Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

MiraR 21:07, 13 lip 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Ślicznie u Ciebie Rabaty dopieszczone,niesamowity porządeczek a hortensja dosłownie powala
Pozdrawiam
____________________
agata19762 21:45, 13 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Anetko różnie jest z tymi roślinkami
ja nie należę do cierpliwych i wolę gotowe roślinki ....
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Aneta1309 21:57, 13 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Mira napisał(a)
Ślicznie u Ciebie Rabaty dopieszczone,niesamowity porządeczek a hortensja dosłownie powala
Pozdrawiam


Dzięki
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:03, 13 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
agata19762 napisał(a)
Anetko różnie jest z tymi roślinkami
ja nie należę do cierpliwych i wolę gotowe roślinki ....


Oj różnie raz się uda raz nie z Limkami już właściwie drugi rok ponoszę porażkę i trzeba będzie zakupić.
Kiedyś też tak miałam że musiało być już i koniec teraz jakoś cierpliwsza jestem i uczę się nie robić pochopnych zakupów ogrodowych. Dzisiaj dumna z siebie wyszłam z Obi, nic nie kupiłam ale ze świadomością ze tego czego potrzebuję nie mieli. Może wreszcie zacznę konsekwentnie realizować swoje plany. A moze to juz na strość tak mam
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
kosolka 22:44, 13 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Wpadłam z rewizytą. I widzę ze też jesteś tu od niedawna Ale masz porządek w ogródku! Podziwiam! A hortensje mnie powaliły! Wielkie i piękne!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Aneta1309 22:51, 13 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
kosolka napisał(a)
Wpadłam z rewizytą. I widzę ze też jesteś tu od niedawna Ale masz porządek w ogródku! Podziwiam! A hortensje mnie powaliły! Wielkie i piękne!


Ogrodowisko podczytuję już dosyć długo tylko do prowadzenia wątku dosyć długo dojrzewamzawsze mi się wydaje, że jeszcze nie ma co pokazywać jak oglądam niektóre ogrody to czasem w kompleksy popadam a potem zabieram się za robotę. Forum potrafi zmotywować.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
agata19762 22:53, 13 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aneta1309 napisał(a)


Oj różnie raz się uda raz nie z Limkami już właściwie drugi rok ponoszę porażkę i trzeba będzie zakupić.
Kiedyś też tak miałam że musiało być już i koniec teraz jakoś cierpliwsza jestem i uczę się nie robić pochopnych zakupów ogrodowych. Dzisiaj dumna z siebie wyszłam z Obi, nic nie kupiłam ale ze świadomością ze tego czego potrzebuję nie mieli. Może wreszcie zacznę konsekwentnie realizować swoje plany. A moze to juz na strość tak mam


słuchaj ja jak wychodzę i nic nie kupię to jestem smutna
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
kosolka 23:01, 13 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ja mam tak jak Agata A do tego żeby dołączyć do grona forumowiczów też długo się zbierałam.No bo gdzie mi do tych wszystkich ogrodów dopieszczonych i pięknych. Tylko wiesz co sobie myślę? Że to tworzenie, wymyślanie to jest naprawdę fajny etap Nie mam chwiluni na nudę.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Aneta1309 23:02, 13 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Też tak miałam zawsze coś przywoziłam teraz jak nie ma tego czego szukam coraz częściej potrafię się opanować.
Nie mam potem problemu gdzie to zagospodarować a potem nie muszę dwa tysiące razy przesadzać bo ja jak patrzę na swoje rabaty to czasem sama dla siebie upierdliwa jestem (a co tu dopiero mówić o mojej rodzince) jak mi coś nie konweniuje to tyle razy poprawiam aż jest ok a często gęsto to trwa i trwa....To taka upierdliwość zwykła w pracy i w domu też niestety tak mam.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
agata19762 23:07, 13 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aneta1309 napisał(a)
Też tak miałam zawsze coś przywoziłam teraz jak nie ma tego czego szukam coraz częściej potrafię się opanować.
Nie mam potem problemu gdzie to zagospodarować a potem nie muszę dwa tysiące razy przesadzać bo ja jak patrzę na swoje rabaty to czasem sama dla siebie upierdliwa jestem (a co tu dopiero mówić o mojej rodzince) jak mi coś nie konweniuje to tyle razy poprawiam aż jest ok a często gęsto to trwa i trwa....To taka upierdliwość zwykła w pracy i w domu też niestety tak mam.


no to witaj w klubie ...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies