Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:07, 01 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Ależ musi pachnieć przy foksach.. u Ciebie wszystko jest takie na wielkie Wooow

Cudnie


Aż się zalogowałam jak Ciebie zobaczyłam.A dlaczego u siebie nic nie piszesz?Co tam mój ogrod, znam ładniejszy, zgadnij czyj.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:08, 01 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
BASIA8 napisał(a)
Piękne zdjęcie rabaty z floksamiBuziaki Kochana zostawiam


Floksy juz przekwitły , szkoda.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:11, 01 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mirka napisał(a)


Nie wiem czy odmianowe,kupiłam u ogrodnika ale nazywały się tylko ,,kłosowce"Wiem że trudno je utrzymac w ogrodzie i długo nie kupowałam ale są tak ładne że kupiłam znowu. Nasionek nie widzialam , trzeba by w internecie poszukac . jeszcze biale bym chciała.Pozdrówka Miruś.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:14, 01 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)
Boziuuuuuu jaki cudny łan floksów: Bożenko Twój ogród z tych co zachwyca zawsze


Staram sie dbac o ogród ale coraz gorzej mi to wychodzi, im człowiek starszy tym problemów więcej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 21:17, 01 wrz 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Bogdzia napisał(a)


Staram sie dbac o ogród ale coraz gorzej mi to wychodzi, im człowiek starszy tym problemów więcej.
Bogdziu kochana też tak mam, to lato nas wymęczyło ma być lepiej i tego się trzymajmy, a co najważniejsze ogród dawał sobie radę i nie był odpychający, sukces
Pozdrówka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 21:19, 01 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dawno zdjec nie robiłam ale cos tam wstawię jak już tu jestem.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:23, 01 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Bogdziu kochana też tak mam, to lato nas wymęczyło ma być lepiej i tego się trzymajmy, a co najważniejsze ogród dawał sobie radę i nie był odpychający, sukces
Pozdrówka


Aniu ja jestem z tego roku zadowolona, w końcu deszcz podlewał i nie musiałam sie martwic czy mi kary za podlewanie nie wlepią ,miałam wiecej czasu na to by posiedziec i odpocząc ale komuś odbiło i chciał mi częsc ogrodu zabrac pod drogę. Mam nadzieję że uda sie odkręcic , dobre oznaki już są.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Basilikum 21:36, 01 wrz 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Bogdzia napisał(a)


Ja już nawet nie czekam aż któraś padnie , nie na moje lata ta robota przy nich , jest tyle innych pięknych roślin które nie są tak uciążliwe.
Twoje zdjecia wcale nie gorsze od moich nawet te które nazywasz sieczką.
To prawda mam ogród ekologiczny głównie z braku możliwości zapanowania nad nim ale juz mi to nie przeszkadza, wyrywam tylko najwieksze chwasty.Buziaki.

bardzo dobre podejscie do ogrodu. Ja tez tylko najwieksze daje rade. Odwiedzajacy ogrod i tak ich nie widza

Ale masz piekna kolekcje floksow

Ojej ale z ta droga wymyslili, mam nadzieje, ze odkrecanie sie uda, bo po co komu droga w ogrodzie.

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
an_tre 22:02, 01 wrz 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Bogdzia napisał(a)


Aniu ja jestem z tego roku zadowolona, w końcu deszcz podlewał i nie musiałam sie martwic czy mi kary za podlewanie nie wlepią ,miałam wiecej czasu na to by posiedziec i odpocząc ale komuś odbiło i chciał mi częsc ogrodu zabrac pod drogę. Mam nadzieję że uda sie odkręcic , dobre oznaki już są.
Skaranie boskie z tymi odbijaczami, wycinają drzewa, betonują, robią drogi , zabierają ogrody, chcą budować elektryczne samochody to wycinają lasy, a kto nam będzie produkować tlen, wchłaniać dwutlenek węgla? życzę pozytywnej odmiany.
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Mirka 22:29, 01 wrz 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Bogdzia napisał(a)


Nie wiem czy odmianowe,kupiłam u ogrodnika ale nazywały się tylko ,,kłosowce"Wiem że trudno je utrzymac w ogrodzie i długo nie kupowałam ale są tak ładne że kupiłam znowu. Nasionek nie widzialam , trzeba by w internecie poszukac . jeszcze biale bym chciała.Pozdrówka Miruś.

Ja mam Kłosowca podobnego do twojego i z niego mam nasionka. Zawsze z niego zbieram nasiona i jak mi zaniknie to wysiewam.Zakwita latem .Nie wiem jak to się dzieje ale wysiewam nasiona i czasami pojawiają się białe kwiaty.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies