Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012

agniecha973 21:49, 15 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ładnie śpiewałyśmy
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Sebek 21:55, 15 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pszczelarnia napisał(a)

A propos Madżenki: mam jeszcze takie zdjęcie: Agnieszka łapie się za głowę, Irena ręce do nieba wznosi (o czym Marzena opowiadała?).




Też nie wiem....ale musiało to być dobre sądząc po minach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gaby3003 21:58, 15 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377

odpalamy .....
http://www.youtube.com/watch?v=_1R5XjqC5Rw
i spiewamy....
Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie
Świat, w którym baśń ta dzieje się,
Malutka pszczółka mieszka w nim
Co wieść chce wśrod owadów prym.

Tę pszczółkę, którą tu widzicie, zowią Mają,
Wszyscy Maję znają i kochają.
Maja fruwa tu i tam
Świat swój pokazując nam.
Dziś spotka Was maleńka, zwinna pszczółka Maja,
Śmiała, sprytna, rezolutna Maja
Mała przyjaciółka Maja

____________________
gaby3003 22:15, 15 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
Sebek napisał(a)


A propos Madżenki: mam jeszcze takie zdjęcie: Agnieszka łapie się za głowę, Irena ręce do nieba wznosi (o czym Marzena opowiadała?).




Też nie wiem....ale musiało to być dobre sądząc po minach

i szczerym smiechu Pszczółki
____________________
Konstancja30 23:55, 15 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
I tutaj ... http://www.ogrodowisko.pl/watek/1829-ogrod-marzen-cegla-roza-lawenda-i-mila-do-tego-co-mam-w-glowie?page=332#post_5

II - pod skrzydłami Ewy i Ta ...



opuszczamy stok ... i tu mam dziurę ... w pamięci ... bo nie pamiętam jak docieramy do Ewy ... chyba bez kluczenia ... chyba szybko ... chyba Ania siedziała obok i o tego akurat jestem pewna nadawała ... zaraz po wyjściu z bumka Go zobaczyłam ... stał piękny i mocny ... kamienny stół bo o nim mowa zimą jest tak samo uroczy ...

w drzwiach wita nas Ta (skrót od Tadeusz ) ... w kuchni z prędkością światła pląsa Ewa ... uderza ciepło domu ... ciepło gospodarzy i ciepło pieca, przy którym natychmiast instaluje się Alinka ...
pozostali lądują przy stole a przed nimi lądują placuszki ... takie jak u babci ... z patelni ... puchate ... z jabłuszkami ... nie żałujemy sobie ... na każdym placuszku ląduje tona cukru pudru ...





Gabrysia robi wilkanowsko-kartuską herbatkę ... to wersja góralskiej herbatki tylko tu herbatka występuje w duecie z aroniówką ... pierwszy łyk ... po trzewiach rozlewa się żar ... upewniam czy Gabi na pewno herbatki do boskiego naparu dodała ... dałabym głowę, że nie ale twierdzi,że tak ... uspokojona piję kolejny kubek ... mniam ...



od pieca bije ciepełko ... Ewa dorzuca kolejne placuszki ... z pieca wychodzi drożdżówka ... taaaka wielka ... czujemy się jak w raju ... bo raj jest na prawdę ... oczywista oczywistość ... i mogłabym sobie tak siedzieć ... zerkać przez okno na zimę ... alllleee nie ...

moja sfora z ADHD już gna dalej ... ... tym razem do SPA ...

park w Długopolu nocą wygląda prześlicznie ... stare drzewa i gra świateł a wszystko skąpane w białych pierzynkach ... co za widok ... zerkamy i na basen ... jak basen to i sauna ... o znowu ciepełko to się mościmy na ławach i wydawałoby się, że już nic i nikt tam się nie zmieści ... nic bardziej mylnego ... gdy w drzwiach staje grupa jak się po interviu okazuje młodych kolarzy miejsce jakoś siem znajduje ... ktoś jest zdziwiony ??? ...

wchodzą w trakcie typowo ogrodowiskowej konwersacji wielopoziomowej ... i chyba im się spodobało bo towarzyszą nam jeszcze kilka razy ... a co by było gdyby tak była z nami reszta ekipy konwersacyjnej ... ??? ...

narciarski debiut ogrzany sauną to zbawienie dla sponiewieranych na stoku mięśni ... to było nam ... wróć im potrzebne ... ale jak mi siem podobało ... fiu fiu ...

Ta pojechał po serki ... więc na niego czekamy licząc buty członkom wycieczki koreańskiej ... Ta w tym samym czasie siedzi w samochodzie i czeka na nas ... nie wykluczone, że patrzy na właścicieli tych samych butów przy ognisku ... Ania i Maciek spacerują pomiędzy nami a Ta ... nikt nikogo nie widzi ... ... rzuciłam na nich urok czy cuś ... a gdzieś całkiem blisko a jednak daleko som już Madżenka z Irenką ... Ta dowozi Alinkę i Gabi i niby wszyscy mają spać ale ... no właśnie ... ...



noc mija tak szybko, ze śmiem twierdzić iż w Wilkanowie mają inny wymiar czasu ... no to na stok bo dziś wielki dzień pod okiem małego wielkiego oka kamery ...

cdn ... a to zajawka

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
agniecha973 00:06, 16 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Normalnie serial. Te zdjęcia to "W następnym odcinku"
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
gaby3003 00:08, 16 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
toc musi byc......
____________________
Konstancja30 00:12, 16 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gabi no jasne, ze musi
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
hanka_andrus 00:13, 16 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piorunem Ci to Izuniu idzie! Brawo dla wszystkich!Nie ma to jak silna grupa pod wezwaniem!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
KasiaWB 00:14, 16 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
gaby3003 napisał(a)
http://www.youtube.com/watch?v=_1R5XjqC5Rw
http://www.youtube.com/watch?v=64SZYVpyFN0


) pełny repertuar Wodecki może się schować
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies