Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Mala_Mi 09:13, 17 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Irenko..co wyrzucasz???
My to tak idziemy razem w myślach i niezależnie od siebie robimy w tym samym czasie to samo Też zaczęłam wyrzucać to co nie do końca jest jak trzeba lub nie pasuje lub....
No i jak nie twierdzić, że siostry Duchowe siostry.
Wreszcie mam słonko
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 11:13, 17 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Macham Irenko, ale nieczasowa jestem...słonka życzę na jutro, bo dzisiaj się już kończy...
____________________

Jula, ja ostatnimi czasy też coraz bardziej nieczasowa..ale wczoraj pozamiatałam cały plac wjazdowy, przy patio, podlałam kwiaty, plewiłam...a raczej wywaliłam kolejne rośliny, odbyło się bez sentymentu, idę w te, co mniej pracy wymuszają...no bo kcem na leżakach poleżeć


Irenko, byłam, lilie wąchałam Pozdrawiam serdecznie i bardzo się cieszę, że miałam okazję Ciebie poznać buziaki!
____________________

Kasiu z wzajemnością króciutko, ale jednak zawsze coś świetna z ciebie babka i widziałaś foot, gdzie uchichrane z Debrą na maksa i chyba Betka z nami


Kasiu- Kindziu, rzeczywiście masz rację, chyba nie ta, a mam opakowanie, czyli i duet u mnie jest; tę mogę ci na jesień dać, podzielę bulwy, bo rozrosły się ale musisz je gdzieś przechować, masz?


Kondziu, ściskam, nie wyrzucam, po głosowaniu wyszło....zostawić wywalę piwonie i dam miskanty w środek lub cis na nóżce, ale chyba bardziej trawy..fajnie będą wiać

Anitko, dzięki, tylko nie pytaj o nazwy, mam ale która jest, która?! pozdrawiam

Danusiu, jakoś nazbierałam...co to się porobiło...ale znowu zmieniam kierunek, mniej roślin i do tego mniej wymagających, wiesz, że hortensje będą królować, trawy i hosty, chyba najmniej pracy, ale czy nie będzie nudno?, zobaczymy; wiesz, ten ostatni ogród w Anglii, to było to co mi najbardziej dusze radowało..brudny róż już brzmi intrygująco, ciekawa jestem bardzo

Krysiu, ale ta szelma akurat wybiera takie miejsca, gdzie najbardziej to widać, ot przebiegła cholera


Marzena, a czemu nie dla ciebie, nie lubisz zapachu? ja uwielbiam nawet, jak odurza

Evchen, no jest ich sporo, sporo stracone, ale jeszcze większość dopiero da pokaz mam białego floksa, latałam z nim po całym ogrodzie i nie mogłam znaleźć miejsca, no w końcu ciepłam tu i zakwitł


Ewelinko pozdrawiam, mam nadzieję, że sny były piękne

Rench, no widzisz, tyś kolejna, która mówi jednoroczna...czas pokaże, ale tak czy tak, ciekawa jest

Beatko też pozdrawiam kolorowo i chaotycznie, znowu dekalog mi się zgubił

Aniu, to coś od ciebie wywaliłam, ale sporo innych....robię foty, pokażę, jak będzie zrobione i czas będzie..no bo tak dorywczo wszystko robię...a to plewię, a to wywalam, a to sadzę..plewię, kanciki po kawałku wzdłuz chodnika, słowem misz masz, chyba jednak u ciebie lepiej idzie




____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aga_pe 11:21, 17 lip 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Irenko, a chcesz ciemne irysy? Też wywalam
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Debra 11:51, 17 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)


Krysiu, ale ta szelma akurat wybiera takie miejsca, gdzie najbardziej to widać, ot przebiegła cholera



No a masę ma. Sądzę, że ponad 30 kg waży i jeszcze w biegu, to mały czołg )))
Chyba tylko berberysy Ci zostają, ale wtedy psica by się mogła pokaleczyć, niestety.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Kindzia 12:22, 17 lip 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Taka duża, że do dzielenia się nada? Mam gdzie przechować, chcę Bardzo
Z takich wysokich chcę sobie szpaler zrobić pod oknami salonu, jeszcze parę muszę kupić, zawsze będzie o jedną mniej
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 12:32, 17 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
O wyciepywaniu czytam .. I liście sprawdzonych gatunków .. Jakbym o sobie czytała ... Ale i tak nieraz mnie poniesie w centrum ogrodniczym.. A teraz nad kłosówką płaczę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 12:33, 17 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
aga_pe napisał(a)
Irenko, a chcesz ciemne irysy? Też wywalam


a dużo tego?
w sumie chcę, stworzę rabatę piwoniowo irysową, w Anglii widziałam, fajne połączenie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:34, 17 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Debra napisał(a)


No a masę ma. Sądzę, że ponad 30 kg waży i jeszcze w biegu, to mały czołg )))
Chyba tylko berberysy Ci zostają, ale wtedy psica by się mogła pokaleczyć, niestety.


hym waga ponad 50
dalej myślę, coś wymyślę....wiesz, że czasami nagle wpada coś odkrywczego i po myśleniu, czekam na ten moment
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:35, 17 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Taka duża, że do dzielenia się nada? Mam gdzie przechować, chcę Bardzo
Z takich wysokich chcę sobie szpaler zrobić pod oknami salonu, jeszcze parę muszę kupić, zawsze będzie o jedną mniej


nada się, ona już 3 sezon, bulwy duże, przy okazji dam ci też inne, opatrzę fotkami i nawami, o ile mam w skoroszycie
to będzie boski widok, bo dalie to piękne kwiaty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:36, 17 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
gierczusia napisał(a)
O wyciepywaniu czytam .. I liście sprawdzonych gatunków .. Jakbym o sobie czytała ... Ale i tak nieraz mnie poniesie w centrum ogrodniczym.. A teraz nad kłosówką płaczę


wszystkie tak mamy a co z kłosówką? biegnę doczytać....
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies