Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

sylwia_slomc... 00:08, 06 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ależ się muszą zapachy po ogrodzie snuć jak w najlepszej perfumerii
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 10:02, 06 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Bogdziu, przepiękne lilie, właśnie ja muszę wszystkie w kupie posadzić bo właśnie takie kijki pojedyncze nie wyglądają tak efektownie jak u Ciebie.
____________________
Dorota123 16:40, 06 sie 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
U Ciebie Bożenko jest zawsze elegancko i z uczuciem. Uczta dla oczu i zmysłów !
Zachwycam się u Ciebie wszystkimi roślinami, bo jak się nie zachwycać skoro one takie wypasione. Róże - ogromne z mnóstwem kwiecia. Liliowce - niczym w Wojsławicach. Kępy lilii przepiękne.
Pozdrawiam

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Joku 20:10, 06 sie 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12135
Zaglądam z ukrycia , piękne masz lilie. Nie masz problemu z poskrzypką? U mnie dziesiątkuje kwiaty lilii, mam dla niej zbyt dużo wyrozumiałości.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Bogdzia 21:33, 06 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ależ się muszą zapachy po ogrodzie snuć jak w najlepszej perfumerii


I tak jest
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:35, 06 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
effka napisał(a)
Bogdziu, przepiękne lilie, właśnie ja muszę wszystkie w kupie posadzić bo właśnie takie kijki pojedyncze nie wyglądają tak efektownie jak u Ciebie.


Okazuje sie że większosc roślin lepiej wygląda posadzona grupami, pewnie poza tymi najpiękniejszymi ale i dużymi nadajacymi się na solitery.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:40, 06 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorota123 napisał(a)
U Ciebie Bożenko jest zawsze elegancko i z uczuciem. Uczta dla oczu i zmysłów !
Zachwycam się u Ciebie wszystkimi roślinami, bo jak się nie zachwycać skoro one takie wypasione. Róże - ogromne z mnóstwem kwiecia. Liliowce - niczym w Wojsławicach. Kępy lilii przepiękne.
Pozdrawiam



Dorotka ,uśmiechnęłam sie czytajac Twój wpis bo ja z natury jestem bałaganiara ,nie umiem miec tak pięknie jak Ty . Z różami pomału się zegnam , za dużo pracy przy nich, w tym roku pomarzły i obcinałam pomarzniete gałązki niemal do teraz bo puściły liście a nawet miały kwiaty a w środu wewnątrz krzaka były pomarznięte gałązki i zamierały. To wycinanie robiłam w tym roku chyba z 8 razy (każdy krzak), mam dosc. Kilka zostanie ale tylko kilka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:43, 06 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Joku napisał(a)
Zaglądam z ukrycia , piękne masz lilie. Nie masz problemu z poskrzypką? U mnie dziesiątkuje kwiaty lilii, mam dla niej zbyt dużo wyrozumiałości.


Mam problem z poskrzypką ale głównie na martagonach , na tych ostatnio pokazanych prawie się nie pojawia. Poskrzypkę oczywiście traktuje butem ale to kiedy ona sie pojawia trwa krótko i jak lilie podrosną to juz się nie pojawia a juz na pewno nie na kwiatach. Pozdrówka Jolu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:46, 06 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To jeszcze kilka lilii






____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
basia3012 23:34, 07 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Bożenko, obejrzałam Twoje liliowce, hortensje i lilie. Lilie przecudnej urody i na pewno pięknego zapachu. Hortensja urosła Ci gigant. Jak mocno ją przycinasz wiosną?
Cieszę się z Twojej obecności. Mam nadzieję, że z oczami jest dobrze.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies