Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 16:35, 15 paź 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21847
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dzięki za super dzień, pogaduchy, świetną niespodziankę, rośliny i pyszne jedzonko
Fotki jak się ogarnę z czasem obiecuję Choć pewnie Anitka szybsza będzie


Ja bardziej dziękuję za ten wspólny czas, że zostawiłaś wszystko choć to nie takie proste Dzięki za cudne dekoracje, uwielbiam takie naturalne, eco słoneczniki muszę mieć w domu bo za kilka dni wszystko wróble by zjadły.




Przecudny kolor ma ta chryzantemka, nie byłabym sobą gdybym nie uszczknęła 3 sadzonek do gruntu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 20:30, 15 paź 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21847
Anitka z Sylwią nakreśliły mi nowy front robót. Zaczynam listę:
1. Pod oknami - wykopać cyprysy, rozmnożyć pod ścianą rdesta Aurea. Ożanka może zostać
2. Na przeciwko liliowcowej : posadzić w odległości 2 sadzonki trawy, liliowce, przedłużyć ciąg brunery jako obrzeże. Zasłonić plastikowe pokrywy od biologicznej oczyszczalni.
3. Założyć płotek.
4. Posadzić rząd miskantów pod "altanką"
5. Wykopane cyprysy żółte posadzić
5. Posadzić budleje i trawy pod ogrodzeniem. A gdyby pred budlejami dać molinię ?? zimą to ona robiłyby za punkt widokowy???? ( muszę to narysować)
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 20:56, 15 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18554
Ula śliczna wizytówka
lista prac do wykopania zacna jak chcesz miskanty ,to przyjeżdżaj z łopatą -jakie byś tam chciała ?

szkoda,że jutro nie możesz ze mną jechać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 21:24, 15 paź 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21847
Magleska napisał(a)
Ula śliczna wizytówka
lista prac do wykopania zacna jak chcesz miskanty ,to przyjeżdżaj z łopatą -jakie byś tam chciała ?

szkoda,że jutro nie możesz ze mną jechać


Madziu, szkoda miskanty od siebie będę dzielić, mam ich trochę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 21:31, 15 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Urszulla napisał(a)
Anitka z Sylwią nakreśliły mi nowy front robót. Zaczynam listę:
1. Pod oknami - wykopać cyprysy, rozmnożyć pod ścianą rdesta Aurea. Ożanka może zostać
2. Na przeciwko liliowcowej : posadzić w odległości 2 sadzonki trawy, liliowce, przedłużyć ciąg brunery jako obrzeże. Zasłonić plastikowe pokrywy od biologicznej oczyszczalni.
3. Założyć płotek.
4. Posadzić rząd miskantów pod "altanką"
5. Wykopane cyprysy żółte posadzić
5. Posadzić budleje i trawy pod ogrodzeniem. A gdyby pred budlejami dać molinię ?? zimą to ona robiłyby za punkt widokowy???? ( muszę to narysować)

Ula przed budlejami daj astry i np zawilce, a przed astry możesz dać czyśćca wełnistego, sadzonek dam Ci jak przyjedziesz, on już w drugim sezonie robi dobrą robotę i dobry na obwódki przy trawniku bo nie puści trawy w rabatę, a łatwo go kontrolować i nie ma z nim roboty
Pokażę Ci u mnie też mam pod budleja obwódke tylko budleja jeszcze za młoda dla właściwego efektu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 17:07, 16 paź 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21847
Dla Anitki, dziękuję za niezapomniane chwile

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 19:49, 16 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Ula posłałam Ci przez Madzię dwie budlejki i tą hakonkę co mówiłam, że ładnie przyrasta w naszej ziemi. Tak na dobry początek
Musisz jakoś od Niej odebrać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 21:37, 16 paź 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21847
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ula posłałam Ci przez Madzię dwie budlejki i tą hakonkę co mówiłam, że ładnie przyrasta w naszej ziemi. Tak na dobry początek
Musisz jakoś od Niej odebrać


Ok, dziękuję
I czekam na fotki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 10:30, 17 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Cierpliwości, dopiero uporałam się z tymi u Anitki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:41, 17 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Kiepskie światło było bo dzień pochmurny, ale rabaty Ula ma ładnie skomponowaneRośliny mimo ciągłego dzielenia dorodne i ładnie się odwdzięczają za opiekę
Zaczynamy spacer, zaczynamy bo na pewno na raz nie skończymy, ale żeby Ula miała przedsmak tego jak wygląda Jej ogród moimi oczamiA i odwiedzający Jej watek też, bo uważam, ze nie potrafi sama pokazać jego urody




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies