Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Waclaw 16:10, 28 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Witaj Magara,
witaj Gepart,

____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magara 23:32, 28 mar 2018


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Waclaw napisał(a)
Witaj Magara,
witaj Gepart,



jak miło, że ktoś zauważa nowych ogrodników
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Frebo 13:40, 29 mar 2018

Dołączył: 29 mar 2018
Posty: 1
Cześć i czołem jestem Adam
Waclaw 18:44, 29 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Frebo napisał(a)
Cześć i czołem jestem Adam


Cześć Adamie
a mówią, że mężczyźni ogrodnicy to zamierająca grupa

powodzenia.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
MagdaZet 19:11, 29 mar 2018

Dołączył: 29 mar 2018
Posty: 4
Cześć wszystkim! Jestem Magda i jeszcze rok temu napisałabym, że przy mnie umierają nawet sukulenty ... Aczkolwiek człowiek uczy się całe zycie, dlatego jestem tu Tak się złożyło ze mam kawałek ogrodu - kawalątko, ok 2 ary. Chcę żeby było pięknie wiec obserwuję forum od jakiegoś czasu i dzisiaj postanowiłam się zarejestrowac, może dzięki Wam coś zdzialam. Mam w głowie dużo pomysłów i póki co brak wiedzy i doświadczenia jak się za to zabrać. Na pierwszy ogień idzie trawnik więc lecę do wątku o problemach z trawnikiem, bo oczywiście mój to jeden wielki problem ... do usłyszenia, zobaczenia
Waclaw 19:17, 29 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
MagdaZet napisał(a)
Cześć wszystkim! Jestem Magda i jeszcze rok temu napisałabym, że przy mnie umierają nawet sukulenty ... Aczkolwiek człowiek uczy się całe zycie, dlatego jestem tu Tak się złożyło ze mam kawałek ogrodu - kawalątko, ok 2 ary. Chcę żeby było pięknie wiec obserwuję forum od jakiegoś czasu i dzisiaj postanowiłam się zarejestrowac, może dzięki Wam coś zdzialam. Mam w głowie dużo pomysłów i póki co brak wiedzy i doświadczenia jak się za to zabrać. Na pierwszy ogień idzie trawnik więc lecę do wątku o problemach z trawnikiem, bo oczywiście mój to jeden wielki problem ... do usłyszenia, zobaczenia



Najważniejsze chęci i wolny czas. Inspiracji i pomocy znajdziesz tu co niemiara
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
lilianaq 22:36, 29 mar 2018

Dołączył: 29 mar 2018
Posty: 1
Witam bardzo serdecznie wszystkich ogrodników

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać słońca i powrotu do mojego małego "Tajemniczego Ogrodu", po prostu w zimie nie jestem sobą, jak nie ma tych wszystkich kwiatów i możliwości tam przebywania,

pozdrawiam!
Maja

ulcia79 09:32, 30 mar 2018

Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 7
Witam wszystkich serdecznie
Ula z Warszawy, jestem typowym mieszczuchem ( bez domu i ogrodu)
Natomiast mam wspaniałych dziadków którzy od ponad 40 lat działają sobie na działce (ROD).
Niestety ze względu na wiek i zdrowie - nie mogą już tak intensywnie pracować, dlatego chciałabym zając się ich miejską oazą-tak żeby tylko przyszli i sobie tu odpoczywali.
Problem w tym że jestem zielona w temacie natury roślinnej, pomimo że
dziadkowie działkowcy a mama hoyo-maniak.
a nie przepraszam trochę działam - od 3 lat sadzę na balkonie pomidorki i zioła
Jestem za to bardzo techniczna, uwielbiam majsterkować, tworzyć, pracować fizycznie

ps jeszcze do końca nie potrafię się tu poruszać, ale podpowiedzcie gdzie mogę założyć swój wątek (moje początki na działce) : nasze ogrody, projektowanie ogrodów? - bo widze że tu i tu są wątki swoich ogrodów.
____________________
Ula Miastowa na RODOS
la_estrellita 20:05, 30 mar 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Agnieszka. Na forum trafiłam jakiś czas temu przypadkiem i zostałam podglądając innych. W tym roku i ja zaczynam przygodę z ogrodnictwem. Wszystkich chętnych do kibicowania mi w mojej walce z ugorem zapraszam do mojego wątku https://www.ogrodowisko.pl/watek/8252-gutlandia .
____________________
Agnieszka Gutlandia
biblo 09:57, 02 kwi 2018

Dołączył: 02 kwi 2018
Posty: 4
Witam serdecznie!
Mam na imię Jacek. W tym roku, po kilkuletnich zmaganiach z kolejnymi etapami remontu mojego domu na warszawskim Grochowie przyszła pora na urządzenie ogrodu Jakieś pomysły już mamy, ale niektóre z nich wzbudzają pewne kontrowersje i stąd moja obecność tu na forum... Ciekaw jestem Waszego zdania w pewnych kwestiach oraz liczę na wskazówki i rady bardziej doświadczonych ogrodników
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies