Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek

wiunia 16:25, 16 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Aha, mam do Ciebie takie pytanko z innej beczki? natrafiłaś może w ciągu ostatnich paru dni na ogrodowisku na post ,w którym ktoś zamieścił zdjęcia ptaków, zdaje się słowika i takiego, który siedział na płocie z siatki i tak fajnie się wplótł między dwa oczka tej siatki, a.. i było pytanie czy ten pierwszy to rudzik? Chodzi o to, że widziałam takiego ptaszka u siebie, a nie jestem pewna co to za gatunek, a za nic nie moge sobie przypomnieć u kogo widziałam te zdjęcia, przejrzałam już chyba wszystkie wątki jakie wchodziły w gre ,ale nie mogę znaleźć wiem, wiem ...igła w stogu siana - ale .....może ...akurat...?
Pozdrawiam cieplutko , bo u mnie byle jaka pogoda!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
AniaDS 16:51, 16 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Jeśli o ptaszki chodzi, to pewnie najszybciej Bogdzia będzie wiedziec .
Bardzo mi się podoba to, co tworzysz w ogrodzie, w oczy rzuca się też porządeczek, jak Ty to robisz?
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
wiunia 17:03, 16 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Aniu , dziękuje za miłłe słówko !!! Jak oglądam Wasze ogrody to mam wrażenie, że własnie wyszła ekipa porządkowa z każdego u mnie jeszcze wszystko nieogarnięte, głównie z powodu braku ogrodzenia, ale to siła wyższa więc jako tako staram się,aby jakoś wygladało mimo trawniczka z dziurkami za sprawą moich milusińskich
A co do ptaszków, to wątek Bogdzi też przejrzałam i nie znalazłam , no trudno
Pozdrawiam serdecznie )
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ewa004 20:08, 16 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
wiunia napisał(a)
Niestety, Ewuniu nie miałam jak pojechać do tego Lidla a w takim razie, powiedz mi kochana ( czyt. napisz )czy były białe? bo jeśli tak to będę miała "focha" na M ? i co kupiłaś? a tak na marginesie to takie niskie mogą ładnie wyglądać w zestawieniu z wysokimi, zwłaszcza np. na tarasie w donicach, tak sobie to wyobrażałam u siebie


Wiesz co jak ja byłam to stały już tylko dwie róże i czerwone ,wiec czy były białe nie wiem ,także foch na męża zostaw na inną okazje .Ja nie kupiłam ,chociaż bardzo miałam na nie chrapkę ,ale do puki nie przekonam się jak z przezimowaniem w moim garażu nie kupuję .
Ale wiesz co, to dziwne u siebie tez je w doniczkach na tarasie widzę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
EPODLAS 20:20, 16 paź 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj Wiunia, pompa fajna. Nadaje klimat ogrodowi, bo przecież nie każdy ma taką pompę. Pole do działania masz ogromne, a sunia urocza. Kocham wszystkie psiaki. Pozdrawiam.
____________________
Mój ogród
wiunia 22:04, 16 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Ewciu ! no dobra zostawię focha na później, ale mimo to jutro będę miała okazję to pewnie zajrzę u mnie do tego Lidla, może jednak....Pozdrawiam
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
wiunia 22:10, 16 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Bożenko, bardzo mi miło, że mnie odwiedziłaś nooo pompa jest, mój M się na nią uparł, ale i ja w końcu się do nie przekonałam, najgorsze było to wiercenie, mały ogródek i taaaki wielki sprzęt
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ewa004 10:58, 19 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wiuniu lecę szybciutko do ciebie żeby zobaczyć efekty wczorajszej pracy a tu .... NIC nie ma zdjęć !!!!!!
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
AniaDS 21:36, 19 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Czekamy
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
wiunia 22:45, 19 paź 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Sorki dziewczyny ! Ale wczoraj byłam w ogrodzie do zmierzchu i żeby nie mój M to pewnie bym świeciła oczami w ciemności i robiła dalej i nie zdążyłam zrobić fotek , a dziś calutki dzień poza domem. Jutro postaram się coś pstryknąć, nie ma tego za wiele , bo późno zaczęłam, a robione kanciki zabierają dużo czasu ,a nie widać jako tako zmian Dziękuję bardzo Ewuniu i Aniu za odwiedziny, właśnie lecę do was dalej czytać )
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies