Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warmińskie dylematy

Pokaż wątki Pokaż posty

Warmińskie dylematy

rozajerycha 23:18, 23 cze 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Pozdrawiam serdecznie
Martek" Kolorowe Rabaty"
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Margarete 23:22, 23 cze 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Megi - miło mi ze miałyśmy okazje poznac sie osobiście, choć ten czas tak uciekał,że nie dało sie dłużej pogadać. Ale pobiegam troche po twoim ogrodzie jesli pozwolisz i tym samym poznam cie bliżej...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Megi 23:58, 23 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Joasiu, ja się za Tobą rozglądałam, zapamiętałam Cię ze zdjęć i nagle słyszę, że ktoś się żegna, a to Ty, więc lecę jak głupia, żeby choć rękę uścisnąć musiało to być lekko dziwne

Marto (nie pomyliłam nic? ) ja czuję tak samo i przykro mi, że nie zdążyłam się z każdym przywitać, że niektórzy mi umknęli, nie chciałabym, żeby to źle zrozumiano. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko napisać, że u Danusi byłam pierwszy raz, pewnie dlatego biegałam z aparatem między ogrodami a naszymi forumowiczami. Ale to przecież nie ostatni raz

Małgosiu, ja u Ciebie już biegałam, zmiany u Ciebie są bardzo widoczne, Twój ogród ciekawszy niż mój
Ja miałam przerwę w "naprawianiu" ogródka z powodu urazu barku, ale ostatnio trochę nadrobiliśmy, choć jeszcze nie tyle, ile bym sobie życzyła. Nie ma jeszcze najnowszych zdjęć, chciałabym dokończyć kilka miejsc i wtedy Wam pokazać, czym mnie Ogrodowisko natchnęło
____________________
kwiatholandii 08:06, 24 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Miło było Cie poznać Przykro mi, że nie miałysmy czasu dłużej porozmawiać, ale nadrobimy następnym razem Lecę troszkę do Ciebie pooglądać
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Joaska 10:31, 24 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Megi napisał(a)
Joasiu, ja się za Tobą rozglądałam, zapamiętałam Cię ze zdjęć i nagle słyszę, że ktoś się żegna, a to Ty, więc lecę jak głupia, żeby choć rękę uścisnąć musiało to być lekko dziwne

Było mi niezmiernie miło że mnie znalazłaś!!! Nie jestem zbyt popularna na forum, a tu biegne do mnie Megi żeby się przywitać......bardzo bardzo by ło mi przyjemnie!!!! Żałuje tylko że nie miałysmy więcej czasu na rozmowę
ale mam nadzieję że to nie pierwsze i ostatnie spotkanie
Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
rozajerycha 11:21, 24 cze 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Świetnie by było jak by się zdjęcia z buzią pokazały wtedy bym wiedziała czy Joaska miałam przyjemność ujrzeć...

Martek "Kolorowe Rabaty"
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Megi 11:28, 24 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Moniko, dziękuję za odwiedziny, ale niestety cudów u mnie nie ma, wciąż "ryję" swoje poletko i niezmordowanie zmieniam nasadzenia - grupuję, porządkuję, dosadzam, przesadzam - to wpływ ogrodowiska, gdybym to miesjce istniało, gdy miałam pustą działkę, teraz bym już tylko dopieszczała szczegóły za to jak Ci u Anuli powiedziałam, podziwiam Twoje talenty, zachwycające są wianki i rzeźby, Twoje zdjęcia z Holandii oglądam zawsze kilka razy, żeby wchłonąć całą atmosferę tego kraju

Joasiu, na pewno będzie okazja, teraz już wiem dokładnie z kim chcę i muszę usiąść/postać dłuższą chwilę

____________________
Megi 14:23, 24 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
kilka zdjęć z dzisiejszego ogrodu




bukszpany wciąż czekają na kulkowanie

____________________
Megi 14:25, 24 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
hortensja ogrodowa w fazie pączkowania




____________________
Milka 14:26, 24 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
bociek napisał(a)
Megi, Rudasku, ogromniasto sie ciesze, ze Cie poznalam. Jestes moja ogrodowiskowo siostra w kolorze wlosow Szkoda, ze nie pogadalysmy zbyt wiele, ale nadrobimy, oj nadrobimy

Sciskam


I mamy kolejne siostry ogrodowiskowe
bardzo się cieszę, że mogłam cię poznać, tematów nie brakowało, myślę, że okazje jeszcze będą, bo zawsze jest niedosyt pozdrawiam serdecznie gif Bożenki z twoim udziałem, cudny i ach te butki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies