Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona odskocznia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona odskocznia

Hogata 20:49, 23 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj Marlenaa Ładnie mam w ogrodzie powiadasz, a mi się wydaje że tak jakoś nijako. Ale bardzo lubię grzebać w ziemi i od wiosny będą zmiany z Ogrodowiskiem całe szczęście. Dopóki tu nie trafiłam to nic bym nie zmieniała, a teraz to tylko myślę: co... jak... gdzie... przesadzić.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 20:50, 23 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
asc napisał(a)
Światełka... mój M też lata po mieście i wypatruje kto z ludzi już coś zaświecił..bo tak głupio się wyrwać wcześniej... A choinka w domu... zastanawiam się nad jakimś stroikiem i ubraniem prawdziwej choinki na polu.... sztuczna to nie to samo... żywych już nie mam gdzie sadzić w ogrodzie, a kupić żywą po to by wyrzucić????? Ale to na razie tylko takie pomysły...

Ja chyba też zostanę przy stoiku w domu, a choinka na polu.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Justyna 21:36, 23 lis 2012


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Witaj Agatko!
Ale Ci brygada rośnie do pomocy w ogrodzie Chłopaków masz wspaniałych.
Bardzo lubię buka purple fountain, będzie pięknym drzewem
Wrzosowisko zrobiłaś śliczne.
A sasiedztwo bocianie przynosi liczne szczescie
pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Hogata 21:01, 24 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj Justyno.
Mam nadzieję, że z buka będzie kiedyś drzewo, bo na razie to można nazwać patyk, ale to dopiero pierwsza zima przed nim.
Bocianki to mi przyniosły już mam nadzieje wszystko co mogły, teraz niech kogoś innego uszczęśliwiają
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Madzenka 16:34, 25 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hogata napisał(a)

Światełka... mój M też lata po mieście i wypatruje kto z ludzi już coś zaświecił..bo tak głupio się wyrwać wcześniej... A choinka w domu... zastanawiam się nad jakimś stroikiem i ubraniem prawdziwej choinki na polu.... sztuczna to nie to samo... żywych już nie mam gdzie sadzić w ogrodzie, a kupić żywą po to by wyrzucić????? Ale to na razie tylko takie pomysły...

Ja chyba też zostanę przy stoiku w domu, a choinka na polu.

Moźe kup małego świerka w ciężkiej donicy. Będzie pięknie pachnieć a chłopcy nie wywrócą. Zamiast bombek (krotymi mogą sobie krzywdę zrobić) cukierki, jabłuszka i inne smakowitości dla chlopakow. Dodatkowo jakieś śmieszne ozdobny w formie zabawek . Będą mieć frajdę i wspomnienia na całe życie aha i suszone pomarańcze przecież choinka głównie dla dzieciaków
Moje wspomnienia z dzieciństwa to głównie choinka
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Janina 19:43, 26 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Zajrzałam do ciebie,widzę że myślisz już o świętach.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
ana_art 21:35, 26 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Fajne te Twoje chłopaczydła mój Franek to kawał zarazy....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Hogata 20:26, 27 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marzena2007 napisał(a)


Światełka... mój M też lata po mieście i wypatruje kto z ludzi już coś zaświecił..bo tak głupio się wyrwać wcześniej... A choinka w domu... zastanawiam się nad jakimś stroikiem i ubraniem prawdziwej choinki na polu.... sztuczna to nie to samo... żywych już nie mam gdzie sadzić w ogrodzie, a kupić żywą po to by wyrzucić????? Ale to na razie tylko takie pomysły...

Ja chyba też zostanę przy stoiku w domu, a choinka na polu.

Moźe kup małego świerka w ciężkiej donicy. Będzie pięknie pachnieć a chłopcy nie wywrócą. Zamiast bombek (krotymi mogą sobie krzywdę zrobić) cukierki, jabłuszka i inne smakowitości dla chlopakow. Dodatkowo jakieś śmieszne ozdobny w formie zabawek . Będą mieć frajdę i wspomnienia na całe życie aha i suszone pomarańcze przecież choinka głównie dla dzieciaków
Moje wspomnienia z dzieciństwa to głównie choinka

Jednak choinka będzie, tak jak piszesz Marzenko dla dzieci. Jak Karol usłyszał, że planuję święta bez choinki to od razu oczy pełne łez. No i niech się dzieje co chce choinka musi być!!!
Będzie ubrana w piernikowe ciasteczka i łańcuchy z bibuły i kolorowego papieru i jeszcze coś się na niej znajdzie , ale to już zostawiam fantazję Karolowi.
I oczywiście cukierki obowiązkowo też muszą być, chociaż za chwilę wiszą same papierki, ale taki urok choinki... z drzewka lepiej smakuje.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 20:33, 27 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Janina napisał(a)
Zajrzałam do ciebie,widzę że myślisz już o świętach.

Witaj Janino. W ogrodzie nie ma co robić, do wiosny daleko, a święta to już nie tak daleko. Jak sie ma "tylu chętnych" pomocników co u mnie to trzeba zacząć przygotowania troszkę szybciej, bo później na zakręcie nie wyrobie....
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 20:35, 27 lis 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
ana_art napisał(a)
Fajne te Twoje chłopaczydła mój Franek to kawał zarazy....

Aniu nie wiem czy wszystkie Franki takie są, bo mój to też największa zaraza, chociaż najmniejszy jest.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies