Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

Joaska 16:01, 22 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Witaj wiunia
Początki są zawsze początkami , ale potem jak juz zaczniesz na dobre przesadzac to zobaczysz że tak już Ci zostanie
Z tego co zaobserwowałam na ogrodowisku,m nie ma sznas na brak przesadzania nowości roślinkowe, Danusia coś ładnego zrobi i już każdy przesadza tak że twoja rabatunia jeszcze nie raz zmieni wygląd
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Kondzio 16:33, 22 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Jak chcesz się pozbyć chwasow to daj folie ogrodowa tam gdzie przeplewilas i zostaw żeby ci nie odrastaly zostaw i jak będziesz sadzić nasadzenia to sciagniesz ja i bedzie ci łatwiej
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ewa004 16:49, 22 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Witaj wiunia
Zawsze na początku jest przerażenie że nie damy rady ,ja jestem w tym stanie nieustannie,ale masz szczęście że zaczynasz od początku.
Dziewczyny na pewno ci pomogą .Powodzenia
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
wiunia 21:38, 22 wrz 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dziękuję Wam kochani za słowa otuchy - nie ma to jak życzliwe słowo !
Dzisiaj w południe zanim przyszła burza i zaczął wiać potworny wiatr zdąrzyłam posadzić kłącza piwoni, a na ziołową rabatkę szałwię lekarską i estragon. Mam jeszcze kilka sadzonek hosty do zagospodarowania, a wszystkie te roślinki dostałam od przemiłej mamy mojej sąsiadki, która to bacznie przygląda się moim poczynaniom.
W Leroy Merlin kupiłam kilka dni temu 3 szt. rh Cunningham White - takie malusie ale mają pąki i są ładne zdrowe ( po 6,99 za szt.) one również czekają na swoje miejsce, mam już na nie pomysł
Pomimo tego, że moim zwyczajem jest siedzenie przy komputerze do późna to dzisiaj jednak pożegnam się o przyzwoitej porze - coś źle się czuję chyba jakieś "grypisko" mnie dopada
Dobranoc wszystkim !
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
majkel0326 14:51, 23 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Wiuniu,wpadam z rewizytą Zawsze od czegoś trzeba zacząć,zarys rabat ciekawy i ważne,że masz dużo zapału.Na ogrodowisku wiele życzliwych osób,na pewno uzyskasz wiele cennych rad jak urządzić swój wymarzony ogród.Super,że chcesz mieć warzywnik! Własne warzywa,choćby odrobina,bardzo cieszą i smakują o niebo lepiej niż te sklepowe Pozdrawiam Cię
____________________
Maja - Moje roślinki
wiunia 01:17, 24 wrz 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dziękuję Maju za wizytę i pozdrawiam serdecznie !
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Milka 13:56, 01 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wiunia, na pewno sporo ci wyjdzie, masz potencjał! a ja już się zachwyciłam tymi białymi nasadzeniami na froncie ganknu, cudne; powolutku i ty zrobisz wiele, tak było i ze mną
witaj zatem wśród nas
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
andziulka 16:25, 01 paź 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Wiunia na forum pozytywnie zakręconych Trafiłaś w dobre ręce. Popełnisz mniej blędów zakładając ogród z Ogrodowiskiem Rób zdjęcia, zadawaj pytania, będziemy doradzać
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
wiunia 20:10, 01 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dzięki Irenko i Andziulko za wizytę i słowa otuchy, będę śledzić wasze wątki i podglądać te cudeńka, które tworzycie, pozdrawiam )
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Kondzio 21:09, 02 paź 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies