Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Rench 00:09, 14 mar 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Już działasz wiosennie,a u mnie trudno wejść do ogródka,tak mokro.
Może jutro coś podziałam,bo dzisiaj ładnie schło.
Odnośnie ożanki o której pisałaś u Marioli,to za chwilkę się przypomnij,bo ja zamotana jestem ostatnio,to wyślę ci sadzonkę i jeszcze inne obiecane roślinki.
U mnie dopiero wszystko nieśmiało wygląda spod ziemi,a od niedzieli znowu mrozik zapowiadają.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Urszulla 07:13, 14 mar 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Bogdzia napisał(a)
Wiosnę w Twoim ogrodzie obejrzałam , u mnie tez juz jest ale z wielkim strachem myślę o zapowiadanym mrozie, wszystko zniszczy.


Nie dziwię się Tobie że strach ogarnia. U nas ma sypać śnieg i w nim nadzieja że część roślin przy samej ziemi ochroni.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 07:21, 14 mar 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Rench napisał(a)
Już działasz wiosennie,a u mnie trudno wejść do ogródka,tak mokro.
Może jutro coś podziałam,bo dzisiaj ładnie schło.
Odnośnie ożanki o której pisałaś u Marioli,to za chwilkę się przypomnij,bo ja zamotana jestem ostatnio,to wyślę ci sadzonkę i jeszcze inne obiecane roślinki.
U mnie dopiero wszystko nieśmiało wygląda spod ziemi,a od niedzieli znowu mrozik zapowiadają.


O, dzięki a byłam wczoraj u Ciebie ale Ciebie nie było
cieszę się na sadzonki
Ja działałam w sobotę i w niedzielę pobrudziłam trochę łapki. Poza tym uskuteczniam wysiewy tak jak w zeszłym roku na dużą skalę oczywiście jak wyjdą bo przyroda ma swoje prawa.

U nas też tydzień wielkich mrozów. Wracam do kwiatków na wianek.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 08:22, 14 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Oznak wiosny sporo, a jak mrozy wrócą i śnieg napada, będzie ochrona, pozdrawki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 08:53, 14 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Praca u Ciebie wre Ula, wiosne też już widać ale szkoda, że znowu nam ta pogoda dokuczy, dziś taki wiosenny deszczyk i jak pachnie ziemia, też się martwie o roślinki i dziś będe okrywać bo za dużo już tych strat. Zobacz u mnie bo już w koncu mam siatke cieniującą Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Monia81 09:47, 14 mar 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Witaj W końcu dotarłam do Twojego ogrodu, przebiegłam po wątku i pooglądałam sobie tworzenie rabat na przestrzeni tych kilku sezonów pięknie wyglądają te szpalerki hortensjowe, różanka, własne wysiewy podziwiam za piękne prace z dekoracjami, bo bardzo fajnie ci to wychodzi pozdrawiam serdecznie żałuję że w zeszłym sezonie nie udało się nam spotkać, może uda się w tym roku
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Urszulla 12:59, 14 mar 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Milka napisał(a)
Oznak wiosny sporo, a jak mrozy wrócą i śnieg napada, będzie ochrona, pozdrawki


U mnie teraz już brak fotek. Trzeba czekać na wiosnę wpadnę lepiej do Ciebie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 13:00, 14 mar 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
danuta_szwajcer napisał(a)
Praca u Ciebie wre Ula, wiosne też już widać ale szkoda, że znowu nam ta pogoda dokuczy, dziś taki wiosenny deszczyk i jak pachnie ziemia, też się martwie o roślinki i dziś będe okrywać bo za dużo już tych strat. Zobacz u mnie bo już w koncu mam siatke cieniującą Pozdrawiam serdecznie


Dzięki za info lecę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 13:04, 14 mar 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Monia81 napisał(a)
Witaj W końcu dotarłam do Twojego ogrodu, przebiegłam po wątku i pooglądałam sobie tworzenie rabat na przestrzeni tych kilku sezonów pięknie wyglądają te szpalerki hortensjowe, różanka, własne wysiewy podziwiam za piękne prace z dekoracjami, bo bardzo fajnie ci to wychodzi pozdrawiam serdecznie żałuję że w zeszłym sezonie nie udało się nam spotkać, może uda się w tym roku


To miło

Wczoraj wysiałam jeszcze szałwię jednoroczną od sąsiadki na 3 sposoby: w domu,do gruntu i do donicy na zewnątrz. Ciekawe czy któraś się uda
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 06:30, 15 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)


U mnie teraz już brak fotek. Trzeba czekać na wiosnę wpadnę lepiej do Ciebie

U mnie tez poki co brak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies