Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zanim zupełnie zepsuję to, czego jeszcze nie zaczęłam...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zanim zupełnie zepsuję to, czego jeszcze nie zaczęłam...

Marga 21:29, 22 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej Anetko,
Wpadam z rewizytą. Bardzo ładnie masz juz zagospodarowaną działkę. Chyba najcięższe prace za Tobą? Roślinki też Ci sporo urosły przez te 3 lata.
Pozdrawiam i będę zaglądać, bo zapowiada się ciekawie
____________________
Ogród dla moich synków
Aurelllia 08:58, 23 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witam się Przeczytałam wątek Masz bardzo fajny obszar do zagospodarowania Bardzo fajne już poczatkowe nasadzenia porobiłaś Kibicuję i będę zaglądać
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sonny 11:06, 23 mar 2017


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Witam nowe koleżanki
Pracy mam jeszcze sporo, ale uczę się dzięki temu cierpliwości. Kiedy porównuję zdjęcia z pierwszych nasadzeń z tymi, które są teraz (chociaż "widzę już" jak wiele jeszcze zmian musi nastąpić), to sama się do siebie śmiejęMimo że nie wszystko jest takie doskonałe i idzie bardzo wolno, to czasu, który upłynął od założenia własnego wątku nie uważam za stracony - uważam, że pomógł mi się wiele nauczyć. Dziękuję Ogrodowisku za to, że jest
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
Kawa 10:45, 24 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

[

ładne kształty rabat, ale tą chyba bym delikatnie poprawiła
kurcze musze poszukać foty którą widziałam w którymś ogrodzie - bardziej pofalowałabym żeby prowadziła do dalszej cześci grodu
ogólnie masz bardzo duży teren i możliwości cc do nasadzeń
czego po trochę zazdraszczam

ilość żurawek imponująca

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
sonny 12:20, 24 mar 2017


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Witaj Kamilko.Ta cześć ogrodu jest w budowie nieustającej.Nie chcę falowania rabaty w tym miejscu,bo jest tam bardzo wąsko.Poza tym w podpiwniczeniu jest okno,przez które zrzucamy ekogroszek i musimy mieć do niego dostęp.Na pewno trzeba uzupełnić ziemię, żeby wyrównać trawnik.Do przebudowy jest też prawa strona,aby jeszcze bardziej złagodzić skarpę,biegnacą w kierunku ogrodzenia.
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
Mirella 20:50, 25 mar 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Śliczne tulipany w wazonie, widzę pięknie zapowiadający się ogród , rzeka z żurawek będzie super ,
pozdrawiam.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
sonny 21:29, 25 mar 2017


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Witaj MirelkoTwój ogród znam bardzo dobrze
A to moje ostatnie wypociny. Teraz zastanawiam się nad uzupełnieniem tej strony


Oczywiście muszę jeszcze poprawić linię rabaty.
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
dominka 19:50, 26 mar 2017


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Cześć Aneta, jestem z wizytą u Ciebie
Ale masz wielkie rabaty i jeszcze poszerzasz!
Chyba zawsze będzie nam mało Co planujesz na wykończenie kamień, kora? Czy busz z roślin?
____________________
Aga- Zielony AZYL
sonny 07:38, 27 mar 2017


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Witam Aga w moich skromnych ogrodowych progach Na wykończenie będzie kora. Nie przekonuje mnie kamień, chyba że w nowoczesnym ogrodzie w bardzo małej ilości.
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
Betka 09:33, 27 mar 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witam się i ja wiosna robi to ze chęci do prac ogrodowych są większe! Zapowiada sie u ciebie pracowity sezon będę kibicować i podglądać a jak będę umiała to i cos podpowiem pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies