Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nigdy nie mów nigdy

Pokaż wątki Pokaż posty

Nigdy nie mów nigdy

JulkAd 18:17, 08 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kasiu stożki żyleta...dla mnie obłęd...kiedyś sobie posadzę takiego, jeszcze nie wiem gdzie, ale na pewno będzie...ciąć będziesz umiała na pewno...one już formę mają tylko przyrosty będziesz delikatnie ciachać i będzie git
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
anna_g 18:19, 08 maj 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kasiu - macham wesolutko tu u Ciebie Stożki piękne, też jestem ciekawa po ile - o ile mozna
A teraz lecę sprawdzić co u mnie "w trawie piszczy" i mam nadzieję, że nie zacznie znowu padać bo wychodzi na to że jak w pracy siedzę to piknie jest a jak do domu idę to już leje... Kurcze - patrzę przez okno - jednak pada... Trudno... i tak idę... na majowym deszczu ponoć się rośnie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 19:35, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
gierczusia napisał(a)


Starałam się .. Żeby Kaśka wiedziała , że nie kupuje kota w worku , tylko profesjonalne tele - zakupy ..,

Czyli , jak mnie zwolni szef , to mogem się w tele - marketingu zatrudniać ??

Ja mam 1,7 m... moje cycki powinny (?) być wyżej Ale nie będę się czepiać

Możesz spokojnie, tylko kompusia, chociaż małego, musisz mieć przy sobie, Twoje MMs-y w eter poleciały

Ale to ma bardzo dobrą stronę : większe je sobie zobaczyłam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:39, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
gierczusia napisał(a)


Noo widzisz , tak to już bywa . Do Żurka kiedyś się wybierz , bo to fajna wycieczka zwłaszcza zimą , bo tam jest ogród tropikalny

A ja szukałam morning lightów .. W necie pisało ,że mają a niestety nie było .. Nie udało mi się też kupić Ci derenia , tego co chciałaś .. Może u Kapiasów tego 8 czerwca się uda .. Buziam .. Cieszę się ,że jesteś zadowolona

Kupiłam je na trawki.pl. Stoi sobie 17 doniczek i czeka na mnie w Pszczynie. Tam spróbuj, wielki wybór mają.
Z tym dereniem to chyba kłopot będzie, w centrum Polski szkółki je mają, u nas posucha. Na razie Kapias nie ma ich u siebie, dzwoniłam. Na All też nie ma...



Wierz mi, ja się bardziej od Ciebie cieszę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:40, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


A po wiela takie stożki do cycków Elusinych można dostać u Was?

A za dwa 320 zeta
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:42, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)
Kasiu stożki żyleta...dla mnie obłęd...kiedyś sobie posadzę takiego, jeszcze nie wiem gdzie, ale na pewno będzie...ciąć będziesz umiała na pewno...one już formę mają tylko przyrosty będziesz delikatnie ciachać i będzie git

Fajne kształtne są Wyjścia nie ma, muszę się przemóc i ciąć. Mam czas się psychicznie przygotować

Teraz mus jest akumulatorowe nożyce do cięcia kupić. Do czerwca uzbieram
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:46, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)
Kasiu - macham wesolutko tu u Ciebie Stożki piękne, też jestem ciekawa po ile - o ile mozna
A teraz lecę sprawdzić co u mnie "w trawie piszczy" i mam nadzieję, że nie zacznie znowu padać bo wychodzi na to że jak w pracy siedzę to piknie jest a jak do domu idę to już leje... Kurcze - patrzę przez okno - jednak pada... Trudno... i tak idę... na majowym deszczu ponoć się rośnie

Już podałam cenę Przyzwoita
Szybka burza u nas była, postraszyła i poleciała dalej. Teraz kropi od czasu do czasu. Można robić w ziemi. Już mnie łapki swędzą Do jutra wytrzymam. Chociaż coś zacznę...W piątek to już orkę od rana do nocy planuję
Już nie urośniesz, nie łudź się
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:51, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Uciekam już dzisiaj, jeszcze coś spakować muszę, prosto z pracy jedziemy, do Gierczusi po stożki wstąpimy i...na rolę
Dobranoc
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 20:54, 08 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)

A za dwa 320 zeta

to całkiem dobra cena, powiedziałabym wręcz okazyjna
dobranoc Kasiu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 21:13, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dobranoc i do jutra
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies