Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod starą jabłonią

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod starą jabłonią

Graszka 20:47, 17 lut 2013

Dołączył: 02 paź 2012
Posty: 62
Dziękuje Danusiu. jabłonie są dla mnie bardzo ważne. Już przebieram nogami jak ten koń wyścigowy w boksie, czekając na wiosnę.
____________________
Pod starą jabłonią
noemi 21:02, 17 lut 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witaj Graszko szybkiego powrotu do zdrowia oraz wszystkiego dobrego Ci życzę


przed chwilą od KasiWB ściągnęłam linki do "Love you garden" ....

można nacieszyć oczy ..... miłego oglądania

http://www.youtube.com/watch?v=LweTOQ5isKs&list=PLF49BBF166CC0A041

pozdrawiam
____________________
ogród magdalenka
nebel 23:17, 17 lut 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
danuta_szwajcer napisał(a)
Twój podpis "Pod starą jabłonią" sprawił, że zawitałam do Ciebie i z łezką w oku przeczytałam wszystko, gratuluję samozaparcia, dobrego "pióra", tyle pracy i serca włożyłaś w ten ogród a ten domek jest cudny takie małe cacko i będzie coraz ładniej. U mnie też mam sentyment do jabłoni, które sadził mój ojciec i bardzo mi go brakuje. Może i te drzewa nie pasują ale kwitnącej jabłoni nie da się niczym zastąpić. Będe do Ciebie zaglądać i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia bo wiosna tuż tużi już za chwilę nasze jabłonie zakwitną


Witam Cię Graszko,
wybacz, ale to zdjęcie mnie zachwyciło - Mam pytanie, Danusiu zrobiłas je sama?
Może trochę o tym co tu robię. Jestem raczej 'obserwatorem' na naszym forum.
Czytam wiele wątków poszukując wiedzy ogrodniczej, której mi brakuje
Ale nie mogę się oprzeć gdy zobaczę cos takiego jak to zdjęcie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a szczególnie tych z okolic Trójmiasta






____________________
Ogród Nebel
danuta_szwajcer 18:59, 18 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
tak zrobiłam je sama i przesyłam pozdrowienia i troche wiosny
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 19:03, 18 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Graszko a dla Ciebie te jabłonie są ważne dla owoców czy kwiatów, bo u mnie widok kwitnącej jabłoni z okna z kuchni tak mnie zachwyca, ze żal mi jej mocno pzycinac kazdego roku ale i tak co drugi rok /bo to stara odmiana/ ma tyle jabłek, że je rozdaje.Pozdrawiam i zbieraj siły do wiosennych prac
____________________
Liliowo i kolorowo:)
madzielena 11:07, 25 kwi 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Witaj Graszko, zwiedziłam Twoją działkę - wiele rzeczy mnie urzekło, zwłaszcza jabłonie Chcę u siebie przynajmniej jedną mieć.

Widzę, że rzadko tu zaglądasz, ale mam nadzieję że dasz nam jeszcze na swoją działkę popatrzeć...

Pozdrawiam,

Magda
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Debra 11:34, 25 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Smutna nieco, ale też budująca historia. Tylko co dzieje się dalej. Ta cisza od lutego nie jest chyba dobra.

Graszko zajrzyj do mnie, moja historia podobna, tylko nic o niej nie piszę. Od zrujnowanej i zasypanej tonami śmieci działki do jeszcze nie ogrodu, ale od dwóch lat walczę.
Wracaj i napisz co się dzieje.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
zawitka 19:20, 14 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14037
Graszko ----przeczytałam od poczatku łzy mi ciekły nie powiem ---historia z Tata taka jakby moja też mi mówił buduj a ja marzyłam i marzyłam i faktycznie marzenia się spełniają Ale , ale odezwij się czekam również .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Danuta_G 16:41, 26 lis 2016


Dołączył: 14 gru 2014
Posty: 19
Graszko trafiłam przypadkowo na ten wątek. Zachwyciła mnie ta stara jabłoń. Wiem, że jesteś na forum. Pozdrawiam Cię serdecznie i nostalgicznie...
____________________
Danuta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies