Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

monteverde 01:18, 13 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Wiuniu przeczytałam od początku Twój wątek i ciekawa jestem co jeszcze wymyślisz na rabatkach i jakie rabatki, będę zaglądała ładnie wyglądają te tuje na tle jasnego muru, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 13:15, 13 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dziękuję, też się pokieruję instynktem a na wietrze nikomu foty nie wychodzą, wiem, bo dziś rano też wiało i zamazane mam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wiunia 18:10, 13 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Monteverde, dzięki za odwiedziny moje rabatki jeszcze długo nie będą takie jak bym to sobie wyobrażała, ciąg dalszy nasadzeń będzie wiosną, a teraz to tylko małe co nieco, jutro dam jakąś fotkę, bo dziś jestem jakaś "niewyraźna" i kicham non stop. Pozdrawiam cieplutko !
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
wiunia 18:17, 13 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Irenko, super,że wpadłaś do mnie u mnie jeszcze nie zapowiadali przymrozków, chociaż dwa dni temu raniutko trawa była siwiutka w ogrodzie ! i co ? czyżby czas zacząć transport roślinek do zimiwych pomieszczeń, czy oby nie za wcześnie? pozdrawiam cieplutko !
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ewa004 19:00, 13 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Witaj Wiunia ,przyszłam i ja się przywitać .,będziesz miała piękny ogród z ogrodowiskiem

Wczoraj byłam w szkółce i rozmawiałam z właścicielem na temat przechowywania róż i hortensji w doniczkach w nie ogrzewanym pomieszczeniu.
On mówi że od zawsze tak przechowuje i jeszcze nigdy mu nie zmarzły ,poradził że dla pewności można owinąć donicę ,ale on sam tego nie robi.

Ja w tym roku ostatni raz podejmę próbę przechowania róży na pniu ,jeżeli mi się nie uda już więcej nie kupie
.Będę próbowała w garażu chociaż miałam ją całą zakopcować ,jak to robiła Ania tu na forum z powodzeniem zresztą.
Ale się rozpisałam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
wiunia 19:12, 13 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Ewuniu, mam dwie róże na pniu kupione w zeszłym roku i tak jak wczesniej pisałam przezimowanie jej w nieogrzewanym pomieszczeniu ( u mnie to jest niewykończona łazienka - na piętrze )było dobrym wyjściem, bo przetrwała i kwiatów miała mnóstwo! W tym roku też tak zrobię, pewnie niedługo, bo robi się zimno!
Dziękuję kochana za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam "ziomalkę
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ewa004 19:37, 13 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wiunia dopiero dojrzałam ze ty poznanianka
Ja do Poznania mam 130 km wiec nie tak mało ,bliżej mi do morza.
Nas tutaj nie jest za dużo,,więcej Ślązaków
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
wiunia 19:45, 13 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
O... to fakt, Ślązaków sporo i z południowo-wschodniej Polski też. Ja mam 15 km do P-nia, wcześniej mieszkalismy 11 lat w P-niu, a jeszcze wcześsniej ok. 200 na północ od P-nia. I tak to moją rodzinkę po Polsce miota, ale teraz to już pewnie meta
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ewa004 20:13, 13 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja siedzę tu u siebie od dziecioka
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
wiunia 20:24, 13 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
To masz szczęście - wśród swoich to olbrzymi atut w różnych sytuacjach życiowych - wiem co mówie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies