Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

wiunia 22:12, 03 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Agatko, wpadam z rewizytą chociaż Twój wątek już dawno "obcykałam" pytasz w jakiej odległości sadziłam kulki przed domem, no nie pamiętam dokładnie, thuje za domem na 100% co 80 cm, a kulki chyba też, jutro sprawdzę i napiszę. Twoję maluchy mnie rozbrajają, takie słodziaki z uśmiechniętymi buziaczkami
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Hogata 20:35, 04 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj wiuniu.
Podobają mi się twoje kulki i myślę że takie posadzę w pasie przy domu.
Chłopaki jak się słodko uśmiechają to już wiadomo że chcą coś zbroić.

Ja też przeglądam różne wątki i nie zawsze ślad zostawiam.
Pozdrawiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:10, 04 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Z klonów się posypało. Liści nie mam na razie jak pograbić i latają sobie jak chcą. Lubię ten widok "złoty deszcz" liści.




Widok z okna. Tak szybko teraz się robi ciemno. Oświetlenie przynajmniej darmowe z lampy ulicznej.

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
wiunia 23:45, 05 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Agatko, sprawdziłam te kulki przed domem posadziłam co 80 cm tak jak przypuszczałam
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Madzenka 06:41, 06 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agatko piękne masz te klony. Liście jesienią na trawniku mnie zawsze urzekają, troszkę niech sobie poleżą, bo wówczas dostrzegamy zmieniające się pory roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Janina 12:40, 06 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Klony są super, ja w tym roku na wiosnę posadziłam sobie przed domem. Pięknie się na jesieni przebarwił.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Hogata 21:18, 06 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
wiunia napisał(a)
Agatko, sprawdziłam te kulki przed domem posadziłam co 80 cm tak jak przypuszczałam
Pozdrawiam serdecznie


Dzięki wiuniu, że sprawdziłaś bo ja myślałam żeby zrobić większą odległość, a u ciebie fajnie wyglądają te kulki.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:23, 06 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marzena2007 napisał(a)
Agatko piękne masz te klony. Liście jesienią na trawniku mnie zawsze urzekają, troszkę niech sobie poleżą, bo wówczas dostrzegamy zmieniające się pory roku

Witaj Marzenko.
Dziękuje za wszystkie miłe słowa, to dodaje skrzydeł.

Też lubię kolorowe liście. A u mnie to sobie chwilę poleżą, mam nadzieję że uda mi się je pozbierać przed zimą. Trochę trudno z dzieciakami wyjść na zewnątrz przez to zimno. Ale może znajdzie się jakaś dobra duszyczka i przyjdzie się pobawić z chłopakami.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:25, 06 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Janina napisał(a)
Klony są super, ja w tym roku na wiosnę posadziłam sobie przed domem. Pięknie się na jesieni przebarwił.


Witaj Janino. Lubię kolory jesieni, tylko to zimno brr...
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
wiunia 00:05, 07 lis 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Hogata napisał(a)

Agatko, sprawdziłam te kulki przed domem posadziłam co 80 cm tak jak przypuszczałam
Pozdrawiam serdecznie


Dzięki wiuniu, że sprawdziłaś bo ja myślałam żeby zrobić większą odległość, a u ciebie fajnie wyglądają te kulki.

Agatko, tylko nie wiem czy tak będzię dobrze jak podrosną, ale taką odległość polecono mi w szkółce, więc pewnie będzie ok Myślę, że tu chodzi i to jaki chcę sie uzyskać efekt ja chcę aby powstał taki żywopłocik
Pozdrawim sedecznie
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies