Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grembosiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Grembosiowo

ell 23:52, 24 wrz 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Cóż powtórzę za innymi. Przepiękny zakątek stworzyłaś.
Pozdrawiam.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
ell 23:52, 24 wrz 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
dubelek
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Margarete 00:46, 25 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ty masz 400 do rozpalnowania a ja 297 w moim małym ogródku i też kombinuje co gdzie, tym bardziej że to mój cebulowy debiut..
Tyle czosnków od frontu wraz z tym bukszpanem który juz jest i na pewno do wiosny podrośnie to bedzie światnie, a wiosna krokusiki tez bedziesz miała na widocznym miejscu - wtedy po zimie każdy tęskni do kwiatów i łaknie ich bardzo bardzo. Dobry plan wymysliłas Grembosiu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
giza 09:40, 25 wrz 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
grembosiu, kawał dobrej roboty wykonaliście, więc i efekt powalający! Podziwiam, zazdroszczę, pozdrawiam
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
kasiek 09:45, 25 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ach ta cegła
Ten mur z ławką u Ciebie jest takim magicznym miejscem u Ciebie jak u mnie ściana z lustrem.
U Ciebie piękne są wykończenia - to rzadkość, ścieżki, pergole, ogrodzenie, studnia, elewacja - jedna wielka harmonia i ogromne źródło inspiracji!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Debra 11:08, 25 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
grembosia napisał(a)
Krokusy, to fioletowe z żółtym pręcikiem- Crocus Tommasinianus Barrs Purple, trochę nietypowe.

Ten mix to nie podają odmian, ale widać, że dość spore cebule, więc hosty nie powinny ich zagłuszyć, a mam nadzieję, że przykryją zżólknięte liście. Na opakowaniu kolory: fiolet, biel i róż. Ten zestaw traktuję trochę z przymrużeniem oka, bardziej jak niespodziankę...


Te Twoje krokusy są w moim cebulowym sklepie internetowym. Jeśli jesteś zainteresowana wyślę Ci na pw adresik.

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 17:20, 25 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Adresik wysłany na pw, pozdrawiam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Agania 19:16, 25 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Grembosiu po raz pierwszy, uwielbiam takie relacje z tworzenia ogrodów. Przeczytałam Twój wątek od początku do końca.

Wasz dom i ogrodzenie już z zewnątrz przyciąga wzrok, a ja dołączam się do pochwał, brakuje Wam chyba tylko odpoczynku. Prawdziwie ogrodowiskowo uroczy ogród macie, pergola, altana z grilowędzarnią, romatyczny murek z ławkeczką i ten drugi na słupach wykonany wg projektu Twojego M, gratulacje dla niego, tarasy, mebelki i zastosowanie kamienia i cegły. Wasz trud nazwę ogromnym talentem i jesteście prawdziwą kopalnią inspiracji, natchnieniem i motywacją dla Nas do pracy w naszych ogrodach, ja dziękuję Wam za to, to był dla mnie cudowny spacer. Będę do Ciebie zaglądać Grembosiu, bo coraz ciekawsze rośliny wsadzacie
P.S. Dużo szczęcia dla młodej pary
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
GorAna 19:24, 25 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
grembosia napisał(a)






Już nie mogę doczekać się efektów Twoich nasadzeń....oby do wiosny
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kaisog1 20:30, 25 wrz 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Zakątek boski Ja nieustannie zachwycam sie ogrodzeniem
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies