Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

Welka 09:21, 03 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam, zajrzałam
Wyjaśniam sprawę z kurierem, którzy rzekomo przez dwa dni nie mógł trafić, nie wiem co z roślinami. Zaraz będę.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 09:48, 03 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
monteverde napisał(a)
Ewelinko i jak tam padało czy nie, u mnie dzisiaj było ślicznie,wieczorem musiałam podlewać, pozdrowienia

Nie padało i też wieczorem latałam z konewką

Zamówiłam sobie w pn dwa iglaki, wczesniej juz tez robiłam u nich zakupy i było ok, wczoraj odczytałam wieczorem, ze podałam zły adres i kurier mnie nie odnalazł. Okazało sie ze adres podałam dobry, od godziny wyjaśniam sprawę, bo co prawda nie podałam nr telefonu w zamówieniu, ale to nie jest wymagane do doręczenia paczki, dzwoniłam do opeku, mamy składać reklamację, ale zanim ją rozpatrza to pewnie i zima będzie. Przesyłka pobraniowa, nic nie płaciłam, ale rośliny niby nadali z powrotem do szkółki, wrócą tam pewnie w pn, rosliny będa padnięte po całym weekendzie w paczce i już nowych nie bedą chcieli mi wysyłać, bo i tak będą mieli w plecy. Nie pamiętam w dodatku jak się robi wściekła buźkę, bo taką akurat mam.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 12:12, 03 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Okazało się, ze przesyłki nie odesłali ani do szkółki, ani ie nadali do mnie. Za godzinę ktoś ma mi to przywieźć, zobaczymy w jakim stanie będa rośliny i w konsekwencji kto za to zapłaci, bo nie będę płaciła za to, że kurierowi nie chiało się zajechać.
A teraz czy ktoś mi rozpozna trawkę, która rośnie przy pobliskim gimnazjum (nie rożnie chyba zbyt wysoka, a taka by się mi przydała)


____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Kondzio 13:47, 03 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Fajnie ci idzie praca w ogrodzie ale widzę ze kupujesz rośliny tak jak ja kupowałem pojedyncze rosliny żebyś nie zrobiła tego samego misz masz co ja
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Welka 13:57, 03 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Kondzio, mam trochę inne zdanie w tej kwestii, jest tyle pieknych roślin i nie widzę powodu zeby się ograniczać do kilkunastu gatunków, podoba mi się jak jest kolorowo i wielogatunkowo, więc może się z tego zrobić misz masz, ale w nim będę się czuła najlepiej
Kuriera nadal nie ma
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kubi2000 15:04, 03 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
to turzyca
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
kubi2000 15:05, 03 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
a tak w ogole to hejka heheh
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Martek 15:22, 03 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ewelinka231281 napisał(a)
Kondzio, mam trochę inne zdanie w tej kwestii, jest tyle pieknych roślin i nie widzę powodu zeby się ograniczać do kilkunastu gatunków, podoba mi się jak jest kolorowo i wielogatunkowo, więc może się z tego zrobić misz masz, ale w nim będę się czuła najlepiej
Kuriera nadal nie ma

Masz absolutną rację jak ci się odmieni to zminimalizujesz gatunki .Ja nie żałuję żadnej z roślin którą kupiłam i nadal ją mam lub nie mam bo coś ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 15:25, 03 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ewelinka231281 napisał(a)
Okazało się, ze przesyłki nie odesłali ani do szkółki, ani ie nadali do mnie. Za godzinę ktoś ma mi to przywieźć, zobaczymy w jakim stanie będa rośliny i w konsekwencji kto za to zapłaci, bo nie będę płaciła za to, że kurierowi nie chiało się zajechać.
A teraz czy ktoś mi rozpozna trawkę, która rośnie przy pobliskim gimnazjum (nie rożnie chyba zbyt wysoka, a taka by się mi przydała)



To jest turzyca u mnie niedostępna bo nie na czasie ...hmm Swoją starszą podzieliłam na mniejsze bo mam z niej obrzeże .Nie wysoka nie kłopotliwa zimozielona częściowo
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Welka 15:34, 03 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Martek napisał(a)

Kondzio, mam trochę inne zdanie w tej kwestii, jest tyle pieknych roślin i nie widzę powodu zeby się ograniczać do kilkunastu gatunków, podoba mi się jak jest kolorowo i wielogatunkowo, więc może się z tego zrobić misz masz, ale w nim będę się czuła najlepiej
Kuriera nadal nie ma

Masz absolutną rację jak ci się odmieni to zminimalizujesz gatunki .Ja nie żałuję żadnej z roślin którą kupiłam i nadal ją mam lub nie mam bo coś ...


Martek, w sumie oddałam jednego kwiatka, którego kupiłam, ale po prostu miał kwitnać na biało a okazało się ze kwitnie na niebiesko, a za tym kolorem nie przepadam i jeszcze kiedyś jakiegoś gratisa do zamówienia, a reszty nie żałuję. Tak jak piszesz - zawsze mogę oddać rodzicom czy koleżance, bo mają większe ogrody, ale na razie się nie zapowiada.

Hej Kubi

Turzyca - zapisałam w głowie, będę pamiętać o niej przy następnych zakupach, bo lubię niekłopotliwe roślinki

Jakby ktoś pytał - kuriera nadal nie było
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies