Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warmińskie dylematy

Pokaż wątki Pokaż posty

Warmińskie dylematy

bociek 22:26, 18 cze 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ale super wlochacze I sukces z rh, super, masz reke Mnie by nie wyszlo
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
nebel 22:33, 18 cze 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Megi napisał(a)
Jolu, najwyraźniej tak nic nie robiłam, żadnego ukorzeniacza, po prostu wetknęłam w ziemię obok macierzystego krzaczka i tyle, dzisiaj jak byłam w ogrodzie, zajrzałam w to miejsce, bo wylazł mi tam skrzyp, więc go wyrywając przypomniałam sobie o tej gałązce, rozgrzebałam delikatnie ziemię i patrzę korzonki - ale nie wiedząc czy to od dużego RH, czy od tej gałązki wykopałam ją i voila - jest ukorzeniona gałązka. Jak widać, czasem im mniej uwagi, tym lepszy efekt

Megi, to znaczy się ma 'rękę'
Czy zobaczymy się 22.06.?
____________________
Ogród Nebel
Tess 22:46, 18 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Jak widać, czasem im mniej uwagi, tym lepszy efekt - dobre, szkoda, że tak rzadko działa
No, super sadzonka rodka.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Joaska 09:43, 19 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Megi dobra wiadomość z tymi Rh
Wiesz ja lubie takie rośliny co sie daja ukorzeniać A że Rh mam to zaraz im gałązki w ziemię powsadzam....
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Megi 13:38, 19 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Dziękuję za pochwały. Sama się mocno zdziwiłam tym Rh, ale moja mama to jest dopiero spec od ukorzeniania. Jej się wszystko przyjmuje, zawsze mnie to zadziwia, ale ona naprawdę kocha rośliny i pracę w ogrodzie, jest w tym niezmordowana

Joaśka, próbuj mi się wydaje, że Rh są wbrew pozorom dość bezproblemowe, zwłaszcza gdy rosną w odpowiednim dla nich miejscu. Ja ze swoimi wędrowałam po ogrodzie, ale w zeszłym roku udało się wreszcie znaleźć dobre miejscówki i w tym roku odwdzięczyły się pięknym kwitnieniem. Rh ukorzeniałam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni.

nebel, jadę, o ile mnie i Ewelinę - Magda-hafti zabierze, to będziemy zresztą nie mogę się doczekać, żeby Was wszystkich poznać, tyle fajnych osób, które podczytuję tylko wirtualnie, a chciałabym choć słowo tak normalnie zamienić

bociek wyszłoby, wyszło, tylko daj sobie szansę

monteverde robię im prysznic zawsze, gdy podlewam ogród, ale widać bez oprysków się nie obędzie tym razem, jutro się wybiorę po chemię.
____________________
monteverde 14:15, 19 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Megi 15:07, 21 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Kupiłam sobie wczoraj trawę, na etykietce było Stipa. Czy ktoś może potwierdzić jaka to i czy w ogóle?

____________________
Welka 17:02, 21 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Wygląda na stipę pony tails, ale ręki nie dam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Megi 17:13, 21 cze 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Ewelinka231281 napisał(a)
Wygląda na stipę pony tails, ale ręki nie dam


czyli nie przetrwa zimy, szkoda, ale i tak mi się podoba
____________________
Welka 17:20, 21 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Podobno się rozsiewa, ja mam z cztery kupione lub darowane w tym roku, ale na mojej górce za mocno wieje i już je połamało, ale tez mi się bardzo podobają
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies