Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mala_Mi 20:50, 22 maj 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mnie zapraszać nie trzeba, jak tylko będzie okazja to przyjadę..

Erly w grupie..też miałam tę myśl... jak tylko znajdę miejsce na koperkową to powiększę.. u moje Pani Bylinowej dużo piwonii i mogę zamówić jaki tylko chcę

U Ciebie nierówno i u mnie nierówno... z wodą też nierówno... mamy powodzie i podtopienia, nawet drogi zalane i nieprzejezdne.. koszmar.. pada już prawie miesiąc.. dziennie dostaje kilka sms-ów z aleratmi o burzach i ulewach .. i piszą nie wychodzić z domu..

Czy równo kwitną czy nie to i tak masz zjawiskowo pięknie.. jak jeszcze się zna wielkość krzewów to już wtedy widać ogrom piękna
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ren133 10:23, 23 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Bożenko Macham. Wątek pędzi jak szalony. Śliczne zdjęcia zrobiłaś ... cuuuudnie Ci wszystko kwitnie Ach te kolory!!!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
mirkaka 14:10, 23 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Bożenko, cudnie już zaczęły kwitnąć rodki, jeszcze kilka dni i będzie max
Ten buk to pendula ? Ja to zawsze boję się takich drzew, ze względu na ich potężny system korzeniowy, boję się że już w ich towarzystwie nic mi nie urośnie, a uwielbiam buki, najbardziej te zwyczajne, gdy wiosną ich listeczki są jasno zielone
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Bogdzia 19:43, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)

U mnie everestianum się nie zapączkowal, ma trudne miejsce, ale ten pachnacy właśnie zaczyna
Byłam pewna ze juz nic z tego bo puścił duże młode przyrosty
Dziwny jakiś


U mnie Everestianum własnie zaczął, ma 3 kwiaty a czwarty jeszcze w pąkach.




Liscie brzydkie ale nowe beda juz lepsze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:43, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)



Everistianum mam dwa krzaczki, ładne liście, gęsty pokrój ale nie wiem czy ma choć jeden pączek kwiatowy


Mój kwitnie , własnie pokazałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:45, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zszywka napisał(a)
Ogromnie się cieszę ze miałam okazje zobaczyć Twój ogród na żywo, napatrzeć się nie mogę u mnie starsze rośliny zaczynają a nowe albo kwitną albo już po
Pozdrówka


U mnie w tym roku bardzo nierówno zakwitają i jeszcze nigdy nie kwitły tak późno bo niektóre jeszcze w zielonych pąkach.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:48, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Mnie zapraszać nie trzeba, jak tylko będzie okazja to przyjadę..

Erly w grupie..też miałam tę myśl... jak tylko znajdę miejsce na koperkową to powiększę.. u moje Pani Bylinowej dużo piwonii i mogę zamówić jaki tylko chcę

U Ciebie nierówno i u mnie nierówno... z wodą też nierówno... mamy powodzie i podtopienia, nawet drogi zalane i nieprzejezdne.. koszmar.. pada już prawie miesiąc.. dziennie dostaje kilka sms-ów z aleratmi o burzach i ulewach .. i piszą nie wychodzić z domu..

Czy równo kwitną czy nie to i tak masz zjawiskowo pięknie.. jak jeszcze się zna wielkość krzewów to już wtedy widać ogrom piękna

Fajnie masz z ta Pania Bylinową ale ja juz nic więcej nie zmieszczę choc jeszcze wiele bym chciała kupic.Z tym deszczem to i u mnie juz dosyc choc wcale tak duzo nie padało , u Ciebie spadło wielokrotnie więcej a jeszcze masz glinę , byle tylko rośliny nie odchorowały.
Jesli Cie zapraszac nie trzeba to bedę czekac....
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:50, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ren133 napisał(a)
Bożenko Macham. Wątek pędzi jak szalony. Śliczne zdjęcia zrobiłaś ... cuuuudnie Ci wszystko kwitnie Ach te kolory!!!


Reniu zajrzałam do Ciebie ale masz pieknie ,te łany tulipanów, i brzozy z trawami najpiękniejsze jakie widziałam , zreszta cały ogród jak z marzeń a jeszcze nawet takie marzenia trudno wymyślec. Miło ze jestes na forum.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:57, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
mirkaka napisał(a)
Bożenko, cudnie już zaczęły kwitnąć rodki, jeszcze kilka dni i będzie max
Ten buk to pendula ? Ja to zawsze boję się takich drzew, ze względu na ich potężny system korzeniowy, boję się że już w ich towarzystwie nic mi nie urośnie, a uwielbiam buki, najbardziej te zwyczajne, gdy wiosną ich listeczki są jasno zielone


Mirus tak sobie myśle ze dobrze ze sie w tym roku na spotkanie nie umawiałam bo zimno i mokro i rh kwitna bez ładu i składu a w tym deszczu wyglądają jeszcze gorzej.
Buka kupiłam na urodziny mojemu M bo tak mu sie spodobał ale nie było juz dla niego miejsca, włazi mi na rododendrona i jak widac urósł juz wielki. W pobliżu ma sporo roślin i małych jak piwonie i duzych jak dwa swierki i trzy rododendrony i trzy róze , sama nie wiem jak się to wszystko tam miesci a co najważniejsze wszystko dobrze rośnie więc korzeniami chyba tym roślinom nie zagraza, bardziej szerokoscią. Buki zwyczaje tez kocham i wiosna i jesienią. Zabieraja mi sporo miejsca na działce ale bez nich byłoby mało ciekawie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:00, 23 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jakies zdjecia ze zmoczonego deszczem ogrodu







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies