Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Rench 12:24, 11 wrz 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
asc napisał(a)
Plan naprawczy miał gościa
Fotek nie ma, bo nie było czasu, a gość zapomniał aparatu
Renia.. sorki, że tak kiepsko Ciebie przyjęłam.. ale walka z czasem nie zmogła... ale spotkanie było super.... uśmiałyśmy sie przez kilka godzin... czego to baby nie wymyślą od rozmów.. jak nie ma wspólnych tematów.. oprócz ogrodu Ale ile można o ogrodzie ????
Zapraszam ponownie i obiecuje poprawę


Jeszcze sie śmieje z naszych babskich pogaduszek... mam nadzieję, że A. nie każe nas zamknąć w zakładzie w J.?



Spotkanko było bardzo udane Na takim słonecznym tarasie z widokiem na piękny ogród aż się chce siedzieć Że nie wspomnę o toważystwie
Nie mogę przeżałować,ze nie miałam aparatu.
I się ciesz,że nie natrafiłyśmy na poważny temat,bo nie pozbyłabyś się mnie do późnej nocy
A jak byś przypadkiem miała zwijać i wymieniać tego swojego zielonego persa przed domem ,to ja chętnie przyjmę,nawet z dziurami

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
kasiek 12:59, 11 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
wiesz ze musze Ci podziękować za posunięcie pomysłu z miejscem pod basen. To faktycznie trudny kawałek terenu ale Twój pomysł z obrzeżem kostkowym jest genialny!. Widząc go napewno zrobie tak u siebie (tylko musze kostke zamówić) a na razie wpadłam na inny pomysł - z tego okrągłego miejsca zrobie - mini wyspę ze stolikiem, krzesłami i donicami wkoło na obrzerzch, z trawami jesienią a na wiosne kiedy tez nie ma basenu - z roślinami cebulowymi albo bratkami.
kto wie moze to bedzie dekoracyjne miejsce
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
grazyna 13:46, 11 wrz 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Ale u Ciebie też spotkanko było ! , bez zdjęć I kolejne będzie, obfocone już zostanie
Ależ się dzieje, i przeróbki w przedogródku !
Podobnie i ja chcę przed domem zmienić / poprawić, Kasia już zaprojektowała mi co i z czym

Buziaki

____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Syla 13:58, 11 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dziękuję za dedykowane obrazki .... oraz informację odnośnie basenu a wiesz , że rano tak się u Ciebie zaczytałam , że o mały włos zapomniałabym Kuby do szkoły odprowadzić zdążyliśmy równo z dzwonkiem na szczęście
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
GorAna 16:50, 11 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
asc napisał(a)


No i miałaś rację.. dziś nadrabiam fotkami.. ale to dlatego że ostatni kwiat lotosu zakwitł Straciłam rachubę, ale to chyba ósmy ..


Cudny on ci jest
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Mala_Mi 18:56, 11 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kindzia... dla Ciebie

2008 jak widzisz posadzone w glinę jak leci.. dziura w zielsku i do dziury..
Koreanki


Jodły balsamiczne


Pan powiedział lubią mokro.. podlewać i będą żyć.. były kopane z gruntu... laliśmy wodę i podciągnęliśmy linię kroplującą która chodziła często i długo.

to już 2010 (do tego roku było bez problemów.. i się potem zaczęła walka o przetrwanie)

Tu widać uschnięte końce jodeł... a było tak pięknie

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 18:58, 11 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A to teraz..


A to wiosną, bo nie mam zdjecia jodeł, bo je ciągle coś przysłania...


Tu je widać.. czerwona linia to wysokość ogrodzenia-siatki...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 18:59, 11 wrz 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No rośnie to zielsko niesamowicie Szczerze to chciałbym, żeby moje rabaty zostały na tym etapie co są jeśli chodzi o wielkość krzewów....Bo mimo formowania w większości już są po prostu duże Na szczęście jodeł już nie mam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 19:13, 11 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aneta (czy Anita??? upss.. zaćmienie ) - dokładnie tak jest .. ogród bez traw teraz byłby niepełny

Agnieszka - Ty jak z zegarkiem w ręku bywasz u mnie ..bardzo Ci dziekuję Właścicielka tak pięknego ogrodu przychodzi oglądać mój.. odbieram to jak wyróżnienie.. (I inne właścicielki pięknych ogrodów.. to Was tez dotyczy)

Łukasz - basen to szkaradztwo.. ale bardzo przyjemne... i znów jest coś za coś.. analizowaliśmy koszty najprzeróżniejszych basenów.. i kupnych i robionych samodzielnie... każdy wariant jest sporą pozycją....i kupiliśmy taki rozstawiany.. dużo taniej...Dziś niecka powędrowała do łóżka, a raczej pod..a stelaż na strych.... Koniec lata. 8 miesiecy śpimy z basenem pod łóżkiem.... dobrze brzmi

Renata - mogłyśmy jeszcze siedzieć A tak mus jeszcze raz bo nie skończyłyśmy czytać naszej książki co przywiozłaś Co przerwa to pers bardziej łysy..... wnerwia mnie ten trawnik na maksa.... gdyby to byłą wiosna.. już bym go wypaliła... za rok możesz go sobie zwinąć i zabrać.. mnie wnerwia za mocno...

Kasia - ja chcę ustawiać huśtawkę.. ale czekam na dodatkowy przypływ gotówki.. huśtawkę mam upatrzoną.. od Pana co mi robił pergole.. Niby prosta, a jednak coś w sobie ma.... foto ze strony http://zewdrew.pl/


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 19:16, 11 wrz 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A po co Ci huśtawka??? Dla małego ogrodnika chyba Bo Ty raczej na niej nie siądziesz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies