Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

Basieksp 18:30, 10 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
Ale Ty masz tych ozdób co chwilę czymś fajnym zaskakujesz trawy mogłyby fajnie wyglądać, jak pisze Justyna, do tego może trochę jakiegoś koloru, np. jeżówki albo kosmosy coś zwiewnego
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
olciamanolcia 18:42, 10 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6903
malgorzatakarpacz napisał(a)
Justysiu zrób proszę zdjęcie jak dasz rady oczywiście,bo czytam że rondo,najbardziej mnie zainteresowały te kamionkowe donice.
W swojej mam już posadzone proso różowate w trzech plasykowych donicach idzisiaj zaglądałam to przezimowało i nawet powoli startuje--jesienią tez tam ładnie wyglądało.



Nie dam rady bo już nie mieszkam w Grudziądzu nawet w internecie nie ma zdjęcia- jest tylko zdjęcie w trakcie powstawania ronda i widać na nim łódkę jak będę to zrobię
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Joku 18:54, 10 mar 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Pozwolę sobie wstawić taką inspirację, podpatrzyłam przed laty na wystawie. Tutaj jest obrzeże z drewnianych kołków ale kształt łódki jak u ciebie. Jest prawie wszystko co wymieniały dziewczyny .



____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 19:21, 10 mar 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Jola bardzo dziękuję--fajne nooo.
Te kołki świetne--jutro pokażę swojemu stolarzowi,poproszę żeby mi takie przygotował i wykorzystam w innej części ogrodu.
W tym roku swoją łódeczkę obsadzę jak proponujecie--chyba.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 19:33, 10 mar 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basieksp napisał(a)
Ale Ty masz tych ozdób co chwilę czymś fajnym zaskakujesz trawy mogłyby fajnie wyglądać, jak pisze Justyna, do tego może trochę jakiegoś koloru, np. jeżówki albo kosmosy coś zwiewnego

...no mam Basiu tych szpargałów trochę--to już chyba nie jest hobby a uzależnienie--tylko nigdy nie wystawiam wszystkiego na raz ,często zmieniam dekoracje w ogrodzie a i ogrod nie mały to jest gdzie pchać.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 19:44, 10 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
malgorzatakarpacz napisał(a)

...no mam Basiu tych szpargałów trochę--to już chyba nie jest hobby a uzależnienie--tylko nigdy nie wystawiam wszystkiego na raz ,często zmieniam dekoracje w ogrodzie a i ogrod nie mały to jest gdzie pchać.


Pokazuj swoje skarby, ja lubię takie różne ozdoby w ogrodzie trochę też ich mam u siebie, ale nie tyle, no i miejsca chyba mam mniej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 19:44, 10 mar 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Jeżeli łódka szczelna albo dałoby się ją uszczelnić to może wypełnić ją wodą i na powierzchni puścić pływające rośliny wodne? Ale musiałyby pokryć znaczną część powierzchni żeby woda nie zzieleniała. Nie wiem jaka ona głęboka, bo są lilie wodne które rosną na niewielkiej głębokości do 60 cm.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 19:50, 10 mar 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basieksp napisał(a)


Pokazuj swoje skarby, ja lubię takie różne ozdoby w ogrodzie trochę też ich mam u siebie, ale nie tyle, no i miejsca chyba mam mniej

Basia w niedzielę na giełdzie upolowałam starą stojącą lampę i donicę -zdjęcia jeszcze w aparacie jak zgram to pokażę
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 19:59, 10 mar 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Joku napisał(a)
Jeżeli łódka szczelna albo dałoby się ją uszczelnić to może wypełnić ją wodą i na powierzchni puścić pływające rośliny wodne? Ale musiałyby pokryć znaczną część powierzchni żeby woda nie zzieleniała. Nie wiem jaka ona głęboka, bo są lilie wodne które rosną na niewielkiej głębokości do 60 cm.

Jola niestety łódka nie jest szczelna ,wysłałam ją plandeką żeby troche przedłużyc jej żywot.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 21:10, 10 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
malgorzatakarpacz napisał(a)

Basia w niedzielę na giełdzie upolowałam starą stojącą lampę i donicę -zdjęcia jeszcze w aparacie jak zgram to pokażę


A ja czekam cały rok, do lata na Dni Chojnic, wtedy na deptaku rozstawiają się różni sprzedawcy, niektórzy ze starociami .. jak Ty masz dobrze z tą giełdą, mi czasami udaje się coś wyszperać w takim jednym lumpieksie, mają tam też jakieś donice i takie tam różne ale niedużo tego, ostatnio znalazłam tam taką drewnianą donicę, paterę, będzie na rojniki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies