedną noc, ale nie zalogowałam sie, ponieważ wykańczałam dom, który zbudowałam samodzielnie metodą gospodarczą i byłam bardzo zajęta. W czytaniu Was i ogladaniu Waszych dzieł miałam prawie rok przerwy. Zdumiałam sie po "powrocie", że tak dużo powstało fascynujących dzienników.

Teraz po wyczerpującej budowie czas na ogród. Mam profesjonalny projekt, ale kilka modyfikacji już naniosłam i jeszcze naniosę aby był taki bardziej mój.
Ogród będzie wykonywany z konieczności etapami (kasa pusta i chodniki do poprawki ). W tej chwili mam większość nasadzeń w szpalerze wzdłóż ogrodzenia ..... i tak pewnie pozostanie do wiosny.

Ogrodowisko daje mi odwagę, że i mnie się uda założyć piękny ogród, nawet jeśli będę musiała to zrobić samodzielnie.
elzbieta_kaw... 18:21, 15 sie 2012

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 1
Witam serdecznie
Podglądam Ogrodowisko od dnia wyemitowania Maji w Ogrodzie.
Jestem.zauroczona, zachwycona i pełna podziwu.
3 lata temu przeprowadziłam się na wieś na Podkarpaciu, na stare gospodarstwo moich Dziadków.Działka ma 18 arów stoi na niej mały domek i budynki gospodarcze.
Jest też stary sad, który powoli zmieniam. Uprawiam warzywa i powoli zakładam rabaty.
I marzę, żeby choc w częsci mój ogród przypominał te cuda które oglądam na Forum.

.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies