Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Walczę z ogrodem :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Walczę z ogrodem :)

mirela 12:46, 08 maj 2014


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Układałam z mężem, ale to dlatego że był akurat wolny . Sama bez niczego dasz radę. Tylko ja miałam już wszystko przygotowane: zdarta była darń więc miałam niżej niż trawnik. Jak ekobord był za wysoki to ścinałam nożem ziemię pod nim. I cała filozofia. Jedynie pamiętac trzeba, że przynajmniej przy mojej gliniastej ziemi raz wbitego kołka (szpilki) cięzko wyciagnąc.
____________________
Walczę z ogrodem...
AlicyaLK 12:57, 08 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
mirela napisał(a)
Układałam z mężem, ale to dlatego że był akurat wolny . Sama bez niczego dasz radę. Tylko ja miałam już wszystko przygotowane: zdarta była darń więc miałam niżej niż trawnik. Jak ekobord był za wysoki to ścinałam nożem ziemię pod nim. I cała filozofia. Jedynie pamiętac trzeba, że przynajmniej przy mojej gliniastej ziemi raz wbitego kołka (szpilki) cięzko wyciagnąc.


ja będę miała nawiezioną ziemię, ale jeszcze się zastanawiam, czy te ecobordy są mi potrzebne do szczęścia, czy jakoś inaczej zadziałać niemniej jednak dziękuję za namiar na sklep
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
leon60 13:23, 08 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Czy ja też mogę prosić o namiary na ekobordy ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
mirela 13:26, 08 maj 2014


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
gala shop
____________________
Walczę z ogrodem...
leon60 13:43, 08 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Dziękuję
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
mirela 13:56, 13 maj 2014


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Teraz moje myśli krążą wokół naszego nowego domownika (tzn nowego od piątku). I teraz będe walczyła z ogrodem i i ... łobuzem, który będzie mi ten ogród niszczył (pokochałam już krety, nornice... pokocham i jego:



____________________
Walczę z ogrodem...
Milka 15:48, 13 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Oczywiście używam go, ale reklam i stan faktyczny, to ja odradzam
oczywiście piszemy i akumalaturowym sekatorze
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirela 10:25, 14 maj 2014


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Do piątku włącznie u nas ciągłe opady maja być, na dobę ma spaść 100l na metr kwadratowy. Będziemy mieli powtórkę z zeszłego roku.... załamię się..... i tym razem chyba już sie nie podniosę. Pieprzę ogród i tyle....latem sucho, wiosną powódź....
Trzymajcie kciuki, zeby to były tylko czarne prognozy.....
____________________
Walczę z ogrodem...
admete 17:56, 14 maj 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mirelko gratuluję nowego szkodnika!!!!!
Ciekawa jestem co Twój wymyśli ciekawego hahahahah

Trzymam kciuki żeby w tym roku Twój ogród nie ucierpiał!!!!

I wstydź się że do tej pory nie ma ani jednej fotki z poczynionych prac w ogrodzie!!!!!

Buziaki :hug:
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
mirela 08:08, 15 maj 2014


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Mam nadzieję, że opadami tylko nastraszyli. Rano rowy były tylko do połowy pełne. Teraz nie pada zbyt mocno (przynajmniej w Katowicach).... może nie będzie tak źle.

Tak Aga, wstydze się ale.... jak rano wybywam w sobote do ogrodu to oram aż padnę na twarz. Serio, nie mam kiedy fotek psytyknąc. W ciagu tygodnia ciagła orka, a pogoda ostatnio kiepska....
Zamówiłam 10 worków kory, chciałabym ukończyć tą jedną rabatę. W poniedziałek zasiałam chabry, odętkę i przegorzana. Mam nadzieję, że tak długopadający deszcz mi nie wypłucze nasion

No i kupiłam dwie doorenboski . Około 2,5 metra, ale jeszcze nie sa wybarwione całkiem na biało.....
____________________
Walczę z ogrodem...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies